PDA

View Full Version : Ако сте Българи ще гласувате!!!1



11-28-2006, 20:35
Ако искаш България да е на корицата и да е главна тема на National Geographic в чужбина, влез в този сайт и кликни на третата снимка:

http://www.nationalgeographic.de/php/magazin/vorschau/vorschau.htm

И прати това съобщение на познати и прители и пр.

hamilcar
11-28-2006, 20:37
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=66390

Не си позволям да обиждам някой или поне не често, но този път ще си позволя. А бе може ли да си толкова тъп, само две теми надолу е другата такава.

karina_91
11-28-2006, 20:37
Az glasuvah! :wink: kato gledam temata za Bylgaria e na pyrvo mqsto po glasove \:D/

BornFromPain
11-28-2006, 20:57
Абе я се земете у ръце и вижте т'ва колко е жалко. Събираме се тука де що има жив човек с интернет и се пропагандира да гласуваме за какво? За да ни има в някво списанийце в Германия. И после що сме с 20 пъти повече гласове от другите.. Ми просто другите държави не го обръщат т'ва на политически въпрос. И като ни пише там кво? На следващия ден ще се събудя два пъти по-човек нали?

Amayo
11-28-2006, 21:10
Ми азкато не гласувах значи не съм българин така ли :shock: :-s ? УРААААААААААААА

evil_lady_in_black
11-29-2006, 14:26
Такава тема вече има !!!!! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=66390)

koalka
11-29-2006, 14:48
Темата беше пускана,ако не се лъжа от Аз съм Българче.

Ziezi
11-29-2006, 20:13
Абе я се земете у ръце и вижте т'ва колко е жалко. Събираме се тука де що има жив човек с интернет и се пропагандира да гласуваме за какво? За да ни има в някво списанийце в Германия. И после що сме с 20 пъти повече гласове от другите.. Ми просто другите държави не го обръщат т'ва на политически въпрос. И като ни пише там кво? На следващия ден ще се събудя два пъти по-човек нали?

Начи,ако national geografic е списанийце,не знам кое не е!Второ ако България излезе на първа страница може би доста повече хора ще разберат,че в България не живеят само цигани,ами че българите са народ с традиции и история,доста по-дълга от на повечето народи!Другите народи не обръщат тва на политически въпрос,щото нема с кво да се похвалят!Ей дееба толкова пък е сложно да гласуваш...

techCandy
11-30-2006, 18:10
Абе я се земете у ръце и вижте т'ва колко е жалко. Събираме се тука де що има жив човек с интернет и се пропагандира да гласуваме за какво? За да ни има в някво списанийце в Германия. И после що сме с 20 пъти повече гласове от другите.. Ми просто другите държави не го обръщат т'ва на политически въпрос. И като ни пише там кво? На следващия ден ще се събудя два пъти по-човек нали?

Начи,ако national geografic е списанийце,не знам кое не е!Второ ако България излезе на първа страница може би доста повече хора ще разберат,че в България не живеят само цигани,ами че българите са народ с традиции и история,доста по-дълга от на повечето народи!Другите народи не обръщат тва на политически въпрос,щото нема с кво да се похвалят!Ей дееба толкова пък е сложно да гласуваш...
Абе аре бе, нали ше го прочетат и на следващия ден, не само, че ние
няма да сме 2 пъти повече хора, ами и те ше са забравили кво се прочели, какво си въобразяваш? С народ и традиции сме били, повече от другите народи, мноол важно, като сме толкова готини и умни, що сме бедни? Има още толкова народи с огромна цветна история, че ти е бедна фантазията, ама не си я чел и пак казвам, аре аман от шовинисти.

OtherDimension
11-30-2006, 18:24
Абе я се земете у ръце и вижте т'ва колко е жалко. Събираме се тука де що има жив човек с интернет и се пропагандира да гласуваме за какво? За да ни има в някво списанийце в Германия. И после що сме с 20 пъти повече гласове от другите.. Ми просто другите държави не го обръщат т'ва на политически въпрос. И като ни пише там кво? На следващия ден ще се събудя два пъти по-човек нали?

Начи,ако national geografic е списанийце,не знам кое не е!Второ ако България излезе на първа страница може би доста повече хора ще разберат,че в България не живеят само цигани,ами че българите са народ с традиции и история,доста по-дълга от на повечето народи!Другите народи не обръщат тва на политически въпрос,щото нема с кво да се похвалят!Ей дееба толкова пък е сложно да гласуваш...
Абе аре бе, нали ше го прочетат и на следващия ден, не само, че ние
няма да сме 2 пъти повече хора, ами и те ше са забравили кво се прочели, какво си въобразяваш? С народ и традиции сме били, повече от другите народи, мноол важно, като сме толкова готини и умни, що сме бедни? Има още толкова народи с огромна цветна история, че ти е бедна фантазията, ама не си я чел и пак казвам, аре аман от шовинисти.


ti si jalko podobie na chovek

AngelOfMercy
11-30-2006, 18:45
аз дадох моя вот за списанието..много е яко..и корицата..хаха Златната маска...Каде я намериха....До Казанлък...А кфо е Казанлък МОЯ ГРАДДДДДДДДдд :smt007 :smt007

Ziezi
11-30-2006, 22:35
Абе аре бе, нали ше го прочетат и на следващия ден, не само, че ние
няма да сме 2 пъти повече хора, ами и те ше са забравили кво се прочели, какво си въобразяваш? С народ и традиции сме били, повече от другите народи, мноол важно, като сме толкова готини и умни, що сме бедни? Има още толкова народи с огромна цветна история, че ти е бедна фантазията, ама не си я чел и пак казвам, аре аман от шовинисти.
Оф еби му майката...Тука къв ли не изкараха.Нацист,комунист,ш винист...Са ти кво опитваш се да ме убедиш защо да не гласувам за страната си да бъде на корицата на може би най-известното научно списание ли?Бахти комплексарската работа...
Колко народа с история като нашата?Хайде да видим ти кво си чела!Щото май на теб верно ти е богата фантазията!