PDA

View Full Version : просто имам страшна нужда да споделя с някой...



RoSsY88
11-28-2006, 18:06
Зажалост напоследък се затворих в себе си и не говоря за проблемите си и мн ми се насъбра последните дни...относно гаджето ми...мн е несериозен,забравя ме постянно,не ме търси с дни....абе ужас а аз мн си го харесвам и се привързах към него,а осещам че го губя ако вече не съм го загубила...Колко ходим...официално месец и полувина инак около 10 месеца...така се получава щот имахме връзка преди време около месец но той замина да работи в Португалия за 8 месеца...разделихме се при условие,че ако намеря друг ще си останем приятели ако ли не ще пробваме пак/той мн беше влюбен в мен/но да каже не ми пукаше осбено за него тогва,не стардах че замина и че не сме заедно и постоянно излизах с други на кафе,но нито веднаж не целунах друг.В чата сяка вечер до късно през ноша си чатихем,голяма любов беше,от моя старна само превързаност която ставаше по силна атой ме обикна мн силно,когато се скарахме не ми пишеше седмица две но псоле се събирахме и чуствата ми към него се усилиха,бях месец на гърция и като се върнах той започна да ме звъни....абе сякаш никога в живота си не съм имала момче,което толкова да му пука за мен...Но учебната година започна,дойдоха ми изпитите по англиски и спрях да влизам в чата и загубихме връзка за около месец,през това време едно момче започна да ме сваля,мн ми хареса и тръгнахме...Когато влязох в чата и му казах истината,че съм с друг,който е до мен когато ми трябва а не на 7000 км и само по чата да го си общуваме..той реагира много гадно,мн го заболя...доста неща каза,които мн ме убидиха.Заболя ме мн че го изгубих но дали имаше смисъл да го чакам,макар до месец щеше да си дойде.Може би тва беше голяма грешка да го заменя с друг,който ходих едва 2 седмици и ме заебе заради лъжите на една курва!Как да е гошо ме потърси пак и ми прости...явно наистина мн ме обичаше...Но на мен пак ми спря нета и изгубихме връзка...ОПитах се да го потърся но номера му беше изклучен и не влизаше вече в чата...направо изключих,че може да си е дошъл...започна да ми призвънява мн настоятелно непознат номер,а аз съм от хората дет и да им звъни непознат номер не вдигат...започна да звъни,мн ме издразни и щях да вдигна но бях на курс и само затварях,нямах възможност да му вдигна...после получих смс и като разбрах от кой е реагирах гадно...прати смс "сори че не вдигах на курс бях и ся не ме търси мн съм заета"...Нали знаете ако имате желание има и време а на мен ми липсваше тва желание...просто учех мн,кандидат студенка съм се пак,приятелкиет не можех да заеба,но бях си казала мали тоя като си дойде ще иска да е постояно с мен..май чуствата бяха изчезнали само уважението беше останало...след ден получих смс "напразно бързах да се върна да съм с теб,а на тебе не ти пука просто искам да те видя дори и за миг макар да знам че никога няма да пожелаеш да си с мен"....казах си поне едно кафе като приятели му дължа и си оговорихме среща.../малии като си мисля държала съм се като дете и кво момче изпуснах.../.И като го видях на живо,той беше мн променен сладура с който бях ходила преди 8 месеца беше станал по висок мускалест готин батко и аз направо се разтопих...а тои "пате обичкам те мн ми липсваше"...Не нзам защо така стана но се влюбих в него,ся ще кажете че гелдам външноста но аз го познавах къв еи просто го обикнах мн силно...Уви вече мина месец и полувина от както сме заедно и нещата са плачевни...не ме търси,не ми звъни,последният път беше мн студен с мен...какво ли ства вече и аз не знам...но не правя два пъти грешката аз да търся дадено момче и да го моля за едно кафе да излезем да се изясним...Не съм била с друг,да излизах с две момчета на кафе,но те са ми мн добри приятели и са година по малки от мен,може би го отделиха от мен някой неща като приятелките ми които го харесаха ама той не си допадна с тях,каза ми че са мн надути и не трябва да се водя с тях,че съм почнала да се държа като тях и да имам голямо самочуствие,той знае каде ми е най слабото място и два пъти мн ме нарани като без да иска се изпусна за бившия ми който година и полувина страдах по него и е негов мн добър приятел/ние от там се запознахме/...също момчето дет бях преди с него се върна при мен и ся ме моли за прошка и иска да е с мен,но аз обичам мн гаджето си...Може би тея неща го отдръпнаха от мен,а и тва че една от приятелката ми като бяхме една компания с моя постоянно говореше за момчето дет съм била преди месец сн его и на моя мн му се здуха...От една седмица не съм го чувала и виждала,знам че няма ваучер и да кажем че няма никакви пари вече щот всичко спечелено изхарчи върху колата си и по купони...Миналият вторник се видяхем бяхме с негов приятел на кафе,обвини ме че сваля приятелите му.."зарибявала съмги по чата" мн се обидих щот им се вклучвам да питам каде е гаджето ми,но е смешно да ги свалям...Обеща да се опита през ден поне да се виждаме...А и забравих да спомена,че сме от различни градове и аз излзиам напсоледък само в моя град на кафета с приятелки...Но 1 км разтояние между горна и лясковец ако има желание и пеша може да дойде до нас... Офф баси колко дълго стана дано се намери някой луд да го прочете...просто исках да споделя щот няма ко да кажя на приятелките си,които са прекалено заети със своите проблеми и гаджетата си...

adoration_
11-28-2006, 18:31
ei,sladur:) q gore glavata:) nali znaesh,4e vinagi vs se strupvat navednaj... vs shte se opravi:) samo trqbva da si silna... a otnosno tvoq fr-izqsnete si neshtata,razberete se kakvo stava s vas i dali izobshto ima "vas" ;)Uspeh i 4akam info ;)

in4enceto
11-28-2006, 18:31
zdr ,az sam ludata deto go pro4ete,vqarno mn dalga istoriq no i tva se slu4va.emi nqamam dumi, samo edno da ti kaja ''edin pat vazata s4upi li se nqama vra6tane nazad'' po dobre govori s nego i miu kaji
ili si s men ili ne!!!!!!!!!!! uspeh

AngelOfMercy
11-28-2006, 18:45
Здравей...наистина доста дълга история изпипана в детайли и т.н..От думите ти разбирам че явно не само на външен вид се е променил но и душевно..незнам не съм с голям житеииски опит но поне от това което сум приживял видял...чул осъзнал..ще ти кажа..Не падай душевно..друже се....не е прървия не е и послендия..се пак си на 18 има да видиш преживееш изтрадаш още много неща...Ако житова беше лесен...хората нямаше да се раждаме с рев!!Успех и дано се пребориш и субереш мислите си!!Чакам реплау :(

mimi_gothica
11-28-2006, 19:05
Ole,ole mn e zapleto.Taka...zna4itva 4e ste bili na dale4ni raztoqniq moje bi te e nakaralo da go obi4a6 vse po-malko,i kato se e varnal i to o6te po-sladak i gotin to prosto ti e do6lo otvatre.Sqka6 za parvi pat se sre6ta6 s nego i vsi4ko zapo4va otna4alo.Nali znae6 4e v na4aloto ti e interesno,kazva6 si "lele kolko go obi4am",razkasva6 se kogato go nqma,i se raztapq6 kogato e do tebe.A pak pri nego e normalno,kato e stanal po-gotin i negovite priqteli da sa mu kazali 4e e gotin i vsqka macka bi mu varzala,i negovoto samo4uvstvie se vdiga,toi si misli,4e naistina moje da ima vsqka,i ve4e ti mu omrazva6.osobenno kogato ima kandidatki toi prosto barza da vkusi ot novoto.Ostavi go!V smisal ne da go zareje6 napalno.Prosto se pravi 4e ne ti puka,ostavi go sam da se opari,da razbere 4e e imalo momi4e koeto e obi4al mnogo,i 4e tq naistina e unikalno,za6toto ti si takava za nego,6tom kazva6 4e mnogo e bil vluben v tebe.Tva e prosto lo6ata stapka vstrani na tvoeto mom4e,preglatni tazi nepriqtna rabota i si kaji sled vsqko zlo idva ne6to dobro i 4akai s netarpenie tova dobro da doide,i to 6te doide,povqrvai.Znae6 li ima edin film "Igra za dva" s edni negarki,neznam dali si go gledala,no mislq 4e toi 6te ti dade otgovori na nqkoi ot ne6tata koito se 4udi6 za6to sa taka.Prosto te savetvam,kakvoto i da stava,moje dori ot vatre da se razqjda6,no ostani spokoina,u4i si,veseli se v svobodnoto vreme,a kogato ti zvanne,za da izlezete zapazi spokoistvie i se pravi 4e ti super qko.Vemeto 6te pokaje kakvo sledva,a to e samo hubavo,o4akvai hubavoto,i nai-vajnoto - badi tarpeliva.Uspe mili4ka. :)

He3HauKa
11-28-2006, 20:01
Kakto toi moje da doide pesha ,taka i ti mojesh da otidesh.Ne razchitai na telefona ili na chata,otidi,govori s nego na 4 ochi,kaji mu vsi4ko... Shtom te e obichal tolkova mnogo na 7000 km ,to edva li tazi lubov e izcheznala.Bori se ne se otkazvai,ako si sigurna che go obichash,ucheneto moje da pochaka 1 den,priqtelkite ti sashto.

iiirish
11-28-2006, 20:27
може би проблема наистина идва от компанията с която се движиш в момента. предполагам, че първоначално той се е опитал да ти обясни спокойно, че тези хора (по негово мнение) ти влияят зле и след като ти не си уважила мнението му, той може би си е помислил, че предпочиташ тях пред него. навярно от тук започва проблема със студенината, с охладнелите отношения и т.н.
не мога да те посъветвам какво да правиш. това решаваш сама. но грешка е мнението ти, че едно и също момче не се търси повече от веднъж!!! ако наистина го обичаш, както твърдиш, принципите надали биха те спрели да го потърсиш поне да проведете един смислен и най-вече важен за бъдещето на връзката ви разговор!

RoSsY88
11-29-2006, 09:28
благодаря на всички...Просто наистина имах нужда...Може би прекалявам да ми пука за поредното гадже...Може би защото го обикнах ся ми пука за него...познавам си го не вярвам да има друга,но всичко е възможно...Не съм някаква да стардам постоянно само като съм сама инак сред шриятелки съм мн щастлив човек,лицето ми никога не показва когато страдам и съм нещастна.Ще муд ам врее да видим дали ще ем потърси още седмица и след тва трия му номера и до там...не бих направила грешката да го търся ид а го моля за излезем да се разберем...Без проблем мога да отида до у тях,но каф е смисъла ако искеше да е с емн щеше да ме потърси...Негов избор..рано или късно ще ме потърси,но май ще е твърде късно...

mimi_gothica
11-29-2006, 09:31
Bravo momi4e,to4no taka. :wink:

Tender Poison
11-29-2006, 15:57
Ми в началото е било яко до колкото разбрах,обаче после нешо се е объркало...Няма какво да ти кажа,освен да се опиташ да го забравиш или пък да го понастъпиш малко,но както е казано в някой от постовете всичко се струпва на веднъж,така че важното е да си спокойна