PDA

View Full Version : horaaa pomagaite pls



11-28-2006, 19:07
poolqh se malko ama.............
..........\na 17god.\ sam, zapoznah se s 1 mom4e\na 21god.\ v 4ata \po4ti ot 1 grad sme - delqt ni 15 km.\, no kakto i da e; pishehme si, 4isto priqtelski, v ramkite na 3 mes. - ne mn 4esto - moje bi 1, 2 pati sedmi4no \po 1/2, 1 4as\ ne si spomnqm, no i nqma zn; hlytnah mn zdravo po nego, opitah se da go ne obry6tam vnimanie na 4yvstvata si \1 mesec ne my pisheh, a i toi nq men\, i taka, dokato nezapo4nah s moite glyposti: 1 vlizam v site, v koito ima registraciq i si pisheh s nego ot drygo ime \celta mai be6e da mi obyrne vnimanie, da razbera ne6to pove4e za nego, a i mi be6e int.\, i taka sled 5 dni my kazah koq sam, pishehme si \pak ne mn 4esto\, sled okolo mesec namerih nemera my \prosto ne my go bqh iskala, ine4e 6te6e da mi go dade\, i zapo4nah da my zvanq - samo za da my 4yq glasa \kazva DA i az zatvarqm\, i taka, nqmah namerenie da my kazvqm koq sam, ama sled okolo sedmica mi pisa - KOQ SI, ZA6TO MI ZVANI6,POZNAVAME LI SE?, takiva raboti\, i taka zapo4nahme da si govorim po gsm-a, pyrvona4alno az go nabirah, posle toi zapo4na da me tyrsi, i taka, govorehme si bez toi za zn koq sam, za6toto na vaprosite my, koito mojeha da my podskajat koq sam otgovarah s NEMOGA DA TI KAJA, i taka \prosto me be6e strah da my kaja koq sam, za6toto neznaeh kak 6te reagira - dali i kogato razbere koq sam 6te prodaljavame da si govorim i pishem\, i taka dokato si govorehme mi be6e mn priqtno, toi kaza 4e i na nego my haresva mn da si govori s men, i imam sladak glas, i t.n.
kazah my koq sam sled 4 dni na razgovori, i daje se vidqhme \zamalko - 5 min.\ na 1 kypon, prosto nemoje6e da ostane pove4e, no kaza 4e sledva6tiq pyt 6te ostane, daje da spi tyk - na 15km. ot doma my\, i taka....zabravih da kaja 4e toi znae 4e go haresvam \ama tva e 4e 4ak sega osyznavam 4e ne go haresvam a go obi4am\.................1 den na men mi be6e sky4no i re6ih da se byzikna s nego, napravih drygi 2 profila v sitovete, v koito vliza i se ebavah s nego \zn 4e netrqbva6e\.....toi se yseti, bqh go podraznila mn ot ediniq osobeno, za6toto nqma zn, i kaza 4e nqma da mi govori pove4e, az go podraznih, kato my kazah 4e ne e samo tozi, pyrviq, no i drygiq, i toi napravo........iztri me ot scype si, iztri mi nomera na gsm-a, i kaza ZABRAVI ME, MRAZQ TAKIVA DETINSKI RABOTI
\kaza i 4e ne my e haresvalo da si govorim, samo deto tova e luja, za6toto to4no predniq den si sprq kartata na gsm-a, i kaza 4e 6te ima nov nomer, dade mi go, daje mi kaza da si vzema karta na vivatel - s bezplatnite sms-i, i minyti\....., i t.n., az se qdosah, nagovorih my gi edni....i kato kapak na vsi4ko \toi e hate admin na 1 site, a az imah moderatorski prava, i.....ami izpraznih foryma - ama napylno\, toi se qdosa, - 3 meseca se be6e trydil za nego- kaza da ne go tyrsq pove4e, a az prosto nemojeh da priema 4e se poly4ava taka.....i o6te nemoga, obadih my se sledva6tiq den, izvinih my se, ama toi kaza 4e e imal mn problemi zaradi men i site i pak ZABRAVI ME,
\daje mi kaza 4e 6te mi s4ypi glavata, kogato si vidq foryma, kogato my se obadih mu kazah OK, ela, no nemoga da te zabravq, az nqma da ti iztriq nomerata, nqma i ot scype da te iztriq, a otg. be6e 4e ako nespra 6te govori s na6ite ;( \
spri da mi pisheh, da mi zvani6 i t.n., i sq kakvo??????
zn 4e az sam si vinovna, ve4e 4-ti den - napravo neizdyrjam, nemoga da si prostq tova, koeto napravih, a nai gadnoto e 4e nevijdam izhod, nemoga da go zabravq, az ako mojeh.......nama6e da stigna do tyk......a sega kakvo? daite savet, kajete kakvo da pravq, zn 4e trqbva da go ostavq,zn i 4e netrqbva6e da gi pravq tiq glyposti ama......ve4e sa fakt...........i sqga kakvo??????????

bibonka
11-28-2006, 20:49
ako imash nqkakva vyzmojnost opravi foruma my...napylni go pak ili nz...
i posle my napravi nqkakyv mil jest...nishto che si momiche..naprimer, ako my znaesh adresa ili pone kyde hodi na kafe,kypi edno plusheno meche i edna kartichka,vzemi edno dve malki deca i gi nakarai da my go podarqt..na kartichkata moje da napishesh nqkakvo izvinenie ot sorta na : syjalqvam,che napravih vsichko tova,obicham te poveche ot vsichko,prosti mi !.ili kakvoto ti si izberesh.
Tretiqt variant e da pochnesh s smsi...kupi si edna vivatel karta s bezplatnite smsi i pochni da my pishesh izvinitelni sms-i postoqnno..primerno na vseki krygyl chas ili na 10minyti...spomeni kolko go obichash i t.n.
NZ na mene lichno i trite varianta ako gi napravish kato edin moje da podeistvat,no ne znam do kakva stepen e obiden...No probvai nishto ne gybish...Uspeh !

11-29-2006, 06:32
mersi mnogo za syvetite, naistina 6te se se probvam s tova s vivatelskata karta i s sms-ite, a tva za foryma - ami toi napravi taka 4e da nemoga da vlizam v site my, taka 4e.......malko slojno, no ne e nevyzmojno, nz, 6te go ostavq dokraq na tazi sedmica, a posle 6te po4na s izvinqniqta
mersi otnovo ;)

mimi_gothica
11-29-2006, 07:31
[-( Sajelqvam mila ama da ti kaja 4esno tva sa nistina ligotiiski istorii ili kakto toi se e izrazil detski raboti,prosto si mu pokazala,4e ti vse o6te misli6 kato dete i ne si dorasla za nego,vapreki 4e te e haresal. [-X Kato go 4etoh daje az se vbesih i toi si e v pravoto da se darji taka. =; Savetvam te da napravi6 i nevazmojnoto da mu opravi6 tova koeto si sasipala,ako naistina iska6 da e s tebe,i sled kato go naptai6 da mu napi6e6,neznam po kav na4in,primerno:
"Milo,mn sajelqva,ama mnogo,znae6,4e naistina mn te haresvam,postapih naistina detski,tva mi be6e za urok,opitah se da popravq po nqkav na4in ne6tata,neka zabravim slu4iloto se,za6toto kompaniqta tinaistina me kara da se 4uvstvam dobre,pone mi prosti.E sega vsi4ko e v tvoi race,tva be6e ot mene posledniq pat v koito te tarsq,obe6tavam nqma da te tormozq pove4e,ot teb zavisi vsi4ko.6te 4akam otgovora ti,no da znae6 4e 4akaneto mi nqma da e dalgo.Dai mi 6ans da vidi6 hubavata mi strana."
...i ti naistina sled toq sms ili po6ta ili nz po kav drug na4in 6e mu go pi6e6,ne trqbva da go tarsi6,za da razbere 4e ti naistina sajelqva6 i si to4na i darji6 na tova koeto si kazala,na dumata si,i za da razbere 4e ti ne si ligla,za6toto ako pak go potarsi6,toi vob6te nqma da iska da ima ni6to ob6to s tebe,daje moje i da spre da izpitva nekvi simpatii kam tebe.E mila tva e moq savet,jelaq ti uspeh i ne se ot4aivai,badi tarpeliva.

holly dolly
11-29-2006, 07:43
Ле-ле горкия ... Ти за кирилица не си ли чувала ...

Тфа е психически тормоз е ... Даже ако имаше 18 можеше да те съди хаха. Хаххахахахахха аааа не ебаси пачата си ... хахаах

AngelOfMercy
11-29-2006, 07:52
много лошо си посъпила но ако той те харесфа или поне те чуства близка ще ти прости...ако много го обичаш и цениш не се отказвай направи сичко да си го върнеш....не падай духом тва е най-важното :smt004

11-29-2006, 08:08
blagodarq na vsi4ki vi za hybavite saveti ;)
6te se vazpolzvam ot tqh sas sigyrnost :)

Tender Poison
11-29-2006, 16:08
Опитай се да оправиш форума или поне напиши некво извинение там и после спри да го търсиш,явно доста си го подразнила

12-01-2006, 16:28
horaaaa opravih foruma kolkoto mojah, tva e 4e my se izvinih, a toi daje ne mi otg. tva li be6e vsi4ko mai da, ni6to pove4e nemoga da napravq nali!!?

Crafter
12-01-2006, 16:38
Нищо. Ти просто си вкара автогол.