PDA

View Full Version : Moderated: Появяват ми се някакви малки червени пъпчици...



Skofild
11-29-2006, 09:00
Значи докато правех секс с приятелката си с презерватив нямаше никакви проблеми, но когато го правим без кондом по главичката на пениса ми и близо до нея се появяват малки червени пъпчици и малко ме болят когато пенисът ми е в ерекция. Ако някой знае от каде идва проблема и как да го реша да каже. Благодаря предварително !!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

AngelOfMercy
11-29-2006, 09:10
Ами да ти кажа иди на лекарче..не съм сигурен ама тва може да са гъбички..доста често срещано заболяване което се лекува..но отиди на ЛЕКАР задължително и за напред ползвай кондом и ако са гъбички кажи на твоита да не крушка и да се мие често!!! [-X

Skofild
11-29-2006, 09:36
А възможно ли е да се заразиш от тия гъбички ако някоя мацка ти прави свирка ?

AngelOfMercy
11-29-2006, 09:47
Мне мисля..Предават се само по полов път..Всъщност ако е правила сфикра на някои болен от гъбички...и е имала раничка в устата..после и на теб и пак е имала тази раничка може и да може...Доктора му е майката!!!Отиди не е шега раута тва!!! :-k [-(

Skofild
11-29-2006, 09:54
Абе на мен друга една ми прави свирки та си мислех че от нея нещо ме е фанало ?!?

AngelOfMercy
11-29-2006, 10:35
братле до ся четох и да ти кажа май са гъбички..незнам дали съм прав но мисля че е така...отиди на лекар задалжително колкото и да те е срам...здравето е на пруво място....и за напред внимавай с кой кфо!!Успех :smt004

shalis
12-04-2006, 18:21
Ae ti si bahti 4oveka, neka ti!!! Ima6 gadje, prai6 sex s neq, a nqkva tam ti prai svirki...ami ako si hvanal ne65to ot neq...ZASLUJAVA6 SI GO!!!

LSD^Lady
12-05-2006, 07:44
Ae ti si bahti 4oveka, neka ti!!! Ima6 gadje, prai6 sex s neq, a nqkva tam ti prai svirki...ami ako si hvanal ne65to ot neq...ZASLUJAVA6 SI GO!!!

:wink:

batkodoki
12-06-2006, 20:54
оставете моля злобната женска псевдосолидарност настрана и нека се концентрираме в/у проблема на момчето!

вероятността да е микоза е налице, но мен ме тревожи факта, че ти отчиташ субективно наличие на негативните ефекти СЛЕД полов акт с партньорката си БЕЗ кондом. така, че кой кому какво е предал е дискусионно. но за мен е - тя на теб по някакъв начин: химичен/ползва идиотските козметики на "ейвън" например/
или бактериологичен - и тук вече тайната е пълна.

да, може да се сдобиете с микоза и при орален секс, но не виждам защо тя ще се изявявя САМО при непротектиран полов контакт с определен индивид!