PDA

View Full Version : Странно поведение



white_chik
11-27-2006, 18:08
Хора,имам въпрос към вас и към момчетата,и към момичета.Та,днеска,свършва аз даскало и излизам нали,при което некви момчета ме спират и ми викат "е,тоя от мноо време иска да се запознае с теб" всико това,придружено от некъв смях и подсвирквания ](*,)
Искам да попитам момчетата,толкова ли им е трудно да измислят някакъв малко по-цивилизован начин да се запознаят с някое момиче и това ли е единственият начин да привлечеш внимание :?: А към момичетата,кажете как реагирате на такова отношение,защото аз днеска просто нямаше какво да кажа,бях супер смутена от това колко тъпо могат да се държат момчета 11 клас и мога да кажа,че по принцип не съм от сдуханите,но днеска напрао се панирах и не знаех какво да направя.

deidiy
11-27-2006, 18:11
хаха ми явно не са могли да измислят нищо по-добро :lol:
иначе бих се запознала :-D

VIKENCETO
11-27-2006, 18:14
leleee,ei tfa im e nai-golqmata gre6ka na mom4etata...kato haresvat nqkoe momi4e ako sa po smeli i go kazvat,no po vuzmojno nai-tupiq na4in,a ako ne sa smeli vaob6te ne kazvat daje samo sedqt i q zqpat...

za3k^dFsG
11-27-2006, 18:41
Нали знаеш не можем да дойдем при вас сами.Кат сме много все едно сме нещо повече а тва за смеха се опитваме да покажем че не сте интерес за нас.Много е тъпо не знам защо го прават

koalka
11-27-2006, 18:48
Ами просто няма да им обърна внимание.

white_chik
11-27-2006, 18:49
Нали знаеш не можем да дойдем при вас сами.Кат сме много все едно сме нещо повече а тва за смеха се опитваме да покажем че не сте интерес за нас.Много е тъпо не знам защо го прават
Еми точно,мислим си,че само се ебавате.На мен не ми пука кой зане колко,не съм виждала дори това момче някога и не ми е правило впечатление,но порсто ми беше интересно,дали има и други "умници",които да ползват този метод на свалка и само да кажа,че лично за мен е адси селска и безсмислена изцепка.

perky_girl
11-27-2006, 18:54
Чудят се вече как да си избиват комплексите?! :smt013 Просто ги игнорирай и т'ва е,да не ти пука :smt011

za3k^dFsG
11-27-2006, 19:03
Ми паголямата част сме такива.Кво се прави оръфляци :smt004

nasty_f
11-27-2006, 19:07
I s mene se e slu4valo taka....Samo se smeqt i se ebavat...Mn mrazq takova povedenie,basi tupite istorii,super tupi.Ve4e po4nah da gi podminavam i da ne im obru6tam vnimanie,tolkova sa smotani :evil:

exelero
11-27-2006, 23:09
Ех момиченца без грам чуство за хумор :mrgreen:

Вие как искате да се запознават със вас ? облечени със костюми на армани и със букет от 100 рози ли ? аре излезте от филмите все пак сте на даскало не сте някаде другаде :wink:
А това по принцип се прави когато някое момче хареса дадено момиче и сподели със приятели от класа и те за да си направят шоуто като видят момичето почват да се смеят и да викат на момичето той те харесва да може да го поставят във гадна ситуация и да го засрамят :wink:

Ся доволна ли си че ти обясних какво правихме на даскало като ни беше тъпо :mrgreen:

tequila
11-28-2006, 00:14
еми много е тъпо ама какво да се правиии???? :smt005

Slunchy
11-28-2006, 06:46
Все повече се убеждавам че момчетата са доста глупави :) Не им обръщай внимание .Кой знае какво друго може да измислят :)

exelero
11-28-2006, 06:51
Все повече се убеждавам че момчетата са доста глупави :) Не им обръщай внимание .Кой знае какво друго може да измислят :)

Да бе........ щот сме глупави за това утре в други ден и ти ще пусниш тема "харесвам 1 момче как да му кажа че имам чуства към него" Стой на сухо кат сме глупави момчетата :wink:

п.п. давам ти не повече от 17 :-&

IlLuSi0nS`
11-28-2006, 08:13
хахах и на мене са ми се случвали мн такива неща хаха даже един се навря супер мн в мене и почна да ми души косата хахахахха обикновенно ми става адски смешно и почвам мн ама мн да смея хаха пък те се шашкат такива като почна да се смея хаха абе мн е забавно хаха

BeBcHeTo
11-28-2006, 08:33
Еми няма им обърна никакфо внимание....си ги отмина кат патен знак

Alira
11-28-2006, 10:02
Нормално е че са направили така..момчета все пак се развиват доста по-късно от момичетата.А как да реагираш.. аз бих се изсмяла с един много брутален и унижаващ тон , но за да го направиш трябва да си падаш малко по-груба като мен :P :P :P :P

Th3WildAng3l
11-28-2006, 19:16
Бих казала нещо от рода "А ти си му адвокат така ли???" "И мислиш ли че той не може да ми го каже сам?" .. бих се запознала все пак де.. освен ако нямам бърза работа.

ODB36
11-28-2006, 19:31
според мен детска работа!