PDA

View Full Version : Много го харесвам, но не мога да разбера какво чувства..



panterata
11-27-2006, 20:43
Говорихме с момчето което харесвам и му казах че имам чувства и го питах дали ще ми даде шанс да се опознаем и т.н и той каза да. След това се бяхме уговорили да излезем и в последния момент ми писа смс че не можел ( което мисля че беше лъжа) . След няколко дена му се обадих да излезем , но той каза че имал работа. Мина известно време и му казах "искаш ли утре да излезем" той ми каза "офф ми нз"( не е зает) и му казах "нали ще ми даваш шанс уж" и той ми каза " да ще ти дам" даже няколко пъти.. офф нищо не мога да разбера казва ми че ще ми дава шанс и т.н а не иска да излезе с мен.. дали ми се прави просто на интересен , защото вижда че мн го харесвам или всъщност не ме иска но ми е казал че ще ми даде шанс само за да не ме изгуби съвсем да си ме има като "фенка" ако реши след 100 год. ..как мислите? какво ще ме посъветвате да направя?

ABSOLUTme
11-27-2006, 21:18
moeto skromno mnenie e..4e...ili nz kak da ti kaje 'ne'....ili si misli,4e si mu v kurpa vurzana i zatova te razigrava :roll:
ako pita6 men napravi si sledniq experiment(koito nqma v nikakuv slu4ai da dovede do kofti rezultat) - nameri si nqkoi priqten mladej(po vuzmojnost ob6t poznat) i zapo4ni da izliza6 s nego..nqmam predvid da go izpolzva6,ami hem taka 6te si opolzotvorqva6 prqtno svobodnoto vreme,hem 6te vidi6 kak 6te reagira drugoto mom4e,kato vidi,4e prenaso4va6 interesite si 8-[
uspeh! :smt007

tequila
11-28-2006, 00:02
moeto skromno mnenie e..4e...ili nz kak da ti kaje 'ne'....ili si misli,4e si mu v kurpa vurzana i zatova te razigrava :roll:
ako pita6 men napravi si sledniq experiment(koito nqma v nikakuv slu4ai da dovede do kofti rezultat) - nameri si nqkoi priqten mladej(po vuzmojnost ob6t poznat) i zapo4ni da izliza6 s nego..nqmam predvid da go izpolzva6,ami hem taka 6te si opolzotvorqva6 prqtno svobodnoto vreme,hem 6te vidi6 kak 6te reagira drugoto mom4e,kato vidi,4e prenaso4va6 interesite si 8-[
uspeh! :smt007
напълно съм съгласна :-({|= :-({|= :-({|=

panterata
11-28-2006, 10:14
мерси много момичета :)

BeBcHeTo
11-28-2006, 10:16
moeto skromno mnenie e..4e...ili nz kak da ti kaje 'ne'....ili si misli,4e si mu v kurpa vurzana i zatova te razigrava :roll:
ako pita6 men napravi si sledniq experiment(koito nqma v nikakuv slu4ai da dovede do kofti rezultat) - nameri si nqkoi priqten mladej(po vuzmojnost ob6t poznat) i zapo4ni da izliza6 s nego..nqmam predvid da go izpolzva6,ami hem taka 6te si opolzotvorqva6 prqtno svobodnoto vreme,hem 6te vidi6 kak 6te reagira drugoto mom4e,kato vidi,4e prenaso4va6 interesite si 8-[
uspeh! :smt007
напълно съм съгласна :-({|= :-({|= :-({|=
и аз и азЗ

koalka
11-28-2006, 10:17
И аз смятам като теб,прави се на интересен и самочувствието му се е вдигнало,защото знае,че го харесваш.А това за експеримента наистина е добра идея. :wink:

haily_drs
11-28-2006, 12:16
az mislq 4e si prava zavsi4ko.sigurno e ot oniq mom4eta-giubreta,koito se mislqt za golemi playboy :smt013 q go zaebi :smt019

panterata
11-28-2006, 20:05
уфф ми да като някое момиче им покаже и им каже колко ги харесва и т.н.. и се мисляр за голямата работа.. че могат да я въртят на пръста си :( и то се получава де

iiirish
11-28-2006, 20:15
мисля, че може би не му достига смелост да ти откаже категорично. от една страна не иска да те загуби като една доста зарибена "обожателка", а от друга пък не иска да поддържате някакви по-специални отношения. в този случей явно не знае как да постъпи и се опитва да лавира между двете неща. но златна среда няма и ти си тази, която трябва да му покаже това ;) тоест зарежи тая работа и си гледай живота, вместо да ти се подхилкват зад гърба

bibonka
11-28-2006, 21:00
Syjalqvam,no mislia,che ne iska da e s tebe,zashtoto chovek koito iska neshto se bori za nego,a toi qvno ne se bori za tebe...No tova za experimenta e hybavo neshto ,probvai:)
No sega se setih che moje i taka da pravi,zashtoto znae che go haresvash i iska da se fuka pred priatelite si s izkazvania ot sorta na "Vijte q taq e lyda po mene,a az q razigravam samo".Ne iskam da te obidia,no e vyzmojno i tozi variant...

Mauc7opa
11-28-2006, 21:57
Говорихме с момчето което харесвам и му казах че имам чувства и го питах дали ще ми даде шанс да се опознаем и т.н и той каза да. След това се бяхме уговорили да излезем и в последния момент ми писа смс че не можел ( което мисля че беше лъжа) . След няколко дена му се обадих да излезем , но той каза че имал работа. Мина известно време и му казах "искаш ли утре да излезем" той ми каза "офф ми нз"( не е зает) и му казах "нали ще ми даваш шанс уж" и той ми каза " да ще ти дам" даже няколко пъти.. офф нищо не мога да разбера казва ми че ще ми дава шанс и т.н а не иска да излезе с мен.. дали ми се прави просто на интересен , защото вижда че мн го харесвам или всъщност не ме иска но ми е казал че ще ми даде шанс само за да не ме изгуби съвсем да си ме има като "фенка" ако реши след 100 год. ..как мислите? какво ще ме посъветвате да направя? davai noviq toq te parzalq !!! AKO NQKOI ISKA Ne6to go pravi nezavisimo ot ni6to !!! samo si zagubi6 vremeto s toq !

mimi_gothica
11-29-2006, 09:11
of ne6to mn 4uvstva se nasabraha.

Tender Poison
11-29-2006, 16:01
Тоя е абсолютен мухльо..Мене ако питаш не си заслужава