PDA

View Full Version : Как да предложим на момиче?



NullByte
11-29-2006, 09:00
Как да предложим на момиче? Моля всеки от вас да си изкаже мнението :)

sunny_girl16
11-29-2006, 09:03
Лесно - просто й казваш, че я харесваш :-)

BeBcHeTo
11-29-2006, 09:09
Мн инт как се предлага......отиваш казваш и 4е я харесваш и дали ще се полу4и нещо между вас или не...Не е толкоз страшно :)

bibonka
11-29-2006, 09:23
Zashto trqbva da i predlagash ?Zavedi q na nqkakvo romantichno mqsto.Moje nqkoe zavedenie kydeto obstanovkata e po romantichna,v smi s tezi plavashtite sveshti,ili prosto sveshti.Sedni do neq,pregyrni q ..i taka postepenno q celyni.Ako ima chyvstva kym tebe,nqma da te otblysne.Improvizirai malko.Tfa s predlaganeto e otjivelica :P

11-29-2006, 10:26
bibonka :smt038 напълно си права!Измисли нещо по нестандартно не можеш да и кажвш в прав текс "Искаш ли да ходим"Тъпо и сдухано е!По скоро бъди романтичен!Заведи я на кино и по време на филма деиствай!

Chukasimo
11-29-2006, 11:03
Zashto trqbva da i predlagash ?Zavedi q na nqkakvo romantichno mqsto.Moje nqkoe zavedenie kydeto obstanovkata e po romantichna,v smi s tezi plavashtite sveshti,ili prosto sveshti.Sedni do neq,pregyrni q ..i taka postepenno q celyni.Ako ima chyvstva kym tebe,nqma da te otblysne.Improvizirai malko.Tfa s predlaganeto e otjivelica :P
ти или много филми гледаш или не си имала гадже до сега [-X

lina15
11-29-2006, 11:34
Zashto trqbva da i predlagash ?Zavedi q na nqkakvo romantichno mqsto.Moje nqkoe zavedenie kydeto obstanovkata e po romantichna,v smi s tezi plavashtite sveshti,ili prosto sveshti.Sedni do neq,pregyrni q ..i taka postepenno q celyni.Ako ima chyvstva kym tebe,nqma da te otblysne.Improvizirai malko.Tfa s predlaganeto e otjivelica :P
ти или много филми гледаш или не си имала гадже до сега [-X
и аз така мисля :?

DevilWish
11-29-2006, 11:46
Излезте някъде на яко място ,срещичка само двамата може и на кафе където да няма много хора ,които да Ви притесняват ,целуни я и след това ако тя отвърне я питай иска ли да ходите... :smt008

11-29-2006, 11:47
Как да предложим на момиче? Моля всеки от вас да си изкаже мнението :)

гнидааа
тъкмо пристигам
търся нещо ГОТИНО за е бание
да му отвърна с внимание
ИМА ЛИ ИМА ЛИИИИИИИИИ ХАХАХА
шшмудла как е бе?
шмиргел
плисе
лисав
кьосе
мухъл
прасе
винтче
кюфте
буболечка
петле
японско бе, не от наще хри хри хри ... търтей
гей
гнида
змей
коч
муфлон
теле
бизон
пръъъц хри хри хри

bungle
11-29-2006, 11:47
Абе,много сте кухи!!!
Бибонка е напълно права.
И искам да ви кажа,че при този случай ,който тя е описала има много по-голям шанс момичето да отвърне на чувствата.
Хипер тъпо е да кажеш "Харесваш ми,хайде да станем гаджета."
По-добре да ПОКАЖЕШ ,че я харесваш.
Това ще бъде много по-оценено.

11-29-2006, 11:48
Излезте някъде на яко място ,срещичка само двамата може и на кафе където да няма много хора ,които да Ви притесняват ,целуни я и след това ако тя отвърне я питай иска ли да ходите... :smt008

сърма и кво тормозите момичето
мастурбирате из форумите ли бе ? деба мама ви деба

bungle
11-29-2006, 11:49
А Госте,какво си ял,та да хапна и аз?
Ххахаха,този човек е луд. =D>

11-29-2006, 11:50
А Госте,какво си ял,та да хапна и аз?
Ххахаха,този човек е луд. =D>

ми ти пак си ми тъп
и неграмотен
и безинтересен
и ..плешив, дамуебамайката си дори!
присади си коса,
вклини си зъби дори ако щеш,
абе..изобщо, и да умреш, все ми е тая
тъп си ми, казах ли ти ?
ако съм забравил... хахаха ето, КАЗВАМ ТИ!
всъщност, стана ли им ясно на хората къв чук си ти
или орлите не ловят мухи

bungle
11-29-2006, 11:51
хахаха,това беше комплимент.Но май не го схвана.
И не че нещо, но съм момиче.Предполагам,че не ти пречи.Най-малкото имам дупка между краката и ставам за ебане. :lol:

11-29-2006, 11:55
Как да предложим на момиче? Моля всеки от вас да си изкаже мнението :)

плъх
мишка
олигофрен
тва..селянин, селянин, селянин... ти го казвам аз
понеже визирам селския ти произход
с непълен член да таеба в карлуковския копанарин
ама...аз не съм селянин бе , койчо
щото съм от града!
и не работя като негър за разлика от тебе
шибам, а ти мяучиш около гъзовете им
и карам кола, докато се потиш за заплатката си
кърлеж необразован
аре сега, бегай да поразтъпчеш магаренцето ...
самсунек долен
хахаха...пфуу..смърдиш ли ве?
и то яко...

bungle
11-29-2006, 11:57
Хайде де,ако ще се хейтим,дай поне да е качествено.
А аз и без това гледам да трупам мнения. :lol:
Тъкмо си помислих,че имаш богат речник и сега ще измислиш нещо неповторимо стил ала "Ти си тъпа кучка,аз-гений". Ххахаха.

koalka
11-29-2006, 13:26
Отиваш при нея и я питаш. :lol:

Tender Poison
11-29-2006, 15:20
Ми изказваш си чуствата и чакаш какво тя ще отговори и дали те харесва и тя

stasi24
05-23-2009, 07:44
Добре да направи всичко това, но ако тя него харесва какво ще стане?Тя ще си тръгне, а той ще е с разбито сърце и празен джоб.За това ще ви дам един пример: Беше на свети валентин аз си бях харесал едно момиче и бях и взел едно огромно плюшено мече, което бе прегърнало едно сърце и котия шоколадови бонбони.И отидох при нея и я попитах ама тя ми отказа и каква е файдата преди тя да е приела ти да се охарчиш за нея?Ти си имай резервни подараци апък когато срешнеш някоя тя ще ти покаже, че те харесва. :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Hilary_
05-23-2009, 08:13
С целувка ... смисъл целуваш я иии така... :D Мисля, че ще разбере "лекия" ти намек ...

moneycomeme
05-23-2009, 08:45
..Една приятна вечерна разходка със завършек от нежна целувка ;]

bubblebabe
05-23-2009, 13:39
както и на момче 8-)

haritov
05-23-2009, 13:46
Как да предложим на момиче? Моля всеки от вас да си изкаже мнението :)

плъх
мишка
олигофрен
тва..селянин, селянин, селянин... ти го казвам аз
понеже визирам селския ти произход
с непълен член да таеба в карлуковския копанарин
ама...аз не съм селянин бе , койчо
щото съм от града!
и не работя като негър за разлика от тебе
шибам, а ти мяучиш около гъзовете им
и карам кола, докато се потиш за заплатката си
кърлеж необразован
аре сега, бегай да поразтъпчеш магаренцето ...
самсунек долен
хахаха...пфуу..смърдиш ли ве?
и то яко...

ти мой си от града но псуваш като селски идиот немислиш ли 8)

Glamour92
05-23-2009, 13:50
Това с предлагането още ли било на мода... :-o

MP
05-23-2009, 16:19
Абе стига сте се излагали.Каква целувка какви 5 лева?Целувките ще следват след като започнете да ходите,а не да излязат на среща и ей така да тръгне да я целува.По-тъпо нещо не мога да си представя.

slun4ice_90
05-23-2009, 16:56
"Много си сладка, винаги съм мечтал за гадже като теб." :lol: Сама не си вярвам, даже...Щастлива съм,че съм момиче! :D :-P Нещо оригинално трябва, да е нито прекалено лигаво,нито много сериозно.

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 17:00
..Една приятна вечерна разходка със завършек от нежна целувка ;] :wink:

haritov
05-23-2009, 17:23
мястото го избери няма значение какво е може и кенеф да е от една страна е романтично :D
важни са репликите нестава с едно обичам та ма ол
ето пример
седна ли сте някъде сами навън е тъмно нищо не се чува освен вятъра в клоните на дърветата вие си говорите нещо и идва момента
ТУКА СИ ТИ ПИЧ
-искам да ти кажа нещо влюбих се в едно момиче нз дали ме харесва но аз нея да и искам да и кажа че вече нямам сърце защото тя го взе и неискам да ми го връща то вече е нейно и ако мога да обичам 2 пъти ще обичам нея ако тя се окаже грешка ще обичам грешката си вече няма какво да крия истината е че ти си това момиче аз ОБИЧАМ ТЕБ



ЯКО А

ПРОБВАЛ СЪМ ГО ДА ЗНАЕТЕ РАБОТИ 8-)

КАЖИ И НЕЩО ПОДОБНО :oops:

smileforyou12
05-23-2009, 18:11
iskash li da mi stanesh gadje :lol: :lol: :lol: :lol:

beti4ka28
06-29-2009, 11:12
мястото го избери няма значение какво е може и кенеф да е от една страна е романтично :D
важни са репликите нестава с едно обичам та ма ол
ето пример
седна ли сте някъде сами навън е тъмно нищо не се чува освен вятъра в клоните на дърветата вие си говорите нещо и идва момента
ТУКА СИ ТИ ПИЧ
-искам да ти кажа нещо влюбих се в едно момиче нз дали ме харесва но аз нея да и искам да и кажа че вече нямам сърце защото тя го взе и неискам да ми го връща то вече е нейно и ако мога да обичам 2 пъти ще обичам нея ако тя се окаже грешка ще обичам грешката си вече няма какво да крия истината е че ти си това момиче аз ОБИЧАМ ТЕБ



ЯКО А

ПРОБВАЛ СЪМ ГО ДА ЗНАЕТЕ РАБОТИ 8-)

КАЖИ И НЕЩО ПОДОБНО :oops:


оо определено това щеше да проработи при мен :oops:
и според мен наистина е по-яко целувката да е началото на връзката ви а не аи да хоим много си ми сладка и след това... така ми е ужасно скучно.... :)

brokli
06-29-2009, 12:03
[quote="NullByte"]Как да предложим на момиче? Моля всеки от вас да си изкаже мнението :)[/quo
Уговаряте се да излезете когато и 2мата можете завеждаш я някаде и малко по малко стаа работата .. ама треа да имаш кинти приятелю щото така сме ние преебани момичетата винаги треа да ги черпим :) :Д :razz:

NeZaPoznat
06-29-2009, 12:06
Zashto trqbva da i predlagash ?Zavedi q na nqkakvo romantichno mqsto.Moje nqkoe zavedenie kydeto obstanovkata e po romantichna,v smi s tezi plavashtite sveshti,ili prosto sveshti.Sedni do neq,pregyrni q ..i taka postepenno q celyni.Ako ima chyvstva kym tebe,nqma da te otblysne.Improvizirai malko.Tfa s predlaganeto e otjivelica :P

Защо трябва да и предлагаш ?Заведи я на някакво романтично място.Може някое заведение където обстановката е по романтична,в сми с тези плаващите свещи,или просто свещи.Седни до нея,прегърни я ..и така постепенно я селъни.Ако има чъвства към тебе,няма да те отблъсне.Импровизираи малко.Тфа с предлагането е отживелиса
:lol: :lol: :lol:
ха ха ха !!!

GD95
06-29-2009, 13:35
Да не си 1ви клас?Ще и предлагаш?-Искаш ли да ходим?-Добре
Това да не ти е сделка :razz:

got2Bthe1
06-29-2009, 13:48
Утиваш поглеждаш я разтреперан и казваш "Аж много те хауесвам искаш ли да си станем гадженца???" и гледаш с отворена уста и чакаш да падне тавана или тя да ти каже "да/не".... :D :D :D


Ебавам се....лесно : Отивате някъде прекарвате си добре и когато дойде момента (сам ще усетиш) я целуваш дискретно с надежда да схване дискретния намек.Аиде успех.Ако не се получи по тоя начин пробвай с горния - 100% ефентивен е :D 8-)

smiirnoff
06-29-2009, 13:59
Действията са по - важни от думите ; ) :)

YakUZa777
06-29-2009, 19:56
Как да предложим на момиче? Моля всеки от вас да си изкаже мнението :)
По пощата, прати и писмо с антракс, така и да ти откаже, поне ще знаеш, че ще умре.

nemo_awp
06-29-2009, 20:05
Лесно - просто й казваш, че я харесваш :-)
the only way... ;)

THeCheRry
06-30-2009, 11:02
Действията са по - важни от думите ; ) :)
съглана

vagarious
06-30-2009, 12:37
Това с предлагането е демоде.Излезте си някъде само двамата и ти ще си избереш момента в който да я целунеш.Повярвай ми в днешно време няма как да не се разбере намека от една целувка.В крайна сметка нищо не губиш.Е,ако те отреже ще ти е кофти,но не е единствена.Всичко зависи от момента. :) Айде и успех,хах. :P

xoxi
06-30-2009, 13:07
Действията са по - важни от думите ; ) :)

точно и ясно :P

djuki
06-30-2009, 13:51
ами като излезете няколко пъти и се държите като гаджета се предполаа че ходите без да трябва някой да го казва. Изведи я няколко пъти изкрайте си хубаво и е твоя :grin:

bog4eto
07-01-2009, 10:50
А що трябва да се ръсиш тапашки "айде да си станем гаджета",като в детската или "харесвам те,може ли да тръгнем" ... водиш я на вечеря,кино,целувки и то си стават нещата...

a1a2b3v
07-01-2009, 12:45
Zashto trqbva da i predlagash ?Zavedi q na nqkakvo romantichno mqsto.Moje nqkoe zavedenie kydeto obstanovkata e po romantichna,v smi s tezi plavashtite sveshti,ili prosto sveshti.Sedni do neq,pregyrni q ..i taka postepenno q celyni.Ako ima chyvstva kym tebe,nqma da te otblysne.Improvizirai malko.Tfa s predlaganeto e otjivelica :P

Хахх ако всеки ни водеше на романтично място това щеше да е по-добър свят :D шегувам се, но и това разбира се не е задължително :)
първо поразпитай приятелките и дали те харесва поне малко ( защото ако не те харесва е възможно здравата да се презакаш, да разкаже на всички и подобни ситуации) и ако те харесва просто излезнете заедно, и я целуни. Ако не те харесва по-добре не опитвай :)

soul1199
07-02-2009, 10:15
Zashto trqbva da i predlagash ?Zavedi q na nqkakvo romantichno mqsto.Moje nqkoe zavedenie kydeto obstanovkata e po romantichna,v smi s tezi plavashtite sveshti,ili prosto sveshti.Sedni do neq,pregyrni q ..i taka postepenno q celyni.Ako ima chyvstva kym tebe,nqma da te otblysne.Improvizirai malko.Tfa s predlaganeto e otjivelica :P

GotTheLife
07-02-2009, 10:39
най-лесно става постепенно, без "Ай да ходим" или "Харесвам те , ще се получи ли нещо?", дрън-дрън.. някои се стряскат и става неловко, затова например на изпращане я целуваш и нататък е лесно :grin:

TheDarknessAngel
07-02-2009, 12:11
В днешно време нещата са много относителни. Веднъж една моя приятелка излезе с момче и настояваше и аз да дойда. Естествено , когато усетих,че съм излищна казах,че отивам до магазина и така на няколко пъти 8-) . Преждевременно разбрах,че са се целували през цялото време. От следващия ден нататък нито й е звънял , нито й е казвал здрасти като се срещнат. :o :shock: Така , че според мен е по-сигурно първо да си покажеш чувствата,да целунеш въпросния човек и на края на срещата да попиташ " Желаеш ли да си с мен ? " , поне да ти е сигурно. :P

NeZaPoznat
07-02-2009, 12:21
Така , че според мен е по-сигурно първо да си покажеш чувствата,да целунеш въпросния човек и на края на срещата да попиташ " Желаеш ли да си с мен ? " , поне да ти е сигурно. :P

Може и да го праснеш :-P Така ще е още по-сигурно :-P

GotTheLife
07-02-2009, 19:24
В днешно време нещата са много относителни. Веднъж една моя приятелка излезе с момче и настояваше и аз да дойда. Естествено , когато усетих,че съм излищна казах,че отивам до магазина и така на няколко пъти 8-) . Преждевременно разбрах,че са се целували през цялото време. От следващия ден нататък нито й е звънял , нито й е казвал здрасти като се срещнат. :o :shock: Така , че според мен е по-сигурно първо да си покажеш чувствата,да целунеш въпросния човек и на края на срещата да попиташ " Желаеш ли да си с мен ? " , поне да ти е сигурно. :P
ако не сте с детски акъли, това дето си описала не би се случило :)
но ако чувстваш, че е взаимно и този е Човекът, въпросите са излишни :)

emostylegirl
07-03-2009, 13:56
ako e za gadjeta ne za svatba mojesh da kajesh 4e q cenish adski mnogo i e vajna za teb no iskash da badete pove4e ot priqteli a sled tova q pitai tq dali iska sashoto i ako kaje DA q celuni a ako kaje NE kaji 4e se izvinqvash i posle pravi kakvoto ti e na um

Mr_Crowley
07-03-2009, 14:26
Какво да й предложим? Ябълка, пари, секс... :razz: :razz: :razz: