PDA

View Full Version : кВО ДА ПРАВЯ?



ObI4Am_Te
11-28-2006, 15:48
искам да ви попитам харесвам си едно момче от моето даскало е ! обаче в другия клас !! Ако му кажа ще ми е много неловко се пак нестигаче ми е приятел от една компания сме !! Момичетата от моя клас знаят че го харесвам и ми казват да му кажа обаче аз незнам какво да правя !! Вчера си чатихме и тои каза че се е скарал с приятелката си и можели да не се саберат повече !! И то заради друга .. можели тази друга да сам аз ? Искам да ви попитам как мога да разбера дали си пада по мен ? Всяко междучасие се закача с мен ! Но може ли да се закача защото се познаваме защото сме приятели или защото ме харесва ! Искам да ми помогнете как тои може да се досети сам !

сажелявам ако темата се повтаря И благодаря предварително !

za3k^dFsG
11-28-2006, 15:55
90% съм сигорен че те харесва

Barbie
11-28-2006, 16:00
Ne e nujno da mu go kazva6 - pokaji mu go. Pokani go na kafe, izlzaite otdelno ot kompaniqta vi - samo dvamata... Sblijete se malko pove4e i v kraina smetka 6te stane qsno koi kakvo izpitva...
No, suvetvam te, budi mn vnimatelna s mom4e, koeto si ima priqtelka...ne6tata m/u tqh sega moje i da ne vurvqt, no posle moje da potrugnat...a puk ti da si se privurzala o6te pove4e kum nego...
Uspeh ;)

DevilWish
11-28-2006, 16:11
Ми мисля ,че ти самата можеш да си разбереш най-добре по държанието му спрямо с теб.Едно закачане не може да докаже нищо ,трябва да си припомниш много малки намеци или жестове ,които е правил спрямо теб - не си ги видяла ,но те са важни!

Nadelina
11-28-2006, 16:17
Trqbva da govorish s nego i da mu kajesh... No predi da zapochnesh razgovora go nakarai da obeshtae che nishto nqma da se promeni mejdu vas (v smisal v otricatelna posoka) i mu kaji vsichko koeto ti teji na syrceto.. spodeli mu vsichko.. Golemi hora ste.. vqrvam che she se razberete :P Uspeh!

koalka
11-28-2006, 18:19
Ами ако те е срам да му го кажеш,ще е най-добре да му го покажеш.И между другото напълно е възможно да си те харесва.

vvs_go
11-28-2006, 19:24
баси правописните гре6ки в тая тема