PDA

View Full Version : Ne6to mi stana.....



malinka
11-28-2006, 13:25
zan4i v4era pravihme seks s priqtelq mi .....napravihme go edin pyt i po vreme na vtoriq ne6to mi stana.cqlata mi oblast ot qi4nicicite do pod gyrdite mi se zapari ot vytre sqka6 kiselina sym glutnala i adski mnogo me zabolq pih hap4eta za stomah no qi4nicite mi me bolqha mnogo ne mojeh da stana ot legloto no mi mina.posle syvsem leko me nabolqvaha qi4nicite i kato pi6kah me bole6e......dnes ve4e 2ri den o6te me boli stomaha samo 4e v oblasta pod pypa.
ne moga da razbera ko sme napravili tolkova....ni6to novo ne sme problvali.... vsi4ko kakto obiknovenno i izvednuj super mnogo se izbo4ih az

na kakvo li se dulji tova molq vi obqsnete mi 4e se pritesnih mnogo ](*,)

a~n~i~t~y
11-28-2006, 13:52
nai dobre otidi pri li4niq ti lekar da te pregleda, a ne pri ginekolkog poneje ot tova koeto kazvash mi se struva 4e moje da e cistit,6tom te boli kato pishkash..........az bqh s cistit predi 1 2 meseca i mn me boleshe dokato pishkam, a tfa za qichnicite i az smqtam 4e ssa qi4nicite otna4alo i otidoh na ginekolog a se okaza 4e ne sam za tam...poneje imah cistit (vazpalenie na piko4niq mehur)

koalka
11-28-2006, 15:06
Отиди на лекар.На мен такове нещо не ми се е случвало и не мога да ти кажа какво е.

AngelOfMercy
11-28-2006, 15:10
Както казват другите...отиди до личния си лекар..искай му направление за генеколог и той от професионала гледна точка ще ти обясни..но не трябва да се стесняваш да му разкажеш сичко както го описваш тук..успех :wink:

malinka
11-28-2006, 16:37
az si misleh za cistit ama ne bqh sigurna.
no vse pak strannoto be6e 4e me zabolq po vreme na poloviq akt az za tova se zamislih mnogo :-k
sega vse o6te me boli samo 4e sega celiq stomah.....stranna rabota

blagodarq mnogo za otgovorite :mrgreen:
vsi4ko nai

11-28-2006, 23:46
zan4i v4era pravihme seks s priqtelq mi .....napravihme go edin pyt i po vreme na vtoriq ne6to mi stana.cqlata mi oblast ot qi4nicicite do pod gyrdite mi se zapari ot vytre sqka6 kiselina sym glutnala i adski mnogo me zabolq pih hap4eta za stomah no qi4nicite mi me bolqha mnogo ne mojeh da stana ot legloto no mi mina.posle syvsem leko me nabolqvaha qi4nicite i kato pi6kah me bole6e......dnes ve4e 2ri den o6te me boli stomaha samo 4e v oblasta pod pypa.
ne moga da razbera ko sme napravili tolkova....ni6to novo ne sme problvali.... vsi4ko kakto obiknovenno i izvednuj super mnogo se izbo4ih az

na kakvo li se dulji tova molq vi obqsnete mi 4e se pritesnih mnogo ](*,)

Тва е като оня виц:
Един си купил панталон. Първия ден всичко ОК обаче на втория го почнала да го мъчи ена болка която почвала от пишката качвала се по гръбнака и правила ПУФ в главата му. Ден два три седмица две три накрая мъжът не успял да издържи и отишъл при доктора и вика РЕЖИ
Доктора учуден и му одрязал пишката. Оттогава човекът нямал грам проблеми и болката изчезнала. Решил пича да отиде да си купи панталон по поръчка и шивачът го питал
- От коя страна си държиш пишката от лявата или от дясната?
- То няма никво значение - казал човека
- Е как да няма е? Ако не си го сложиш на правилната страна почва ена болка от пишката, минава по гръбнака и прави ПУФ в главата...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

summer_summer
11-29-2006, 06:11
awe cistit ne e to4no tva ... toest ne te bolqt qi4nicite a bubrecite .... pari kato pi6ka6 a ponqkoga daje pi6ka6 kryv ...

shalis
11-29-2006, 13:17
zan4i v4era pravihme seks s priqtelq mi .....napravihme go edin pyt i po vreme na vtoriq ne6to mi stana.cqlata mi oblast ot qi4nicicite do pod gyrdite mi se zapari ot vytre sqka6 kiselina sym glutnala i adski mnogo me zabolq pih hap4eta za stomah no qi4nicite mi me bolqha mnogo ne mojeh da stana ot legloto no mi mina.posle syvsem leko me nabolqvaha qi4nicite i kato pi6kah me bole6e......dnes ve4e 2ri den o6te me boli stomaha samo 4e v oblasta pod pypa.
ne moga da razbera ko sme napravili tolkova....ni6to novo ne sme problvali.... vsi4ko kakto obiknovenno i izvednuj super mnogo se izbo4ih az

na kakvo li se dulji tova molq vi obqsnete mi 4e se pritesnih mnogo ](*,)

Spokoino, ne ti se slu4va samo na teb, Pri men tova se e polu4avalo sy6to. Pri men pone se polu4ava ako nqkoi pyt mi go vkara po-rqzko...posle mi pari otvytre i kato hodq da pi6kam me boli, sy6toto kato pri teb. Nz no pri men pone ot tova se polu4ava.

yellowche
11-30-2006, 14:31
vica mi haresa hahha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i az imah minalata godina cistit i prosto ne mojeh da otida do toaletnata .. pishkashe mi se ama prosto ne mojeh ... boleshe UJASNO mnogo .. i to po chesto se poqvqva zimata kato ponastinesh ... taka se symnqvam da imash cistit .. nai dobre otidi pri lichniq si lekar i mu razkaji syshtoto .. i bez panika ;) aide uspeh

Loshotia
11-30-2006, 19:40
Може и киста да е

Boynce
11-30-2006, 20:06
Моля моля!Аре без да е цистит :) просто е абсур изведнъж да те хванат някви боли.Имала сам цистит не 1 път и никога не сам ме хващали извенъж такива боли.Това е бавен процес който започва с леко парене при пишкане болки нико в корема при по резки движени и дискомфорт по веме на секс и и при нелечение на време се появява и кръв орината освен другите симптоми :)Има подходящи хапчета за лечение и не е нужно лекарско предписание но няма да ти ги кажа понеже от това което прочетох много се съмянвам да имаш цистит :)