PDA

View Full Version : Подарък на гаджето ми за коледа



Gangsta_zone
11-27-2006, 19:18
Ей ако някой има оргинална идея какво мога да подара на гаджето ми за коледа ама да е не6то яко и оргинално не пурфиум 6тот тжа е най-истъркания подарък на сжета а не6то по-яко

Jamalska
11-27-2006, 19:21
Ти гаджето си не познаваш ли?Ти най-добре трябва да знаеш какво оригинлно да й подариш...Зависи дали искаш да е нещо за спомен,романтично или полезно
http://bezpanika.com
http://gift.bg

Briseis
11-27-2006, 20:13
Може да й купиш свещ.Романтично е,а и носи послания /примерно ако е сърце/...И като сте двамата може да си я запалвате...

/wan`a`doo/
11-27-2006, 20:23
Xaxaxa men gadjeto mi ako mi podari sve6t za Koleda 6te go zamerqm s neq, e nqma za6toto 6te se obidi ama 6te go ebavam mnogo dulgo... hm, to taka ni6to ne moga da se setq- to zavisi kakvo haresva. Az primerno mnou se bih zaradvala na graffit ama na kartinka xaxa v smisul kato ot izlojbite v Napa's nqkude prodavaha takiva. Hm, a az mnogo 4esto pravq gerdan4eta ili grivni4ki... Hm, bilet za nqkoe party/koncert, na koeto mnogo i se hodi. Haha ili bez osobeno vuobrajenie 6al, 6apka, bluza xaxaxa abe sumata ne6ta ima za podarqvane =p

DetE-Idi0t
11-27-2006, 21:23
Преди малко майка разглеждаше някакъв каталог на VELLMAR, че хвърлих един бърз поглед и има перлени глупости, на които би се зарадвало гаджето на един "negga" =D> Цените варираха от 6 до 666 долара. За едно 50 пари можеш да вземеш нещо прилично.

mgxpower
11-27-2006, 23:14
Ти пък и подари нещо коледно което се връзва с празника аз тва бих и подарил някви еленчета картички....бих и отделил цял един коледен ден в пазаруване окрасяване на елхички...а вечерта... :mrgreen: бих й се поднесъл само по коледна панделка и шапчица с гогца :D :D :D

evil_lady_in_black
11-29-2006, 13:50
Може да й купиш свещ.Романтично е,а и носи послания /примерно ако е сърце/...И като сте двамата може да си я запалвате...
Незнам дали знеш но свещ не се подарява,Повярвай

priti_kiti
11-29-2006, 14:06
Може да й купиш свещ.Романтично е,а и носи послания /примерно ако е сърце/...И като сте двамата може да си я запалвате...
Незнам дали знеш но свещ не се подарява,Повярвай ъ да и аз бях чувала нещо такова...

иначе http://bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=216&Itemid=134 :smt007

teenkopele
11-30-2006, 05:58
:arrow: Фланелка с ваша снимка.

:arrow: Бутилка от любимия алкохолец.

:arrow: Вечеря на свещи + стриптийз и още нещо. :wink:

evil_lady_in_black
11-30-2006, 12:50
Може да й купиш свещ.Романтично е,а и носи послания /примерно ако е сърце/...И като сте двамата може да си я запалвате...
Незнам дали знеш но свещ не се подарява,Повярвай ъ да и аз бях чувала нещо такова...

иначе http://bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=216&Itemid=134 :smt007
Да аз попринцип знам че свещ не се подарява защото този на който я подариш може да умре.
Но иначе добър подарък е перлена огърлица

Mo6no4
11-30-2006, 13:12
Да аз попринцип знам че свещ не се подарява защото този на който я подариш може да умре.
Това е абсолютна глупост. Всеки умира рони или късно.

Генгста - Или изобщо не познаваш приятелката си или си страшно тъп, че нищо не можеш да измислиш или просто ще и вземеш подаръка, за да отбиеш номера. Това е строго индивидуално. Аз например най-много бих се зарадвал на един оригинален диск на Джудас. Например ако приятелката ти е някаква как да го кажа по лигава и вземи някаква хубава плюшена играчка от уния дет` пеят "ай лъв ю" заедно с още нещо. Ако искаш да ти помогнем ни кажи поне какво обича приятелката ти. На мен ми мина през ума да и подариш вибратор, за да има кой да я задоволява и когато те няма. :lol:

Боже млъквам, че взех да пиша абсолютни глупости...

mgxpower
11-30-2006, 13:38
Може да й купиш свещ.Романтично е,а и носи послания /примерно ако е сърце/...И като сте двамата може да си я запалвате...
Незнам дали знеш но свещ не се подарява,Повярвай ъ да и аз бях чувала нещо такова...

иначе http://bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=view&id=216&Itemid=134 :smt007
Да аз попринцип знам че свещ не се подарява защото този на който я подариш може да умре.
Но иначе добър подарък е перлена огърлицаХайде тогава да ми подарите към 2000-3000 свещи!!!! :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

drawers
11-30-2006, 15:31
Ти пък и подари нещо коледно което се връзва с празника аз тва бих и подарил някви еленчета картички....бих и отделил цял един коледен ден в пазаруване окрасяване на елхички...а вечерта... :mrgreen: бих й се поднесъл само по коледна панделка и шапчица с гогца :D :D :D


:arrow: Фланелка с ваша снимка.

:arrow: Вечеря на свещи + стриптийз и още нещо. :wink:


Ужасссс! Ако някой ми подари някакъв такъв "подарък" ще му се изповръщам в лицето!

pebsii
12-16-2013, 09:37
Еротичен подарък ;) В www.sexshop.bg има най-различни коледни подаръци сега , хем може да вземеш нещо , на което и двамата ще се радвате :))))

vde
12-17-2013, 23:22
Еротичен подарък ;) В www.sexshop.bg има най-различни коледни подаръци сега , хем може да вземеш нещо , на което и двамата ще се радвате :))))
....ти случайно да забеляза дата на публикуване на темата?