PDA

View Full Version : Защо не иска с език?



OSTATA
11-28-2006, 15:24
Едно момиче не се беше целувало и аз и бях първата целувка.Обаче я целунах по най-перверзния начин като директно си напъхах езика в устата и :twisted: Тя една такава се намръщи малко и сега иска да се целува само с устни без език :shock: Според вас защо така се получи и евентуално сега как да я настроя психически да се целунем с език :?: Предполагам,че повече ще и хареса само с върха на език(тези флегматичните целувки,които действат преспиващо ](*,) )

The Fear
11-28-2006, 15:26
xaxa bratle taka e i az bqh tai s edno momi4e ...ama .. nz ko s tana xax skasahme.. =D>

malka_sladuranka
11-28-2006, 15:27
леле мале... :shock:

AngelOfMercy
11-28-2006, 15:28
Бате с мойта френда се целуваме с език но и тя като и го пухна така изведнъж и се дурпа..може да не иска да и улигавиш усничките..ама не се притесняваи с времето сичко си идва на мястото поговори си с нея питай я защо така тва онова и така успех и да се пофалиш че сте почнали да се кисс с езичец ;) :smt016

OSTATA
11-28-2006, 15:29
xaxa bratle taka e i az bqh tai s edno momi4e ...ama .. nz ko s tana xax skasahme.. =D>
За щастие ние нямаме връзка \:D/ Аз се мляскам с половината даскало :twisted:

Puhi88
11-28-2006, 15:30
Внимавай бате, внимавай , това не е така проста работа ! :)
Аз като ме целунаха за първи път с език ми идеше да повърна :lol:

OSTATA
11-28-2006, 15:35
Внимавай бате, внимавай , това не е така проста работа ! :)
Аз като ме целунаха за първи път с език ми идеше да повърна :lol:
Какво толкова,че чак да повърнеш не мога да си го обясня това?На мен ми голям кеф да си ръчкам езика :roll: Ако от това ти се повръща как правиш свирки :shock:

tedinkata_
11-28-2006, 15:39
emi triabvalo da e budesh po vnimatelen i nejen a ne vednaga da su napuxash ezika v ustata i.. iziskva se malko podxod..vse pak e bila purvata i celuvka s ezik ili izobshto purvata :!:

AngelOfMercy
11-28-2006, 15:39
Ами тва със сфирките е тупо..аз съм твурдо против едно момиче да прави сфирки...
ПС:Сори за офф пика

ninsy
11-28-2006, 15:40
може да си я олигавил нещо..аз мразя докато се целувам да ме лигавят или може да не и е харесало ли де да знам..

OSTATA
11-28-2006, 15:44
Ами тва със сфирките е тупо..аз съм твурдо против едно момиче да прави сфирки...
ПС:Сори за офф пика
Защо според теб господ ти е дал уста :::
Само се бъзикам 8)

za3k^dFsG
11-28-2006, 15:47
Едно момиче не се беше целувало и аз и бях първата целувка.Обаче я целунах по най-перверзния начин като директно си напъхах езика в устата и :twisted: Тя една такава се намръщи малко и сега иска да се целува само с устни без език :shock: Според вас защо така се получи и евентуално сега как да я настроя психически да се целунем с език :?: Предполагам,че повече ще и хареса само с върха на език(тези флегматичните целувки,които действат преспиващо ](*,) )Може да си измиеш зъбите да се освежиш

KpuCuTo0o
11-28-2006, 15:49
Moita pyk fyrst kiss beshe mnogo hubava... :) Ama otdavna.. Takam.. otplesnah se.. Naistina e trqvalo da si po-nejen... I pogovori s neq za tova... moje pyk da se e uplashila... Uspeh...

AngelOfMercy
11-28-2006, 15:52
Ами тва със сфирките е тупо..аз съм твурдо против едно момиче да прави сфирки...
ПС:Сори за офф пика
Защо според теб господ ти е дал уста :::
Само се бъзикам 8)

Ами да целъвам момичетата
ПС-Не сум момиче

Slave4You
11-28-2006, 15:53
ами ние не можем да мн да ти помогнем ... няма др начин освен да поговориш с нея.Ама от тр страна щом нямате връзка и щом се целуваш с цялото даскало кво толкова ти пука!?

OSTATA
11-28-2006, 15:54
Преди да ида на даскало си бях мил зъбите със Colgate MaxFresh Cooling Crystals + Colgate 360 (За мен това е най-добрата комбинация в света :-k ) а преди да я целуна бях дъвкал 2 дъвки Orbit Sweet mint и дори и на нея и бях дал да дъвче такава дъвка 8) Просто според мен няма как това да е пречината :twisted:

summer_summer
11-28-2006, 16:06
emi sledva6tiq pyt q celuni samo po ustnite i zapo4ni leko da i gi hape6 i smu4e6 i tq sama 6si otvori ustata

ludo_mace
11-28-2006, 18:07
:shock: Ти си идЕот :!: Провалил си на мацето първата целувка, за тва присъдата е разстрел :mrgreen: Сега сериозно... Поговори с нея, въпреки че след като се целуваш с половината даскало кво ти пука толкова, че тя не те иска...? :-k

TikiraYang
11-28-2006, 18:21
:idea: следващият път си вземи няккъв Орбит

AngelOfMercy
11-28-2006, 18:22
"...Я ми дъхни....ЛеЛе Веднага ходи си земи некфи дуфки...." :smt005 :smt016

XXX_f
11-28-2006, 18:28
xahxhaxha, ami pi4 da ti kaja..pri mene 1-vata mi celuvka beshe po sushtiq na4in i az super mnogo se otvratih ot neq i nesikah da se celuvam s priqtelq si.Purvata celuvka e super vajna i tq trqbva da e po leka i nejna i sled tova idva strasta i igrata s ezi4eto

koalka
11-28-2006, 18:53
Ами предполагам е въпрос на предпочитание,но ще е най-добре да я питаш директно.

11-28-2006, 19:24
Кво ти пука толкова, че тя не те иска...? :-k
Пука ми,защото тя най-мого ме кефи \:D/

bulgarche
11-28-2006, 20:34
Ау Боже...то за целувки ли ставало дума :)

Е кажи й че си се поизгаврил малко и че й се извиняваш...опитайте пак :) Ма тоз път по-внимателската

bibonka
11-28-2006, 21:06
xaxaxaax...ne mislia che v neinite romantichni predstavi za pyrva celyvka e imalo brytalno vmykvasht se do slivicite i ezik...S dve dymi...razbil si i deckite mechti :P

11-28-2006, 21:12
Преди да ида на даскало си бях мил зъбите със Colgate MaxFresh Cooling Crystals + Colgate 360 (За мен това е най-добрата комбинация в света :-k ) а преди да я целуна бях дъвкал 2 дъвки Orbit Sweet mint и дори и на нея и бях дал да дъвче такава дъвка 8) Просто според мен няма как това да е пречината :twisted:

разби ме :smt005 хаха ако си мислиш че за да е хубава една целувка трябва да си ползвал :mrgreen: Colgate MaxFresh Cooling Crystals + Colgate 360 (За теб това е най-добрата комбинация в света) =D> :smt005 и дъвкал 2 дъвки Orbit Sweet mint и и и дори и на него/нея да дадеш да дъвче същата дъвка" 8) " :smt005 \:D/ Да ти кажа чесно преди моята първа целувка и Аз и Той бяхме яли наденички на огън и доматчета :wink: но усещането за целувката беше истински хубаво не за друго миличък просто чувствата които изпитваш и които влагаш те играят главната роля)))) незнам дали е измислена дъвка или паста за зъби придаваща такъв дъх :smt019 :smt005

11-28-2006, 23:02
Едно момиче не се беше целувало и аз и бях първата целувка.Обаче я целунах по най-перверзния начин като директно си напъхах езика в устата и :twisted: Тя една такава се намръщи малко и сега иска да се целува само с устни без език :shock: Според вас защо така се получи и евентуално сега как да я настроя психически да се целунем с език :?: Предполагам,че повече ще и хареса само с върха на език(тези флегматичните целувки,които действат преспиващо ](*,) )

целувайте се с пениси

SwEeTSsSnake
11-29-2006, 07:08
Я по-добре остави момичето на мира ! Първо постъпваш мн глупаво като
"по най-перверзния начин като директно си напъхах езика в устата" вместо да си по мил и внимателен ! И след като се целуваш със цялото училище .....по добре 1 и целувка (с език) да е с момче което да я харесва и да НЕ Е НА ВСИЧКИ !

nepoznat
11-29-2006, 07:27
пич аз ие така си изпатих с една мацка преди време трагнах с език ам неззнам какво стана и като ми хубна един а момата 6 светула надрусана мома яка кака бе6е ау сега ме е яд 4е я изпуснах ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

panterata
11-29-2006, 07:44
мойта 1ва целувка беше мн хубава :) и си имах мерак после да се целувам с език :) но яено тя си мисли че не може или знам ли.. говори с нея :)

SeXyAdrenaLinka
11-29-2006, 07:53
хах моята първа целувка немога да кажа каква беше,ама си умирам за диви целувки с ези4е...мммммм :D

11-29-2006, 15:41
хах моята първа целувка немога да кажа каква беше,ама си умирам за диви целувки с ези4е...мммммм :D
Ето една естинска мома :twisted: :smt038 :lol:

die_die_my_darling
11-29-2006, 16:55
na kolko godini si?

real f
11-29-2006, 17:16
Според мен, момичето се е претеснило.Все пък и е било първата целувка.Да си призная и при мен се случи същото :oops: Беше супер неочаквано и много се стъписах, колкото и да знаех, че момчето наистина държи на мен.Но сега всичко си е нормално де :) Просто поговорихме и всичко си дойде на мястото :mrgreen:

Real f
11-29-2006, 17:17
Според мен, момичето се е претеснило.Все пък и е било първата целувка.Да си призная и при мен се случи същото :oops: Беше супер неочаквано и много се стъписах, колкото и да знаех, че момчето наистина държи на мен.Но сега всичко си е нормално де :) Просто поговорихме и всичко си дойде на мястото :mrgreen:

TraPPed
11-29-2006, 17:36
Da,be .....otiva6 i pita6,4ak tolkova iskrenost e v izli6na!Moje da q popita6 dali si q pritesnil ne6to akoima ne6to da ti kaje,pookrasi go malko i 6te vidi6 kak 6te se opravqt ne6tata!

gazarka
11-29-2006, 19:11
celuvkata s ezik e mnogo sladka prosto q ubedi v tova!!!

malka_sladuranka
11-30-2006, 10:26
Едно момиче не се беше целувало и аз и бях първата целувка.Обаче я целунах по най-перверзния начин като директно си напъхах езика в устата и :twisted: Тя една такава се намръщи малко и сега иска да се целува само с устни без език :shock: Според вас защо така се получи и евентуално сега как да я настроя психически да се целунем с език :?: Предполагам,че повече ще и хареса само с върха на език(тези флегматичните целувки,които действат преспиващо ](*,) )

хмм...може да я е гнус...знам ли :shock:

BeBcHeTo
11-30-2006, 11:15
ХахаахХ.......ти пак мн си бил груб треше по нежно

Atula
11-30-2006, 13:20
Slava Bogu, che sum padala samo na "talanti", che takiva kato tebe mogat da otkajat jenata ot tova prekrasno neshto celuvkata!!--ne si li chuval za nastroeniq ve!!? Ako e razgoreshteno puhai go toq ezik, ama ako ste spokoini i i se nahvurlish kato Jack Nicolson vuv "Vulk", kakvo ochakvash osven da izbqga!? Ei, tva mujete ste mnogo neorientirani, vuobshte li ne razbirate kakvo iskame? Ei, male..dobre se posmqh. Mersi za zabavlenieto:)