PDA

View Full Version : !!!Мразя те!!!



n0 CoNnEc7i0n =)
11-27-2006, 18:20
поредната глупост...Този път по-кратичка,за да не ви мъча...Искам само да кажа, че той не влиза в този форум, но в моя си въображаем свят влиза и ще види поста ми и ще се трогне:) Айде, оставям ви да четете...


Знаеш ли...от отдавна искам да ти го кажа. Мразя те! Да, искрено те мразя. Мразя усмивката, завладяла мислите ми, мразя погледа ти, който гледа право в сърцето ми, мразя косата ти, скрила в себе си снопчета светлина, мразя лицето ти, което виждам всяка вечер в моя сън, мразя устните ти, които още не излизат от съзнанието ти, мразя гласа ти, който утеква в главата ми...мразя ВСИЧКО в теб...И най-вече мразя хладното ти сърце, сякаш направено от камък...

Колко пъти само казах 'мразя'...Да, това е моята тайна надежда че с многократното повторение ще повярвам в собствените си думи...

Трябва да те мразя! Защото иначе трябва да призная колко много те обичам...

Днес е хубав ден...
Дали ще дочакам утрешния?!

Iviqna
11-27-2006, 18:47
оуу страхотно е браво!!! :)

TeditoOoo
11-27-2006, 18:52
До сега не бях чела в категорията "Култура..." Тази вечер обаче се реших. Твоите творби(малкото,които съм прочела за сега) мн ми харесаха. Вече като ти видя ника и съм сигурна,че ще се разчувствам. Само едно нещо има,което ме тормози...споменаваш самоубийство...Не мога да твърдя,че те разбирам,защото едва ли някога съм изпитвала това,което на теб не ти дава мира. Но в някой моменти думите ти наистина ми напомняха за мен. Виж той живота е затова-хобави и лоши мигове,гонят се,преплитат се и си играят с нас. Но едва ли да сложиш край е най-доброто,което можеш да напривиш. Просто дори и в трудните моменти се опитай да намериш нещо хубаво. А и не искаш да изоставиш всички от форума,който ти се възхищават нали? Ае мацко усмихни се и не спирай все така да ни разчувстваш с нещата,които пишеш :)

ELiTyYy
12-01-2006, 19:22
браво .. супер е..много ми харесва... особено тва " Да, това е моята тайна надежда че с многократното повторение ще повярвам в собствените си думи... " ........ =D> =D> =D> =D>

n0 CoNnEc7i0n =)
12-01-2006, 19:34
мерси:)

AngelOfMercy
12-01-2006, 20:07
мм готино имаш дарба да пишеш готини неща успех за напред и се така да ни радваш :smt004

n0 CoNnEc7i0n =)
12-02-2006, 18:46
radvam se 4e pone nqkoi go radva moeto ne6tastie:)

flying_girl
12-04-2006, 00:42
mnogo e hubavo i kato se zamislq vi4ko tvoe mi haresva