PDA

View Full Version : neznam kakvo da pravq



vikityyy
11-28-2006, 14:33
hodih s edno mom4e edna godina,mn go obi4ah,a i se o6te go obi4am i toi go znae!razdelihme se za6toto toi mi izneveri s edna "priqtelka"!sled kato skasahme toi prodalji da hodi s "priqtelkata",a az prodaljih napred s zabludata,4e ako se vpusna v novi vrazki 6te go zabravq,no NE GO ZABRAVIH!ot okolo mesec s tova mom4e zapo4nahme da izlizame po kafeta i da se obajdame edin na drug!az mu priznah,4e go obi4am,a i toi mi kaza,4e me obi4a.no taka i ne tragvame pak!prez poslednata sedmica moq mnogo dobra priqtelka mi kazva,4e toi e govorel pred bratov4ed si ,4e ne mu puka dali 6teee s men ili s drugata,pitah go dali vsi4ko,koeto govorqt za negovoto mnenie za men e vqrno,a toi OTRI4A!bratov4ed mu sa6to otri4a da e kazval podomno ne6to,no az ne moga da povqrvam,4e moqta priqtelka moje da me izlaje!naistina neznam kakvo da pravq,mnogo sam obarkana!neznam da se borq li za nego ili da prekratq vsi4ko!molq vi pomogneti v tova re6enie!6te 4akam s netarpenie va6ite mneniq!blagodarq vi predvaritelno! :cry:
draft seved nov28.
i az nz kakvo da vi kaja!za sega ne6tata se razvizat v mnogo dobra posoka za men!az sprqh da mu se obajdam i toi sam me potarsi,izlizah me o6te nqkolko pati!vse pak o6te ne sme tragnali,no vseki edin ot ob6tite ni priqteli kato ni vidqt zaedno,kato vidqt darjanieto ni edin kam drug i vednaga ni pita dali hodim!nz mnogo sam obarkana i vse o6te ne6tata sa ot edna strana v zastoi!molq vi daite mi nqkakav savet! :(
draft seved dec3.

koalka
11-28-2006, 14:40
Ами просто трябва да решиш сама какво искаш.Неговата постъпка е доста гадна и аз поне не бих била толкова сигурна дали искам да съм с него отново и дали той няма да го направи отново...Може би трябва да поговориш с него точно по този въпрос.Но пък от друга страна ти го обичаш и не можеш да го забравиш.Той също казва,че те обича,но пък ако вярваш на приятелите му,това означава,че лъже,че те обича.Мисля,че трябва и за това да говориш с него.Просто някой от двете страни лъже,но не виждам начин да разбереш,освен да повярваш на някой.

haily
11-28-2006, 14:46
ami ako priqtelite ti te lujat (koeto ne mi se vqrva ama vse pak).a i da ti kaja bez da se surdi6-pove4eto mom4eta sa si mru6lqci i ne im puka mn mn za momi4etata,stiga da imat 'dupka' i taq dupka da im puska,drugo ne gi interesuva.ama e mn typo tva ot negova strana da ti kazva 4e i toi o6te te obi4a a da ne predpriema ni6to za da si ste vyrne.puk i ako o6te te obi4a,za6to o6te e pri drugata? :shock: ili te luje ili i toi ne znae kvo iska ](*,)

za3k^dFsG
11-28-2006, 14:47
Наистина това е гадно което е направил.Сега ти се иска да си с него и да се сгушеш в него но любовта замъглява разума.Ако не искаш да изпаднеш пак в ситуация на предадена и унижена.Живота продъбжава със илr без определен човек или предметСпомени годините на лицата

Mauc7opa
11-29-2006, 06:04
probvai pak pitai go direktno iska ili Ne ako ovarta ili kaje ne PRODALJAVAI NAPRED !

mimi_gothica
11-29-2006, 08:52
Pitai go imame li 6ans pak da sme kakto predi ili ne,vij kvo 6te ti kaje.

BeBcHeTo
11-29-2006, 09:13
Еми поговорете си...и решете кфо искате и двамата

bibonka
11-29-2006, 09:17
shtom vednyj e izneveril shte izneveri pak..i posle pak ti shte si naranenata ..,zatova po-dobre ne se bori za tozi chovek...shte go zaboli poveche ako si prekratish vsqkakvi otnosheniqta.Vse pak kakto se kazva vazata schupi li se vednyj,ne moje da se zalepi i da stane pak syshtata.Iskah da kaja che nishto nqma da e syshtoto mejdy vas..

iiirish
11-29-2006, 13:04
ами самият факт, че сте си признали някакви "чувства" един към друг, но той не е пожелал да сте заедно като двойка, говори достатъчно красноречиво за безразличието му към теб. всеки може да каже, че обича трети или пети, но е много по-различно наистина да го изпитваш.
забрави кой какво ти е казал за него. прекъсни по-нататъшните си отношение не заради приказките на другите, а заради самата себе си! защото надали ще преживееш още една изневяра! а ако решиш да се бориш за него, това ще става пред очите ти!

Tender Poison
11-29-2006, 15:26
Разбери какво искаш и тогава действай

{Sweety_f}
11-29-2006, 16:09
mi spored men se bori za nego i si izqsnete polojenieto ...

MySweetLove
11-29-2006, 18:31
В този момент той трябваше да се бори за теб и да търси начин как да те нарка да му простиш за изневярата.. а сега щом ти си му простила без негови усилия и се бориш за него отново.. ако сте заедно той отново може да ти забие нож в гърба.. помисли над това.. може би не си струва да си наранена.. по добре да си сама.. а и с времето ще го забравиш.. може да не е утре или др седмица.. но все някога ще бъде.. само не се отчайвай и не вярвай на никой друг освен на себе си.. за връзката с едно момче/момиче никога недей да имаш кореспонденти.. винаги действай сама..

vvs_go
11-29-2006, 20:02
ох колко интересно азбуката се събрала на кафе и А казала на Б 4е В ебал Г и Д. Е се чувствал лошо штото обичал групов секс със звучните и сонорните съгласни за жалост Ю наебал сички 6тото изчукал сички беззвучни съгласни.