PDA

View Full Version : Постоянно виене на свят и припадане!!! СъветиКакво да правя



sladakk
11-28-2006, 20:44
От 1 седмица припадам много често, виеми се свят, чувствам се много пиян при положение че капчица не съм пиинал, гадене и подкосяване на краката!!! Ходих на лекар и четвъртък имам консултация май ще влизам в болница :( Казаха ми анемия пия желязо но не става как да се пооправя малко ако някой има същите проблеми моля да пише!!!

Sladkata_Nansi
11-28-2006, 21:05
Mda poznato mi e-maika mi ima6e anemiq!Ami trqbva da qde6 pove4e drob4eta i kopriva sa6to-v tqh ima mnogo jelqzo!6te se opravi6 spokoino ;)

sladakk
11-28-2006, 21:17
Mda poznato mi e-maika mi ima6e anemiq!Ami trqbva da qde6 pove4e drob4eta i kopriva sa6to-v tqh ima mnogo jelqzo!6te se opravi6 spokoino ;)

Да но аз не мога да излезна сам за да не припадна някаде, дори и сега когато седя на компютъра ми се завива свят лягам ям шоколад (вече изядох 3) и се оправям но след известно време пак ми става така, не ми се спи но се чувствам отпаднал!!! пия хапчета в който има желязо!!!

ultra
11-28-2006, 21:41
Сладък и аз имах подобни проблеми,моите се оказаха със щитовидната жлеза,заедно със ниско кръвно,при което се чувствах като парцал,не исках да излизам на вън от страх да не припадна някъде.Прави си айрян със много сол(за ниско кръвно-сладък компот също върши работа),в такива моменти като ти се завие свят,ако имаш апарат за мерене на кръвно измери си го и като отидеш на лекар му кажи какво е било.Късмет в четвъртък и не стой толкова пред пц-то.От него ще те заболи още повече главата.

sladakk
11-28-2006, 21:45
Сладък и аз имах подобни проблеми,моите се оказаха със щитовидната жлеза,заедно със ниско кръвно,при което се чувствах като парцал,не исках да излизам на вън от страх да не припадна някъде.Прави си айрян със много сол(за ниско кръвно-сладък компот също върши работа),в такива моменти като ти се завие свят,ако имаш апарат за мерене на кръвно измери си го и като отидеш на лекар му кажи какво е било.Късмет в четвъртък и не стой толкова пред пц-то.От него ще те заболи още повече главата.

Да но мен не ми се вие свят, преди 5-6 часа си мерих кръвното и е 110-65 много ниско и ядох мед, а за солта нз на мен не ми помага само сладкото. А и трепера, дори и да не ми е студено. Мерси все пак, но дано е само анемия защото имам бая симптоми и з други болести с кръвта!!!

ultra
11-28-2006, 22:35
Ами искрено се надявам да е нещо,което ще се лекува за 1,2 месеца с правилните лекарства.Като ти пуснат изследвания ще се разбере какво ти е.Ще стискам палци и пиши какви са резултатите.
От ниското кръвно имам даже белег под едната гърда от охлузено и на бузката на лицето от ръба на който се натресох като припаднах.Като изключим,че изкарах акъла на майка ми всичко се размина без други последствия. :roll:
А и да вметна-нормалното ми кръвно е 90/60-в горния случай беше 40 на нещо си...а един път ми стана 120/80 и викаха линейка...(че доктора беше един младичък..че още скочи...кръвното де... :mrgreen: )
Споко,няма да се шашкаш.Всичко ще е ок.

Eleonora
11-28-2006, 23:43
Аз също имам анемия-таласамия.Имам нисък хемоглобин.И пия флуидни май бяха киселини,ям много шоколад, много кола и минимално физическо натоварване :wink:

sladakk
11-29-2006, 08:57
Аз също имам анемия-таласамия.Имам нисък хемоглобин.И пия флуидни май бяха киселини,ям много шоколад, много кола и минимално физическо натоварване :wink:


Мерси но за физиче4ското натоварване какъв смисъл има?

ninsy
11-29-2006, 21:05
А и да вметна-нормалното ми кръвно е 90/60-в горния случай беше 40 на нещо си...а един път ми стана 120/80 и викаха линейка....
то и мойто кръвно нормално е толкова 90/80 на 60/50.. и като кача малко и ми става зле

sladakk
11-30-2006, 12:29
До преди амлко бях на изследвания но резултата чак утре!!! Стидкайте палци да не е енещо сериозно че, взеха ми кръв за да проверят 7 неща на кръвта ми ужас!!!!!!!

sladakk
12-01-2006, 19:42
YES nqma mi ni6to, imam smao anemiq no to se o4akvashe

sladoled
12-02-2006, 16:18
Радвам се за теб.Надявам се да се оправиш бързо. :smt006 :smt006 :smt006

мИмИтО
12-07-2006, 07:13
амм за анемията,болна съм от анемия - маьор (най-лошата ) от както се помня кравопреливат ми всеки месец и вечер спя със машина която ме пречиства от желязо.имам нисък хемоглобин и едва тази година в българия можеш да си направиш операция но за мен вече е късно понеже сам на 12 а в семейството ми няма здрав донор на стволови клетки и единственият начин е майка ми да роди но това е почти невъзможно първо защото не е сигорно дали и бебето няма да е с анемия и второ тя е на 40 и не е здравословно да роди на тези години.има много видове анемии но честно ви казавам по лошо нещо от това няма понякога се питам има ли смисъл да живея?! :?: