PDA

View Full Version : Vupros kum momichetata



lubopitniq
11-28-2006, 15:44
Mn mi e interesno kakvo mislite momi4etata za tezi mom4eta..... primerno haresate nqkoe mom4e super sladko e mn vi kefi abe vsi4ko mu e nared samo deto ima pupki po liceto dali shte go haresvate i togava ili ne .....

nikinkaaa
11-28-2006, 15:45
По принцип пъпките не ме одблъскват :lol: НО ако са много...

machoka
11-28-2006, 15:48
Трябва да си доста ограничен, за да си избираш 'гаджета' спрямо това имат ли пъпки по лицето или нямат :)

skate_warrior
11-28-2006, 15:51
И не само за пъпките.. като цяло трябва да си много ограничен ако гледаш само и единствено външния вид на човека, без да вникнеш в самия него..

Smiley_Girl
11-28-2006, 15:51
Външността не е толкова важна :wink:

Jenninka
11-28-2006, 15:52
Трябва да си доста ограничен, за да си избираш 'гаджета' спрямо това имат ли пъпки по лицето или нямат :)
И аз съм на това мнение!С пъпки или без пъпки харесал си го.С моя приятел като се запоснахме имаше много пъпки(преди 2години),но въпреки това ми хареса адски много..

crazy_sexy_cool`f
11-28-2006, 16:16
зависи, колко са Ако са по цялото лице и то огромни, ознчава, че не полага много грижи за себе си. По-ското ще ме отблъсне това, а не пъпките. Но иначе ако има 2-3 пъпки няма проблем, мисля че е нашълно нормално

koalka
11-28-2006, 16:17
Ти казваш,че момчето е супер сладко и напричер ме кефи и после питаш дали ако има пъпки ще ме кефи?Не мога да разбера.А по принцип почти всяко момче има пъпки през тази възраст.Просто при някои са повече,а при други по-малко.

Шишарка
11-28-2006, 16:25
ми нали сме го харесали вече с пъпки или без пъпки...

KpuCuTo0o
11-28-2006, 16:30
ми нали сме го харесали вече с пъпки или без пъпки...

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-28-2006, 16:31
Трябва да си доста ограничен, за да си избираш 'гаджета' спрямо това имат ли пъпки по лицето или нямат :)
Tochno taka,moq priqtel sushto ima dosta pupki po liceto,no tova ne mi promenq mnenieto za nego.Izobshto ne mi pravqt vpechatlenie,haresvam si go takuv kakuvto,vupreki nedostatucite mu!Vse pak nqma perfektni hora.

Swinkenhoffer
11-28-2006, 17:57
абе да бе! как да не е важен външния вид?! верно, не е най-същественото нещо, но си е от голямо значение. визията и характера са две неделими неща за мен и изобщо не ми го побира акъла как може да се пренебрегва първото (важно е да има баланс между двете, а да не е някой супер красив и тъп като галош или грозен и умен)... да не говорим, че не вярвам на хората, които казват, че не се вълнуват как изглежда гаджето им... как пък не :lol:
относно пъпките... мен не биха ме притеснили, ако са в границите на нормалното и ако за тях се полага някаква грижа, за да се махнат или поне намалят максимално :-)

machoka
11-28-2006, 18:08
Пор, какъв предпочиташ - по-тъп или по-грозен? :lol:

Нали знаеш, че съвършени хора няма 8)

Swinkenhoffer
11-28-2006, 18:17
нито едното.
не мога да харесам човек, който е тъп или грозен. както казах - важно е да има равновесие между двете. не искам да е супер красив и супер интелектуалец едновременно, а просто хубавичък и умничък :lol: (познавам много малко такива хора впрочем, което е тъжно.. за мен)

SlaVen4eEto`
11-28-2006, 18:23
Ти казваш,че момчето е супер сладко и напричер ме кефи и после питаш дали ако има пъпки ще ме кефи?Не мога да разбера.А по принцип почти всяко момче има пъпки през тази възраст.Просто при някои са повече,а при други по-малко.
da i az taka mislq...

Mimka_sweet
11-28-2006, 19:16
mi az sam s papki i sam momi4e i nikoi ne me haresva ahaahahahaha
ama po princip ne be 6to samo nekvi papki da sa problema ako mom4eto e super milo i sladko 6to ?

evil_lady_in_black
11-29-2006, 14:28
За предпочитане е без пъпки но ако има 2 пъпки няма да го убия все пак