PDA

View Full Version : logika...



gostenka...
11-28-2006, 17:29
taka...pisah predi vremence che iskam da se zapoznaq s edno momche to daskaltoo,koeto me gledashe sushto i taka natatuka...sega obashe ima maluk problem...zapoznahme se i taka natatuka...obache ima edno momche....negov poznat che priqtel e silna duma,koeto mnogo me haresva..no az namiram kato chovek,koito moje da mi e samo prqitel...i nishto poveche...i dosta mu govoreh i taka natatuka....obache toi pravi vsichko vuzmojno da prekrati vsqkakv otnosheniq s momcheto koeto az haresvam ot revnost...i az ne znam,kakvo da pravq...kazah mu che e adski tupo tova,koeto pravi i se skarahme qkata...ama az mnogo se palq,kogato nqkoi navliza v moqta teritoriq....i taka...momcheto,koeto me haresva tvurdi che tova,koeto az haresvam kazva che sum tupa lepka i che go draznq...a sushtevremenno idva pri men da si govorim....kazva mi zdrasti usmihva mi se...kakuv e smisula..dali e vqrno tova??ako sum lepka...edva li shteshe da idva pri mene....

BeBencEto
11-28-2006, 17:31
spored men ne trqva da pozvolqvash na momcheto da ti navliza v rabotite i da ti pravi mrusotiiite...a do kolkoto drugoto momche edva li misli,che si tupa lepka..pri polojenie he idva pri teb i ti govori bez dori ti da si go zagovorila ili da si otishla pri nego...taka che deistvai s nego...i kusmet...

sunny_girl16
11-28-2006, 17:50
Прави го от ревност ,така че не му вярвай ...

AngelOfMercy
11-28-2006, 17:58
Кажи му:Адиос Мучачос ](*,)

koalka
11-28-2006, 17:59
Ами поговори с момчето,което харесваш и се разберете,за да не стане,че заради него всичко да се провали.

sOutH^pArk
11-28-2006, 18:05
Въобще не вярвай какво ти казва. Не може да мисли, че си тъпа лепка и да продължава да говори с теб и т.н. Пък ии кажи на оня, че нищо няма да спечели като се опитва да ви скара с това момче, което харесваш, дори и да успее...

Rocky_girl
11-28-2006, 18:05
Кажи му:Адиос Мучачос ](*,)
Точно така!
Ся в няква сага ще се забъркаш :---)
И после тебе ще изкарат виновна!