PDA

View Full Version : Хора разчитам на помощта ви,плс вижте!!!



11-28-2006, 16:53
ако може малко да ми порязасните..значи трябва ми някаква инфорнация за диско музиката,но не намерих нищичко в гугъл.Наистина ще съм мн благодарна ако ми помогнете и ми дадете нещо.Също така някой може ли да ми обясни електронната музика какво представлява,и някои примери за такава музика.Просто ми е много спешно.А,ако можете ми кажете според вас кои са най-известните и най хитовите песни стил-диско!!!мн 10х предварително!

11-28-2006, 21:23
Хора,всяко едно мнение(сериозно) ще ми е от полза!!!Моля ви се...

Dr. Kazimbutt
11-28-2006, 21:27
Аз попитах Уикипедия... (http://en.wikipedia.org/wiki/Disco_music)

sladka_niki
11-29-2006, 06:51
az 6te ti kaja edna pesen no mn qka (ili pone men mn me radva) ot samata zora na diskoto : john travolta & olivia netonjohn - you are the one that i want tazi pesni4ka e ot brilqntin

11-29-2006, 07:56
Mnogo blagodarq i na dvama vi!Dr. Kazimbutt 6te opitam da si pomogna s tova,makar 4e e na angliiski,dano mi pomogne,za6toto naistina mi e dosta spe6no.do nqkolko dni trqbva da sabera informaciq.Iskam da vi pomolq,ako moje da mi kajete koi pesni ot diskoto vi haresvat(ako moje po-novi).Ako mojete mi kajete i nqkoq po-nova latino pesen!!!Kakto kazah,vsi4ko 6te mi e ot polza :)

11-30-2006, 11:00
az 6te ti kaja edna pesen no mn qka (ili pone men mn me radva) ot samata zora na diskoto : john travolta & olivia netonjohn - you are the one that i want tazi pesni4ka e ot brilqntinтва не е диско ма патка