PDA

View Full Version : Баща ви



slladkata
11-28-2006, 19:46
Какво мислите за баща ви?С кой повече се разбрирате с майка ви или с баща ви?

ninsy
11-28-2006, 19:48
и с 2мата се разбирам .прекрасни родители са и винаги са ме подкрепяли

meri88
11-28-2006, 20:04
Em imam strahotni roditeli :wink:

Eleonora
11-28-2006, 20:13
Аз повече се разбирам с тати :wink:

Sladkata_Nansi
11-28-2006, 20:27
Ami az se razbiram i s dvamata!Kogato sam sama s tatko sme strahotna dvoika :D nqmame ravni i vaob6te za ni6to ne si protivore4im /ne 4e maika ni pre4i de/ama kato sme dvamata mn si ugajdame!Ina4e s maika pove4e spodelqm :)

rosskata
11-28-2006, 21:41
Тате е страхотен!Тате е....най-прекрасният тате на света...

Tука сбърка жестоко... Най- готиният тати на света е... МОЯТ!

Има три дъщери човека... И по липса на синове аз съм "момчето на тати"... Има някои неща, за които ми е много по- лесно да говоря с него, отколкото с майка ми... И двамата са страхотни родители...

Eleonora
11-28-2006, 22:46
Тате е страхотен!Тате е....най-прекрасният тате на света...

Tука сбърка жестоко... Най- готиният тати на света е... МОЯТ!

Има три дъщери човека... И по липса на синове аз съм "момчето на тати"... Има някои неща, за които ми е много по- лесно да говоря с него, отколкото с майка ми... И двамата са страхотни родители...Айде 2-ма се карат, трети печели :lol: .
Моя татии му давам 2000 точки :P

Rocky_girl
11-29-2006, 07:40
Се пак съм момичеее!
Разбирам се с баба..ахаха не бе с МАМАА
Ноо и двамата ги обичам еднакво!И двамата са златнии...направо 6 от ТОТОто :twisted:

Crazy_teen4e`f
11-29-2006, 12:34
Бащата е супер човек,разбирам се адски добре с него,но и майка ми не остава по-назад.

Kisses_P
11-29-2006, 13:20
Баща ми е пич. С него се разбирам по-добре от колкото с майка ми

The Fearr
11-29-2006, 13:30
apak udoma s TATI sme fr razbirame se idealno.. pyk s mama sme ne6to kato fragove ... ni6to neudpbrqva

sunny_girl16
11-29-2006, 14:45
Безразлична съм към баща ми. наще са разведени ,но това не го оправдава да не се интересува от мен... Не ми пука за него!

11-29-2006, 15:16
Моят тати си е най-добричкият на света.Обожавам си го,с мама никак не се разбирам,винаги ми угажда,мога да му споделя абсолютно всичко.Като сме си само 2-мата нямам вечерен час,прибирам се когато си искам.
Татенцето ми е върхът

Smiley_Girl
11-29-2006, 15:47
Майка ми не мога да я гледам,с баща ми се разбирам много добре.Готин пич е,въпреки че понякога ме нерви.Предпалагам,че ако го виждах по-често нямаше да ме кефи толкова... :roll:

mon4eto
11-29-2006, 16:40
Razbiram se i s dvamata ednakvo...

ABSOLUTme
11-29-2006, 17:03
Бащата е супер човек,разбирам се адски добре с него,но и майка ми не остава по-назад.
mda,o6te pove4e sega,kato ne jiveq pri tqh,se razbirame nai-dobre :lol:
ama i 2mata durti mi lipsvat 8-[

n0 CoNnEc7i0n =)
11-29-2006, 17:12
бащата е ебати здравия човек:) супер пич, може да не ми се изявява мн мн като баща, но е страхотен приятел поне! Докато майка...тя даже не казва на хората, че съм и дъщеря, щото тя за пред всички е на 26 (никой не забелязва никак даже че е на 32, или поне тя така си мисли)...

kati_0513
11-29-2006, 18:37
Разбирам се по- равно и с двамата, те са страхотни хора... те са всичко замен, много ги обечам и двамата...

malone
11-30-2006, 07:44
Еднакво добре се разбирам и с майка ми и с баща ми но сякаш баща ми повечеме разбира нали е момче

AngelOfMercy
11-30-2006, 07:55
Аз няма баща...но дори да имах...щях да го убия.... :smt013 :smt013

ProstoAz
11-30-2006, 11:43
Ааа, най-добрия тати е моя!!! :smt016
Супер е, и класната ми го повтаря всеки ден. :lol:
По-добре се разбирам с него, от колкото с майка ми...

BunnYY_f
11-30-2006, 12:45
Ami az se razbiram i s dvamata!Kogato sam sama s tatko sme strahotna dvoika :D nqmame ravni i vaob6te za ni6to ne si protivore4im /ne 4e maika ni pre4i de/ama kato sme dvamata mn si ugajdame!Ina4e s maika pove4e spodelqm :)
и ние с моя татr сме така 8)

crazy_vely
12-01-2006, 16:11
Ами аз повече се разбирам с баща ми-мн е печен,въпреки,че понякога ме нерви,а с майка ми-еднакви зодии сме и сека вечер се караме.

panterata
12-01-2006, 22:36
с майка ми се разбирам перфектно :) баща ми е малко по строг и затова си ме твари доста често.. ;)

martinka_91
12-02-2006, 13:27
Колко бил хубав животът на другите.Направо ви завиждам за перфектните бащи ( поне така ги изкарахте ).Моят съвсем не е такъв.Той е от тея, дет не можеш да ги изкараш от кръчмата, а няма пукната стотинка в джоба,която той да си е изкарал.Все иска от мама или от баба.И понеже е Силния в семейството-мама и баба дават - ЖАЛ ГИ БИЛО :evil: . А като тати е на работа...Пак същото след работа ще иде да се напие, да гледа мача в заведението с пияните си " приятели " и като дойде време за заплата пак да я хвърли в кръчмата и ако случайно остане нещо ще се скара за всяка стотинка, дето е пипната от мама примерно :-s Въпреки всичко мн го обичам ;( А ми се иска да не е така, щото така само се наранявам мене си. Не оставам сама с тати почти изобщо, защото все може да се скараме за нещо, като е пиян и . . . да не кажа голяма дума, ама сигурно ме фаща шубе.Обаче ако нещо се скарам с мама, примерно не ме пуска да излизам - той ме пуска и аз напрао и да не искам насила излизам :)
За тва поне нямам проблеми.
А майка ми е мн. нервен човек :arrow: предвид обстоятелствата по-горе. Ако има да вика по някой - естествено, че ще е по мене ](*,) Обаче я разбирам вече :( Не мога да й се сърдя и все правя някви опити да се сприятеля повече с нея, за да не се караме.Малко е трудно, но . . .
Каквито и да са - аз ги обичам и двамата.Родители са ми - лоши или добри, но са мои родители :idea:

HopeLesss
12-02-2006, 14:44
Безразлична съм към баща ми. наще са разведени ,но това не го оправдава да не се интересува от мен... Не ми пука за него!

И при мен е същата картинка :| Не съм го виждала от години, но и нямам никакво желание. Абсолютно безразличен ми е и не ми пука за него :smt011

DevilWish
12-02-2006, 15:08
Безразлична съм към баща ми. наще са разведени ,но това не го оправдава да не се интересува от мен... Не ми пука за него!
И аз съм така ](*,)

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-02-2006, 16:53
s bashta mi.. samo da kaje "aide zmei4o" i na momenta se svurshva tva deto go iska ;) mn`gotin tatko si imam 8-[

SinisterDoll
12-02-2006, 20:07
Незнам какво да кажа за моите родители ..
Някак си винаги когато се скараме,започват да ми казват "Никога не си лишена от нищо,до сега каквото си поискала си го получила" и т.н...
Независимо за какво се караме винаги ще се каже това...Никога не съм се смяла със родителите ми,никога не са ми казвали "Обичам те",никога не съм получавала целувка,дори една за лека нощ..
Или може би е така,поради факта,че ги няма,а когато си дойдат за определени дни,става това споменатото по-горе..
А иначе всеки ден ми се обаждат,за да питат какво правя..или впрочем "правя ли нещо нередно"...т.е. проверяват ме..
Хора вече незнам какво да си мисля,обичат ли ме или не...аз тях ще ги обичам винаги,въпреки всички обстоятелства..верно е,че ми писна от това,искам поне веднъж да ме попитат - "как си?какво правихте в училище?гладна ли си?как си с момчетата? и т.н."- НЕ!Няма такова нещо..и незнам защо..може би работата ги подтиска,а може би не,наистина незнам и съм много объркана и се чудя какво да си мисля..за мен ще е по-добре да споделя нещо на чужд човек,отколкото на тях..
Незнам хора..незнам .. но .. и мойто не е много лесно...аз искам да имам морална и духовна подкрепа,а не "материална".. :smt009 :smt009 :smt010 :smt010 :smt010

evil_lady_in_black
12-03-2006, 09:39
Баща ми е страхотен аз много го обичам и е много по-добър с мен отколкото майка ми . Ако майка ми не ми разрешава нещо аз отивам при баща ми и понеже той има 10000 глупости на главата само ми казва "прави каквото искаш" и ми дава пари :lol: но аз не го обичам само за това ами защото аз си споделям с него и редовно си говориме за всичко докато майка ми я държа по-изкъсо.

MoHuTo
12-03-2006, 21:46
Хах кви страхотни ги изкарвате родителите си!Ако можеха и мойте да са такива,ама..С баща ми особено, хич не се разбираме - постоянно се заяждаме един с друг,с майка ми е по-добре, тя поне понякога ме разбира,докато баща ми никога не ме разбира!Чак понякога се чудя дали някога ще сме в по добри отношения,ама едва ли..

12-05-2006, 15:01
Баща ми е номер 1. С него си се разбираме идеално, дори си правим и гонки с колите. Почти нкоига не ми е отказвал за нищо разбирасе ако е от значение. С майка ми също се разбираме ама с бащата сме номер 1

gerinceto
12-05-2006, 19:09
zavisi za kfo stava na vapros

reason
12-06-2006, 18:05
Моят баща го няма през половината година,но когато се върне,виждам,че се опитва да прави всичко за мен,да ми угажда и т.н.Но иначе с майка ми повече споделям,не всичко,но все пак... честно казано си харесвам родителите.

RedChil
12-06-2006, 18:28
Баща ми е точен.И слуша The Clash! И си правим ебавки с него...много се кефя като ми вика "келеш" или "пишлеме"!!! :-D

stillteenager
12-06-2006, 20:40
със сълзи на очите ви казвам - завиждам ви :cry:
наистина, радвам се, че има дечица като вас на които родителите им са толкова добри :(
моите не са така.. за съжаление на последък, последните няколко месеца нищо не ми позволяват - нищичко.. да не говорим за спане у приятел (имаше нейде такава тема).. нося 6тиците и пак нищо (това както ви казах от известно време) .. според тях не искали да се развалям.. но аз така или иначе ще го направя ако искам и като ме задържат само усложняват нещата, но немога да им го обяснявам, защото ще станат още по-лоши. никога не ме изслушват, винаги аз съм виновен - подчертавам винаги...
немога да имам приятели . звучи ви странно ли?
да така е - те не искат да имам приятели и са ми го казвали многократно, т.е. аз нямам приятели, нямам с кой да споделя
имах едно 'приятелче' наречено сестра, но тя сега е пародия на сестра
ко да правя, на възраст съм си , а си плача всяка вечер, немога да си избирам прически какви да си правя, каквото кажат те - това е
гледам как другите момчета от училищата си правят :( боядисват се, кичури , бодлички.. аз немога, трябва да съм късо постриган ;(
нямам никакво право на избор, бих .. аз ... :cry: :cry: бих искал да умря :( искам родители , които мога да им кажа 'аз ви обичам'
на дискотека съм ходил веднъж :cry: и то училищна до 11:00
мога да излизам само събота през деня до 17:00 , но като нямам приятели не го правя ;( пожелавам на никой да не се случи това което се случва на мен...
поздрав с Scorpions - White Dove :-s

exelero
12-06-2006, 23:24
Teen-cho във тежко положение си спор няма но не забравяй че винаги може и по зле :wink: Няма да ти казвам аз на какво дереже съм......

Просто радвайте се на това което имате :wink:

Teen-cho на колко си не спомена

LaPeNcEto0o
12-07-2006, 09:06
ooo opredeleno s tati

jenny_e
12-07-2006, 15:35
Хах кви страхотни ги изкарвате родителите си!Ако можеха и мойте да са такива,ама..С баща ми особено, хич не се разбираме - постоянно се заяждаме един с друг,с майка ми е по-добре, тя поне понякога ме разбира,докато баща ми никога не ме разбира!Чак понякога се чудя дали някога ще сме в по добри отношения,ама едва ли..

и при мен е така :?

kati_0513
12-07-2006, 19:35
Здравейте всички, в тази тема прочетох два отговора, от които ми се насълзиха очита, това са отговорите на SinisterDoll и Teen-cho...
Искам да поздравя и двама ви за смелостта, която проявявата в такива трудни моменти и да ви пожелая за напред в живота да постигнете това, за което мечтаете и от цялото си сърце желаете... Не забравяйте, че на този свят никой от вас двамата не е сам, там някъде далече има някои, които ви очакват...

С поздрави
Катри-Меи


http://www.bgportal.net/i/katri/6f8cb03924.gif

Пенчу
12-07-2006, 20:27
Безразлична съм към баща ми. наще са разведени ,но това не го оправдава да не се интересува от мен... Не ми пука за него!

:roll:
А с майка ми рядко се виждаме макар,че живеем в един и същ апартамент..така ,че май с нея доста добре се разбираме :lol: :lol:

Tangerine
12-08-2006, 08:51
Баща ми е най-добрия. Много го обичам и не знам какво бих правила без него. :D Имаме страшно общи интереси и винаги мога да разчитам на него. Винаги когато съм имала нужда от помощ и подкрепа съм я получавала. :) Обичам те тате! :D



П.С.
Много се издразних на последните т. н. "сълзливи постове", в които някои диваненца ревнаха, защото не им давали да си направят прическа или да се мотаят до 2-3 през нощта.
Не ви ли ви минава през плиткоумния мозък, че родителите ви правят това за ваше добро?! Не ви дават да се правите на плашила, защото ще станете смешни за околните. Не ви дават да се мотаете до сутринта, защото каквито сте загубени, някой може да ви хване и да ви направи нещо. Изобщо много ме изнервихте! Поставете се на тяхно място и преценте дали бихте позволили тези неща на децата си?! :-k

~Teen_GirL~
12-08-2006, 11:13
Az sym edno dete i nashte mi ogajdat za vsichko..Razbiram se strahotno i s dvmata e po nqkoga se karame i nogu me draznqt ama tva mislq che e normalno..ako neshto sme se skarali s maika mi bashta mi vednaga opravq neshtata i obratnoto..Maika mi me razbira za vsichko spodelqm vsichko s neq ama nogo se karame a bashta mii e veselqk i e strahoten..Ama az si gi obicham po ravno :)

tequila
12-08-2006, 18:52
еми аз със тати почти не си говоря , защото като се върне от работа е много изморен и гледам да не му се мяркам пред очите , за да не го ядосам , че като е изморен е направоооо ... ужас. иначе много си го обичам... май по добре се разбирам с него, защото почти не си говорим, а с мама си говорим много и по тази причина доста се караме ... :smt014 :smt005 абе готино ми е семейството... много си ги обичам и двамата...