PDA

View Full Version : Сложна и дълга история...



gerri_
11-28-2006, 12:32
От много време не съм писала в този форум... смятах, че като пиша относно проблемите на хората не съм им помагала особено, затова ентусиазмът ми се изпари. Дълго време се чудех дали има смисъл от това да поискам помощ за проблема си, защото каквото и да ми се каже, едва ли ще ме накара да се почувствам по-добре и едва ли ще ме посъветвате да направя нещо, което вече не съм направила... и въпреки това изпитвам нужда да излея мисли и чувства...
Всичко започна преди много време... няма да разказвам подробно цялата история, защото все пак вече мина година от както го познавам(че дори и повече). Работата беше там, че аз много се влюбих и много го обичах(и още много го обичам), той беше 12 клас, а аз 10-ти... запознахме се, много се разбирахме и говорехме за много неща. Аз бях една от малкото(да не кажа единствена), на които той обръщаше внимание от по-малките... както и да е... дойде април и аз осъзнах, че той завършва и незнаех дали ще го видя някога пак... че и на всичкото отгоре бях на един рожден ден и пийнах повечко и стана така, че като се прибрах в нас му драснах един майл, в който му признах чувсвата си... последваха редица майли от типа на "ама как стана така?" , "ама защо стана така?" и т.н. В последствие уж се разбрахме, че не можело да има нищо между нас, защотото той си имал приятелка(в което не съм много убедена, но това е друга тема). След това всичко си беше по старому... и на бала му аз отидох пред училище, където се събираха абитуриентите, поздравих го за завършването и си направихме снимка(един много хубав и скъп спомен)... около седмица след това му пратих майл със снимката да я види(защото моя приятелка ни щракна) и той ми отговори, че супер много се радвал... ала-бала... и си беше написал телефона да му се обадя ако съм имала път към един друг град(лятото работеше там)... аз отидох видяхме се, говорихме за бала и т.н... след което аз продължих да му пиша СМС цяло лято, като той отговори само на първия, като каза, че щял да ме чака да отида да го видя(никога няма да забравя тази мила думичка, която използваше като обръщение към мен винаги когато ми пишеше... "слънце" :( ) ... както и да е, станаха много неща, та аз нямаше как да отида...продължих да му пиша, но той не...после като се върна го видях 2 пъти на улицата, като си разменихме обичайни реплики... и това беше... от тогава(от около 2 месеца) нито съм го виждала нито съм го чувала... незнам къде е и какво прави... поне да знаех как е... Забравих да кажа, че преди около месец му писах последния майл, в който му казах, че ми е гадно, че всичко се получи така, че ако го дразни нещо само да каже и т.н.... но, уви, отговор никакъв...незнам дали дори го е видял...
Предполагам, че знам какво ще ме посъветвате всички... да го забравя. Това, обаче, е невъзможно и никога няма да стане... аз не искам да се отказвам и искам да направя нещо, само че незнам какво... защото знам, че дълбоко в себе си той си спомня за мен и сигурно си мисли там нещо, само той си знае какво... Ако някой може да ме посъветва да направя нещо, относно него, освен "Забрави го" , моля помогнете :( Ако не... благодаря, че поне ме изслушахте...

LaFee
11-28-2006, 13:08
gluposti kak taka 6te go zabravi6 ta ti si mu razkrila 4uvtsvata si (tova e edna sakralna slu4ka promenq6ta jitieto na horata) napravila si ne6to mnogo smelo
no toi qvno ne 4uvtsva su6toto kum teb ot tova koeto si napisala oba4e sudq 4e moje bi i toi te haresva (dori i napisanoto da ne e mnogo ) naprimer vednuj priznah na edin mlad levent 4e go haresvam (sram i pozor za ob6testvoto ) i toi ot togava zapo4na da me otbqgva :smt011 a tova mom4e si govori s teb svobodno nali (ne se durji studeno ne otgovarq s edna duma kato proizveden v kitai robot ako ne togava dobre) vie i dvamata ste golemi hora sednete na edno kafence pogovorete si i mu kaji mnenieto si po vuprosa posle i t toi moje da ti kaje negovoto
ta kogato otnovo go vidi6 (dano da e skoro ) napravi tova koeto ti kazah
a otnosno tova 4e ne ti pi6e ne vqrvam da e za6toto ne iska da ima ni6to ob6to s teb ima hilqdi pri4ini naprimer razvalen GSM ,kompiutur bez internet so and so and so ...

gerri_
11-28-2006, 13:22
Много благодаря за оптимистичния отговор... но май съм забравила да кажа, че единия път като го видях той ме пита за един мой СМС(и това беше, защото му бях писала да го питам за едно нещо, което се оказа недоразумение)...както и да е, но това изключва възможността за разваления телефон. А майла, както казах, не знам дали го е видял...не знам... уж не му е в стила да се прави на разсеян, но с времето хората се променят... а мина доста време, това ме притеснява :( За чувствата- може да не изпитва същото като мен, но многократно ми е давал поводи да си мисля, че не е безразличен. Има много случки, но мястото им не е тук, няма смисъл да разказвам на дълго и нашироко... Възможно ли е след толкова месеци на него вече да му е все тая, след като аз много пъти съм му показвала, че мисля за него и че все още държа на него? ... не мисля, че е такъв човек... непрекъснато сама си създавам теории и сама ги отхвърлям, но истината е една - нямам връзка с него... :(

haily
11-28-2006, 14:05
o,milata! :cry: ebati shit situaciqta.ne bih ti kazala da go zabravi6,poradi prostata pri4ina 4e tva e nevuzmojno,osobeno pri 4uvstva kato tvoite :smt007 .mislq 4e ne ti otgovarq na mailite,6toto e vuzmojno da e zaet i da nqma vreme za kompiutri.a moje bi i za smsite-moje bi e smenil nomera si,no ne e sigurno :?:
ta nai dobre vzemi mu se obadi,ta da se 4uete direktno.i se razberete koga 6te se vru6ta ta da si yuredite sre6ta i da pogovorite kato normalni hora,a ne samo daa se mu4i6 kvo izpitva toi i kvo misli,koeto e dosta gadno za teb.no i azmislq 4e ne e bezrazli4en kum teb :smt008 .taka 4e ako iska6 napravi tova koeto te posyvetvah i vij kvo 6e stane.
i ako ima6 jelanie napi6i kvo e stanalo i dali moga da ti pomogna s drugo.ae uspeh \:D/

gerri_
11-28-2006, 14:14
Ами той по принцип отдавна се е върнал... сега незнам къде е, работи ли, как е... А ме притеснява да му се обадя ей тай след толкова време... наистина мена много време, ако му се занимаваше с мен... можеше да се обади. Ако му се обадя, едва ли ще се направи на разсеян, но не мога ей така от нищото изведнъж... "ей, как е, айде да излезем да се видим, нищо, че от толкова време не сме се виждали и нищо, че не се сети за мен цяло лято... сигурно си чакал аз да те потърся" Глупаво звучи май... благодаря за съвета, и аз от доста време обмислям този вариант, просто не намирам подходящо време, подходящ случай, и подходящи думи...

koalka
11-28-2006, 14:47
Аз ще ти дам идеята да поговориш открито с него и да си излееш душата,както направи във форума,защото той е важен сега за теб и ти трябва да направиш нещо,за да си го върнеш. :wink: Излезте и поговорете,потърси го,той си спомня за теб и ще се съгласи.Кажи му,че го обичаш адски много,тъжно ти е, че не сте заедно.Дано да помогне :wink:

gerri_
11-28-2006, 15:00
Ами търсила съм го колко пъти до сега незнам... да де не да му се обадя и да говорим, защото незнам момента дали ще е подходящ, но самия факт, че подминава всеки мой опит да разбера как е, може би показва, че не му е до мен... поне да го видя пак... ама и тогава незнам дали бих му казала всичко това отново, защото съм му го казвала... ето пак теории и ги отхвърлям една по една :( Не ме разбирайте погрешно, не че незнам какво искам, но просто съм твърде объркана от поведението му и от липсата му в живота ми в момента... може би е минало твърде много време и просто за него всичко това е в миналото?

nasty_f
11-28-2006, 15:13
Ами.....Не знам какво да кажа,хубаво е,че си толкова упорита,защото ако аз бях ти отдавна щях да съм се отказала :roll: .Според мен не си е проверявал пощата и за това не ти е отговарял...Но за смс-ите не знам.Явно не е искал да ти отговаря,друго обяснение не се сещам :-k .
А за това дали да се отказваш...Бих те посъветвала да се откажеш,защото той като е завършил може и да не живее повече в същия град и е безсмислено да отказваш на всички момчета,заради него...Но щом си решила да се бориш за любовта му...Пиши му още,или иди в този град,в който работи и се вижте.Питай го защо не ти е отговарял,притеснявал ли се е от фактът,че си влюбена в него...Да ти каже всичко,което не ти е ясно,за да знаеш какво да правиш :lol: .Това е от мене...УСПЕХ ти пожелавам с него и дано се пребориш за него,няма да съжалява,ще е голям щастливец,ако се хване с такова момиче като теб...

gerri_
11-28-2006, 17:20
Много благодаря за тези думи :) Но той си живее пак тук, а това знам със сигурност, защото той ми е казвал... не мисля да се отказвам наистина, просто му давам малко време и пак сигурна ще се свържа с него... поне до колкото го познавам ще се зарадва на внимание на познат, който не е виждал от доста време :) И не се притеснява от мен, защото и след като му споделих всичко той си говореше с мен най-нормално :)

BeBencEto
11-28-2006, 17:41
nqma da ti kaja da go zabravish,zashtoto znam kolko trudno e tova..makar che ako iskash vinagi mojesh da go napravish...zashtoto jelanieto e nai-vajnoto...dobre de...ami tova momche zaslujava li te...ne ti obrushtaa nikvo vnimanie...ne ti otgovarq(hah kolko poznato) emi togava izmisli neshto ...toest pishi mu sms ili neshto takova da go nakarash da se vidite...i ottam se hvani za nego....za neshto,koeto moje da te krepi izvestno vreme i deistvai...drugiq variant e da go zabravish..a tova ne go iskash,nali? 8)

gerri_
11-28-2006, 18:40
Ами, аз малко съм пристрастна, но да- определено си заслужава и не- едновременно с това не си заслужава... Всеки си има своите недостатъци, както аз и ти и т.н.А това, че не ми обръща внимание- сега е така, но не винаги всичко е било толкова ужасно объркано, а мисля, че не е човек който ей така ще се направи на интересен... както и да е не мисля да се отказвам, сигурно ще го потърся... този месец- празници много- все може да има повод някой да се сети за теб с добро... :)