PDA

View Full Version : доверие



iskamTe_vednaga
11-27-2006, 20:38
хора плс даите идеи как да си върна доверието на любимия човек.жест ли да бъде и аз не съм мн на ясно.
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :roll:

Qnchety
11-27-2006, 20:41
Ами я уточни малко. Все още ли сте заедно и ти си му изневерил/а? Или пък може би сте скъсали???

Boynce
11-27-2006, 20:48
Кажи какво се е случило и как си го изгубила това доверие за да може да ти кажем и как да си го върнеш :)

iskamTe_vednaga
11-27-2006, 20:49
Ами я уточни малко. Все още ли сте заедно и ти си му изневерил/а? Или пък може би сте скъсали???
ami skasahme neska.toi napravo be6e otka4il z6 misli 4e go laja koeto ne e taka.prosto taq sabota mu spestih malkata podrobnost 4e sam na diskoteka(ne poradi jelanieto mi da go laja ami to4no obratnoto neiskah da mi se qdosva i da si misli gluposti 4e praa koi znae kakvo) no taka se polu4i 4e sega misli 4e go laja obqvi me za kurva i mi povtarq kolko me drazni.I iskam da si varna negovoto doverie... :!: :!:

iskamTe_vednaga
11-27-2006, 20:51
btw : toi e mn revniv i se hva6ta za mn malki i tapi ne6ta

He3HauKa
11-27-2006, 20:57
Vsi4ko shte stane s vremeto.Prosti mu kazvai kade otivash ,s koi ,koga i t.n.i tova shte mu napravi vprechatlenie

iskamTe_vednaga
11-27-2006, 20:59
Vsi4ko shte stane s vremeto.Prosti mu kazvai kade otivash ,s koi ,koga i t.n.i tova shte mu napravi vprechatlenie
kasno ot nqkolko 4asa ne sme zaedno ve4e.ai na nego i tva nqma da mu e dostata4no.Prosto iiskam da si varna doverieto mu.

Qnchety
11-27-2006, 21:01
Ами най добре поговори с него. Кажи му че ти всъщност не си такава за каквато те мсили. И все пак не може да те вини за нещо в което едва ли ше е сигурен. Освен това му кажи, че все пак той те наранява по този начин. Но преди това трябва да знаеш дали все още е влюбен в теб, защото щом е скъсал с теб може и да няма вече чувства, но това не ми се вярва да е така. Кажи му че ако иска да се разбирате добре трябва да ти има доверие... За друго не се сещам но ако се сетя ще допълвам. Надявам се съм помогнала :wink: !!!

miloto_girl_4e
11-27-2006, 21:11
Ох, това е повече от трудно .. трябва да мине време, доста време и да си перфектна и без никакви, ама никакви гафове :!: :!:

Myrcheto
11-27-2006, 21:23
изготви си график по часове и минути как,къде,какво,защо,с кой!попълвай си го стриктно и му го пращай по пощата
(толкова тъпи и примиренчески съвети ти дадоха,че ...) ](*,)

ABSOLUTme
11-27-2006, 23:03
изготви си график по часове и минути как,къде,какво,защо,с кой!попълвай си го стриктно и му го пращай по пощата
(толкова тъпи и примиренчески съвети ти дадоха,че ...) ](*,)

az su6to ne vijdam kakvo tolkova si napravila..t.e.ni6to!kaji mu ne6to ot sorta,4e durji6 na nego i si go obi4a6(ako e taka de,znam li)..no s tazi svoq revnost ubiva vsqkakvo jelanie da mu spodelq6 denq si,za6toto ne iska6 da se zaka4i za nqkoq gluposti i pak da se karate.. 8-[

tequila
11-28-2006, 00:54
оффф за жалост най-трудното нещо в живота е да си върнеш доверието на любимия човек :( :(

11-28-2006, 04:56
Трябва да направиш нещо което да докаже любовта ти и желанието ти да си с него.Не материално а нещо което наистина идва от сърцето. Но по тва което виждам много много ти е се тая дали си с него .

11-28-2006, 13:15
Напълно съм съгласна с поста над мен само ще добавя да не се отказваш.Късмет ! ;)

koalka
11-28-2006, 15:54
Най-добре да не обръщаш внимание на обидите,защото те предполагам,са породени от ярост и отчаяние,а не,че толкова и ги мисли.Та...трябва да се опиташ за му обасниш,че не си искала да го лъжеш и,че трябва поне веднъж да не обръща внимание на характера си,че е много ревнив и т.н.,а ако те обича да ти прости,защото го заслужаваш,след като го обичаш.Успех! :)

RoSsY88
11-28-2006, 16:10
Ох, това е повече от трудно .. трябва да мине време, доста време и да си перфектна и без никакви, ама никакви гафове :!: :!: на едно мнение сме сладур :)