PDA

View Full Version : К*рва ли съм???



Лекото_момиче
11-28-2006, 19:44
От много време си мисля че когато си намеря подходящ приятел и когато той много държи на мен аз го предавам по някакъв начин!сега съм с момче което съпер много си ме кефи и си го обичкам но тва не ми пречи да се зарибявам и да си уговарям срещи с друго момче.Много се здухвам заради това,моя приятел не заслужава такова отношение,но какво да направя-такава съм!Не искам да постъпвам така,когато съм си с моя си съм на 100% сигурна че искам само него,обаче после като се заговоря с някой друг и забравям!Може би аз съм пример за поговорката "Не съм жена за един мъж"
Според вас тва мойто курвенско поведение ли е и случвало ли ви се е подобно нещо? ](*,)

Bloodlust
11-28-2006, 19:49
Вместо да се оправдаваш с *ми такава съм си*, се вземи в ръце. Не ти липсва начин да се промениш. Липсва ти воля. Най-лесното е да се предадеш и да си кажеш *не мога да се променя*. Трябва да промениш отношението си към момчетата. Ако не заради себе си, то поне заради сегашния си приятел.

XXX_f
11-28-2006, 20:04
spored men ne si kurva , a prosto ne si se najivqla iskash da opitash ot vsi4ko i ot vseki.Nqma nishto losho, no pone ne si hvashtai seriozen priqtel sled kato znaesh , 4e shte my izneverish.

vvs_go
11-28-2006, 20:10
да не те тревожа ама 6те дойде в момент в който свестните мом4ета 6те си тръгнат от живота ти и 6те те 4укат само некви 4и4ки

bulgarche
11-28-2006, 20:32
Еми к'вото си искаш прави...само недей да прекаляваш. Аз преди даже не можех да заговоря момиче просто ей така...пък к'во остава за нещо повече. Гледай да е в рамките на нормалното...без секс, целкувки и въпроси "дали да тръгна с тоя, пъ да зарежа стария..новия по- ме радва..."

ODB36
11-28-2006, 20:44
просто,момичето иска да се е свободна,иска разнообразие,както тя сама си казва "Не съм жена за един мъж"

bibonka
11-28-2006, 21:05
Prosto si dete oshte i ne ocenqvash tova,koeto drygiq ti dava..Ne si kyrva,kyrva shte stanesh kato pochnesh ne samo da se zaribqvash sys vseki sreshtnat...Kyrva shte si kato izlezesh na ylicata da sreshtnesh 10momcheta s koito si spala ili si im pravila svirki.A da i kyrva shte si ako spish s priateliat ti,nai dobriq my priatel,brat my,nai dobriq priatel na brat my i t.n....

11-28-2006, 23:04
От много време си мисля че когато си намеря подходящ приятел и когато той много държи на мен аз го предавам по някакъв начин!сега съм с момче което съпер много си ме кефи и си го обичкам но тва не ми пречи да се зарибявам и да си уговарям срещи с друго момче.Много се здухвам заради това,моя приятел не заслужава такова отношение,но какво да направя-такава съм!Не искам да постъпвам така,когато съм си с моя си съм на 100% сигурна че искам само него,обаче после като се заговоря с някой друг и забравям!Може би аз съм пример за поговорката "Не съм жена за един мъж"
Според вас тва мойто курвенско поведение ли е и случвало ли ви се е подобно нещо? ](*,)

Когато записвате темата с име Курва ли съм директно ви казвам че сте курви няма нужда да пълните форума!!!

He3HauKa
11-29-2006, 04:25
Sega nai-veroqtno si na okolo 12-13 godinki i ako prodaljavash s toq nachin na mislete do 16-17 ot ,,Ne si jena za edin myj'',shte si ,,jena za vsi4ki maje'' :smt019

summer_summer
11-29-2006, 06:05
emi tva e mnogo gadno osobeno za priqtelq ti ... taka pokazva6 4e nqma6 nikakvo uvajenie kym nego

11-29-2006, 06:25
emi tva e mnogo gadno osobeno za priqtelq ti ... taka pokazva6 4e nqma6 nikakvo uvajenie kym nego

гадно е когато аверката ти се зарибява с друг и в същото време те уведомява или най гадното е да не ти казва. Или да каже че другия притежава качества които ти не притежаваш и същевременно да казва че те обича. тва е отвратително. И все пак сте момичета, държете на приятелите си, държете се като големи хора и имайте уважение към партньорите си както Лято_лято каза

bungle
11-29-2006, 06:45
Требе си уважение,както каза Умния.
Иначе ,ако не уважаваш човека до себе си и той няма да те уважава.Сеш'се....много гадно става.

za3k^dFsG
11-29-2006, 11:51
Eстествено че си курва бати тъпия въпрос

11-29-2006, 12:08
you are so ugly fucking bitch !!!

11-29-2006, 12:12
mi kurva si nogo qsno 6tom ima6 gotino gadje a kato vidi6 drug primira6... awe q se stegni da ne si dete?! ai 6tom ve4e pita6 vav forumi dali si kurva zna4i otdavna si si otgovorila na toq vapros i si si dala smetka 4e si kurve........aaa i ne tarsi sajalenie jalka si :smt019 :mrgreen:

ton1
11-29-2006, 13:15
да,курва си

shalis
11-29-2006, 13:35
Xax, ami....vzemi se v ryce, za6toto v edin moment ne ti 6te pita6 dali si k***, a nqkoi direktno 6te go zaqvi an sveoslu6anie, za6totot to se zapo4va taka - sys zaglejdane po dr, s ugovorki i t.n. ama ot sre6ta na sre6ta 6te se stigne i do ebvane-ebvane....Mnogo e glupavo tova, koeto pravi6!!! Ili popravi dyrjanieto si ili pone ne se obvyrzvai s nqkoi seriozno - pone nego da ne go boli!

koalka
11-29-2006, 13:38
Ами просто не си уговаряй срещи с други момчета!Не го прави!Ако приятелят ти постъпваше така сигурно нямаше да ти е много гот опеделено.Абе хора,като тръгнете да правите нещо такова първо се поставете на мястото на човека,с който сте и чак тогава го правете.Имаше една поговорка,че човек не трябва да прави нещо,което после не иска и на него да направят!

11-29-2006, 13:56
Mi trqbva da se promeni6 we idiotke ima6 si super gadje a se savlq6 s drugi moje li taka nai-nakraq 6e si ostane6 sama i 6e hodi6 na magistralata kato nqkva prostitudka posle da ne se oplakva6

XXX_f
11-29-2006, 18:25
stiga ste obvinqvali momi4eto , 4e bila k*rva!
70% ot dneshnite momi4eta pravqt kato neq i kakvo shte mi kajete , 4e i te sa kurvi li....mai i vie ne ste mnogo naqsno.Tova , 4e se zaglejda i poflirtuva neozna4ava 4e e k*rva.Iskam samo da se zamislite momi4eta ne go li pravite tova daje i nesuznatelno znam , 4e vi se sluchva...sluchva se na vseki, ama e po lesno da naredite momi4eto vmesto da si pomislite dali i vie nepravite taka

gazarka
11-29-2006, 19:02
sled kato ne si kurva za6to samiq ti nic e lekoto_momi4e?!hahah darji6 na nqkoi puk se hvarga6 na drug!az su6to izneverqvam no ne kazvam 4e darja na gadjeto si!imalo e 4ovek na koito sum darjala i sum bila s nego si!!!ne si kurva no na tam otiva6

kariTy
11-29-2006, 19:31
Абе не си курва,но на там вървиш.И също така постапваш много некоректно с приятеля си.Ако той трагне да зарибява всяка срещната едва ли ше ти стане приятено.

macka123
11-30-2006, 14:50
да не те тревожа ама 6те дойде в момент в който свестните мом4ета 6те си тръгнат от живота ти и 6те те 4укат само некви 4и4ки

doky
11-30-2006, 16:36
Не е до курвенщина тва,а до тъпотия,трябва да си зрял и умен човек за да знаеш какво да правиш.Това е човека,когото ти казваш,че обичаш,а правиш такива глупави неща,тогава за каква любов ми говориш,знаеш ли какво значи това въобще,като изпиташ това нещо,ще си говорим пак!

scion_of_Storm
11-30-2006, 17:43
Я ходи се скрий някъде баси....Спи ми се, а ти ме занимаваш с такива работи. Ми до някаква степен си курва, какво да се прави.

sex_man
11-30-2006, 19:24
e ti si basi eblivata ku4ka - NE si kurva za6toto kurvite vzimat pari za sy6toto koeto pravi6 ti ;)
no ako iska6 moje da se vidim nqkoi put...