PDA

View Full Version : Защо сте такива момичета?



11-28-2006, 16:32
Писна ми от такива като някой индивиди. Прави ти намеци, ти се запознаваш с нея, излизах с нея на кафе, тя ти се усмихва и едва ли не не те целува още на първата или втората среща и ти след като я хванеш за ръката тя те изгледа мръсно и ти казва " ама аз си имам приятел ". Добре ве, малоумни ли сте ? (не обиждам никого, но само тези които правят така). Искат нещо, ще го получат и когато другия индивид предприеме действия вие се отдръпвате и се правите на недостъпни. Мислите се за интересни ли? Не, не сте интересни, даже напротив - трагично смешни сте ! ! !

siXt_senSe
11-28-2006, 16:45
Има ги и такива.Момиче съм ама и аз не мога да ги разбера :-k

NaSkO_
11-28-2006, 16:47
Tva sa taka nare4eni kompleksarki!!

11-28-2006, 16:54
Mм да ти кажа и при момчетата е така.Тоест една фр мн харесваше едно момче и излизаха и тои я целунал и й казал,съжелявам,но си имам сериозна прятелка и не мога да бъда с теб!Ми на тея хора им е кеф да си играят с теб и с чувствата ти.

za3k^dFsG
11-28-2006, 16:58
Mм да ти кажа и при момчетата е така.Тоест една фр мн харесваше едно момче и излизаха и тои я целунал и й казал,съжелявам,но си имам сериозна прятелка и не мога да бъда с теб!Ми на тея хора им е кеф да си играят с теб и с чувствата ти.Да но момичетата го прават масово

BeBencEto
11-28-2006, 17:45
za jalost gi ima i takiva momicheta...ama ne samo momicheta de i momcheta...zavisi si ot haraktera...spored mene...no da opredeleno tova sa kompleksirani hora...

koalka
11-28-2006, 17:58
Тази специално,със която вероятно си излизал,е такава.Това означава ли,че всички са такива?Ами не,тя просто не е честна с приятеля си и по този начин го лъже.А какво търси в друго момче само тя си знае?Тя не ти се е правила на недостъпна,според мен това няма нищо общо със случилото се. :wink:

Rocky_girl
11-28-2006, 18:00
ДА ле има ги секви :lol:
Ахахаха
Тваа са така наречените "интерестни" момичета!Тее ти се натискат и после те нараняват...е не точно нараняват но те правят на глупак от скука! :idea:

za3k^dFsG
11-28-2006, 18:56
Бе нека си го кажем от вътре ви идва да се ебавате с нас

AngelOfMercy
11-28-2006, 18:59
Зарежи тия комплексарки са ми пределно ясни..намеци намеци и ти като намекнеш нещо и ами..аз ...ааа имам си френд..аре бегай ве ходи чисти на некои друг насрания задник........ :smt011

vvs_go
11-28-2006, 19:04
ПРОБЛЕМЪТ Е И В ДВЕТЕ СТРАНИ: значи тя е кучка ти трябва да се научиш че като излизаш с маце на кафе да и обясниш защо аджеба излизаш точно с нея

miloto_girl_4e
11-28-2006, 19:08
Tva sa taka nare4eni kompleksarki!!


Напълно съгласна съм..
Това са комплексирани момичета, които като видят, че могат да имат почти всеки си вдигат самочувствието...

{Sweety_f}
11-28-2006, 19:14
mm...nz az ne sym ot tqh ama i takiva gi ima .... ne se vprqgai tolkova

{Sweety_f}
11-28-2006, 19:15
mm...nz az ne sym ot tqh ama i takiva gi ima .... ne se vprqgai tolkova

11-28-2006, 19:16
spored men pyk tezi momi4eta sa naranqvani mn, i ve4e gi e strah da obi4at, zatva i izlizat s poredata broika, za da si go vyrnat na tozi, koito gi e naranil, da te poomotaqt malko, ili pone da ti dadat nekvi nadejdi i da te reznat, tva e za syjalqnie sa dosta 4esto qvlenie

deidiy
11-28-2006, 19:19
Tva sa taka nare4eni kompleksarki!!


Напълно съгласна съм..
Това са комплексирани момичета, които като видят, че могат да имат почти всеки си вдигат самочувствието...
абсолютно мноого ме дразнят такива "мацки" кадето търсят как да си избиват комплексите #-o засрамват ни [-(
но не всички сме такива :-D

XXX_f
11-28-2006, 19:57
Mм да ти кажа и при момчетата е така.Тоест една фр мн харесваше едно момче и излизаха и тои я целунал и й казал,съжелявам,но си имам сериозна прятелка и не мога да бъда с теб!Ми на тея хора им е кеф да си играят с теб и с чувствата ти.

ami na mom4eto prosto mu se e doe**lo s neshto razlichno na mom4eto
a po temata...flirta e neshto kato narkotok vidish li , 4e mojesh da go napravish go pravish i ne se zamislqsh za posledstviqta...
spored men e taka az neobicham takiva raboti

rip_curl_girl_5
11-28-2006, 20:53
emi otgovora e mnogo prost......ili ti ne gi use6ta6 ne6tata ili prosto vaprosnoto momi4e pla4e za VNIMANIE I INTRIGI............. :smt016 :smt016 :smt016 \:D/ \:D/ \:D/

rip_curl_girl_5
11-28-2006, 20:54
ILI TI ne gi use6ta6 ne6tata......ili vaprosnoto momi4e pla4e za VNIMANIE i INTRIGI.................. :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/ \:D/ :smt016 :smt016 :smt016

bibonka
11-28-2006, 20:57
Zashtoto momichetata obichat da se fykat,che mogat da vyrtqt nqkolko momcheta navednyj...Vsqko momiche e imalo takiva periodi,kogato se e chyvstval velik,kogato nqkolko momcheta go haresvat i pochva da si vdiga samochyvstvieto do neyznavaemost..Hybavoto pone che na nqkoi byrzo im minava i prodyljava nqkolko sekyndi :P
Lichno i az se radvam kato me haresvat poveche ot edno momche,no ako si imam priatel ne bih trygnala da se svaliam s drygi i da im davam prazni nadejdi.Tova sym go pravila (s dve momcheta da hodq),kogato bqh na 14godini (sa sravnenie sega sym na 19) i opredelqm povedenieto si kato na edno dete,koeto ne e znaelo kakvo iska..Vsichko minava s vyzrastta,no kakto kazah na nqkoi im minava po-byrzo,otkolkoto na drygi...

sladakk
11-28-2006, 21:01
Писна ми от такива като някой индивиди. Прави ти намеци, ти се запознаваш с нея, излизах с нея на кафе, тя ти се усмихва и едва ли не не те целува още на първата или втората среща и ти след като я хванеш за ръката тя те изгледа мръсно и ти казва " ама аз си имам приятел ". Добре ве, малоумни ли сте ? (не обиждам никого, но само тези които правят така). Искат нещо, ще го получат и когато другия индивид предприеме действия вие се отдръпвате и се правите на недостъпни. Мислите се за интересни ли? Не, не сте интересни, даже напротив - трагично смешни сте ! ! !


Ами да пълни комплексарки!!! с този селски манталитет какво искаш!!!!

HyPoCRiSy^
11-28-2006, 21:02
Към автора: А възможно ли е толкова много да си харесал това момиче, че да си се залъгвал, че тя те желае (защото така ти се е искало)? Не знам...може и да е така, както казваш, но помисли дали не си се заблудил. Иначе да ... повечето момичета са недоебани малки курвета, койо се чудят чий х*й да докопат, или кого да прецакат. Свиквай пич.
П.С. За справка - момиче съм, че тука феминистките ще се разпищят.

11-29-2006, 03:56
Към автора: А възможно ли е толкова много да си харесал това момиче, че да си се залъгвал, че тя те желае (защото така ти се е искало)? Не знам...може и да е така, както казваш, но помисли дали не си се заблудил. Иначе да ... повечето момичета са недоебани малки курвета, койо се чудят чий х*й да докопат, или кого да прецакат. Свиквай пич.
П.С. За справка - момиче съм, че тука феминистките ще се разпищят.

Не, бяха пределно ясни намеците. Намерила ми беше телефона от някой, кликва ми, усмихва ми се и т.н. и сега 5 дена по късно като заебах абсолютно всичко тя ми презвънява пак, а аз ест не й връщам. Затова говоря. След като тя види, че си изгубил интерес към нея за малък период от време тя веднага тичка обратно при теб. Много малоумни същество е.

11-29-2006, 04:01
Edit : и към 200-тата смс-а е трябвало и да си представя. И всичктие намеци през часовете, погледите и закачките..

He3HauKa
11-29-2006, 04:14
Ami kogato momiche i momiche se zapoznavat i zapochvat da izlizat na kafe ,gore dolu e qsno kakvo iska momcheto.Sigurna sam che tq go e razbrala,no prosto e iskala da se izgavri s teb ,da se dokaje i t.n.(lapeshka postypka ,na momiche s nisko samuchuvstvie,koeto iska da se dokaje che e haresvano ).Taka che sledvashtiq pyt prosto izbirAI Po vnimatelno :lol:

HyPoCRiSy^
11-29-2006, 07:53
Ами тогава просто я отеби тая. Само си играе с теб. Такива пачаврички заслужават яко да ги гавриш. Тия курвенски номерца са ми адски противни. Хвани си някое свободно и готино маце, а не пикла, която не знае какво иска. Успех и не се впрягай. Доста такива ще срещнеш докато намериш точен човек, но и това ще стане. Всичко хубаво :)

mimi_gothica
11-29-2006, 08:02
4esno kazano vsqko momi4e si ima po malko ot toq harakter koito ti opisa,i dori da otri4a,vse nqkoi den 6te i se slu4i i za da go napravi qvno si ima pri4ini.I mislq 4e vob6te ne sme sme6ni,ami naistina sme interesni,ina4e za6to 6te6e da ni pita6 za6to se darjim taka.Kakto i da e.Na momi4eto qvno mu se e iskalo samo za momenta da bade ku4ka,tva e,badi i ti nedostapen i ne se poddavai lesno.

nasty_f
11-29-2006, 08:35
Tva sa taka nare4eni kompleksarki!!
E TVA E

mimi_gothica
11-29-2006, 08:43
Bahti tva go napraihte svetoven problem :lol: istinata e 4e jenite sa ku4ki,ama ne iskat da si go priznaqt i vseki 4ovek izpitva ot ne6to kompleksi kolkoto i malki da sa te,tai 4e kvo se nahvarlqte na momi4eto,toq da ne e hlatval po neq.[b][i]

HyPoCRiSy^
11-29-2006, 08:50
Верно, горкото мило и честно момиченце..как се нахвърлихме срещу нея. Много сме лоши. Та тя милата НИЩО не е направила. Ебаси.
А на мен ми е много чудно как за 20 години не съм имала такива прояви #-o Божа работа :shock:

11-29-2006, 10:23
Верно, горкото мило и честно момиченце..как се нахвърлихме срещу нея. Много сме лоши. Та тя милата НИЩО не е направила. Ебаси.
А на мен ми е много чудно как за 20 години не съм имала такива прояви #-o Божа работа :shock:

И дано не ти се случи.

mimi_gothica .. оо не тя нищо не ми е направила .. не не. Просто сигурно си играе с мен и аз тярбва да бъда послушен, че тя да си прави гаврата..вярно, аз съм виновен. ТИ ОСЪЗНАВАШ ЛИ КОЛКО СИ ЗЛЕ БЕ ? СЛЕД КАТО ТЯ МИ ПРАВИ НАМЕЦИ И НА МЕН ТЯ МИ ДОПАДА ОЧЕВИДНО Е ЧЕ ЩЕ СИ ПОМИСЛЯ НЕЩО И ЩЕ ПРЕДПРИЕМА ДЕЙСТВИЯ. КОЛКО СИ ЗЛЕ САМО.. ЗАМЪЛЧИ

RoSsY88
11-29-2006, 10:46
Гадни кучки сме...а...як номер,доста пъти съм го правила на надути тъпанари дет си мислят че могат да имат всяка!Мили очички,2-3 кафета,изпращане до вкъщи и като поискат дори и целувка и "ама аз исакм да сме просто приятели"...направо класика...сори пич .. и не слагай под общ знаменател всички момичета...едва двеса те заебали...голяма работа ...пак и мн по хубва от гаджета е приятелството не мислиш ли

Chukasimo
11-29-2006, 10:59
сигурно нямат пари за кафе та си търсят такива като тебе да ги черпат... :mrgreen:
иначе и на мене една ми го погоди тоя номер лятото...и щях да я счупа 8)

TeditoOoo
11-29-2006, 12:01
Не разбрах защо смятате,че само едно комплексирано момиче (или момче) прави така :-k Тва какво общо има???

BeBcHeTo
11-29-2006, 12:31
Има ги секфи..Ма е тъпо тфа дет правят

11-29-2006, 12:33
Не разбрах защо смятате,че само едно комплексирано момиче (или момче) прави така :-k Тва какво общо има???

не глупав
е тоя
а .... лисав и много го притеснява
понякога си пуска дъълга къдрава коса
отзад на тила
щото на темето е плешив и не може
ама
веднага го взимат за мериносова овца
и го стрижат с къртлигите - хахаха
ОГРОМНИ НОЖИЦИ ЗА ОБЕЗКОСМЯВАНЕ НА ВЪЛНЕСТ ДОБИТЪК

Tender Poison
11-29-2006, 15:29
За жалост има и такива,но както момичета ,така има и такива момчета смея да отбележа =;

eleto_ludo_dete
11-29-2006, 21:00
Awe za mene tuka ima edno qsno i to4no opredelenie :EMOCIONALNI ebavnici!!!(sorry za dumata)....
Taq macka ili ne znae kakvo iska ili prosto si ostavq vrati4ka kam tebe za da e podsigurena za vseki slu4ai!Awe neam dumi ,no i na men mi se slu4i ne6to takova de:

Ima6e flirt,ima6e dori sre6ta ,na koqto toi me pokani ,a az mu dadoh edno talisman4e za izpita mu!Ima6e i za6to ?Za da razbera 4e toi e imal gadje za koeto e propusnal da mi kaje....Tva e ..nekakva boles brat4e!

radito
11-30-2006, 13:12
Бе нека си го кажем от вътре ви идва да се ебавате с нас
ахахах!ше се сетиш,ама късно! :lol:

Master_88
11-30-2006, 13:53
Има ги и при това не са малко за съжаление

Krem4eto
11-30-2006, 15:43
Писна ми от такива като някой индивиди. Прави ти намеци, ти се запознаваш с нея, излизах с нея на кафе, тя ти се усмихва и едва ли не не те целува още на първата или втората среща и ти след като я хванеш за ръката тя те изгледа мръсно и ти казва " ама аз си имам приятел ". Добре ве, малоумни ли сте ? (не обиждам никого, но само тези които правят така). Искат нещо, ще го получат и когато другия индивид предприеме действия вие се отдръпвате и се правите на недостъпни. Мислите се за интересни ли? Не, не сте интересни, даже напротив - трагично смешни сте ! ! !

Човече попаднал си на някоя тъпа п***а...Аз определено не съм такава!!!Има момчета ,които са ме сваляли и просто,ако няма да стане с тях им го казвам и така е по-лесно и на двама ни!!!

levskarkata_
11-30-2006, 20:36
Ako tozi vid momi4eta sa naranqvani,te nqma da pokazvat,4e vuob6te iskat ne6to.Te sa prosto kompleksirani.Moje bi pove4eto sa imali problemi s mom4etata i kato im se oburne malko vnimanie,ve4e se mislqt naistina za interesni.Ne moga da gi razbera tezi hora,no kakvo da vi kaja"Ima gi vsqkakvi"! :D