PDA

View Full Version : Да споделя...



****
11-28-2006, 18:55
Тъпо е.
И аз съм зле.
С приятеля ми сме 10 месеца заедно,той твърди,че страшно много ме обича и така нататък,но постоянно ме наранява с думите си и ме кара да плача.Казва,че мрази,когато плача и все пак ме разплаква.Каква е тази обич?Преди не беше така...аз не показвах когато ми ставаше кофти и той беше много доволен.Сега....през 2-3 дена скандали,цупения за тотални глупости,винаги се сдобряваме и винаги си казваме ,че се обичаме.Обаче..не е същото..
Вие какво мислите-дали връзката ни не върви към зле?

pussycat
11-28-2006, 19:02
Ami spored men vrazkata vi varvi na zle 6tom te naranqva i te kara da pla4e6. Trqbva da si pogovorite i da se izqsnite ina4e nqma smisal ot podobna vrazka - postoqnno da se karate i da se sdobrqvate to stava bezinteresno. :roll:

koalka
11-28-2006, 19:02
Ами не знам дали връзката ви върви на зле,но определено той прави така,че да не върви на добре.За това най-добре поговори с него,защото може на теб в един хубав момент да ти писне постоянно да те наранява,да се карате за глупости и така.Кажи му да не говори такива неща,защото те наранява.Няма смисъл заради глупости да си разваляте връзката.А и много тъпо се получава,защото хем те кара да плачеш,хем не иска да плачеш.Леко невъзможно е...

adoration_
11-28-2006, 19:02
nqma vruzka bez karanici... prosto nqma liubov,koqto da proti4a gladko... greshkite,koito se pravqt,sa naizbejna 4ast... vse pak 4ovek se u4i,dokato e jiv... na vseki se e slu4valo nesuznatelno da narani skup 4ovek,a i ne samo... no problemut idva,kogato naranqvash nqkogo napulno suznatelno... togava prosto ne moje da stava duma za liubov... ne iskam da te plasha... no ako toi napulno suznatelno pravi vsi4ko tova-to po-dobre da ne si s nego...

{Sweety_f}
11-28-2006, 19:27
mi...4esno da ti kaja nz no sled kato ste 10 meseca zaedno moje bi ve4e otnoshenqta vi sa istinali ne 4e iskam da te karam da se 4ustvash zle no ovori s nego toi nai dobre shte ti kaje..

****
11-28-2006, 19:35
Проблема не е в това,че не говорим.
Хиляди пъти съм го питала какво става,какво правим,заедно ли ще сме.. и така нататък.Отговорът винаги е един и същ-да,ако аз искам и ако не искам и не ме прави щастлива,по-добре било да ме оставел...
И не знам вече,много си го обичам,дори бих казала ,че това е човекът с който искам да прекарам остатъка от живота си..

iiirish
11-28-2006, 19:52
не е задължително връзката ви непременно да "върви на зле". вие самите казвате, че се обичате, а това е по-важно от всичко. може би и ти и той имате странични проблеми, които колкото и дребни да изглеждат, в един момент дотолкова се натрупват, че започваш да ставаш раздразнителен и конфликтен с хората около себе си.
помисли над това ;)

ODB36
11-28-2006, 19:56
според мен се получава така,защото той иска да си каже това което му е на душата но,не осъзнава че по тоя начин те наранява и те кара да плачеш,кажи му да се замисли дали трябва абсолютно всичко което мисли да го казва.
аиде и успех

11-29-2006, 06:31
Благодаря на всички ви. :)

mimi_gothica
11-29-2006, 08:44
Ne tova sa problemite na vsqka edna vrazka.

bungle
11-29-2006, 12:10
Ами? 8-[

BeBcHeTo
11-29-2006, 12:30
Щом се оби4ате..на4и си4ко е наред

11-29-2006, 12:37
Щом се оби4ате..на4и си4ко е наред

абее педал плешив
да не си изкарал книжка за валяк и да бързаш с него да си донесеш ебания гъз
при батковците
да го напляскат
и да ти напълнят устата ?

на баба ти , дето те е светнала за клетвите
и кое къде отива
и напиши писмо:
бабо,
бай ми за коса, че нямам

anichkaaa
11-29-2006, 12:42
Vsqka vruzka si ima trudni momenti i moje bi i vie prejivqvate takav.Zatova ne se pritesnqvai,a govorete,badete zaedno,zabavlqvaite se i 6te vidi6,4e vsi4ko 6te e ok.Uspeh :wink:

Tender Poison
11-29-2006, 15:27
Щом те наранява-да върви доста зле :?

RoSsY88
11-29-2006, 15:46
Нали знаеш който заслужава сълзите ти не би те разплакал...Добре обичкате се ... тва е страхотно с тея караници...Дам знам,че ебз каране и малко ревност не може да има връзка,но се пак говори с него постави му олтиматон..ако продължава така да те наранява кажи му че най-добре е да се разделите ако те обича ще промени тея свои думи дет те нараняват.А какво толкова казва,че чак да плачеш ид а се карате толкова често?Дано се оправите...Успех

11-30-2006, 07:07
Странно е.
Кара ме да плача,защото на единия ден всичко е толкова романтично,смеем се,гушкаме се,а на следващия ме гледа на кръв и ми мълчи или пък се държи много студено и отделечено...
Не знам...отвратително е. И то стана като навик вече-2 дена всичко ОК,една седмица главоболия. :?

dream_dragon
11-30-2006, 07:17
Ти кака мислиш. Критичен случей.

bungle
11-30-2006, 07:38
Кое му е критичното?