PDA

View Full Version : Ах тези жени...



Просто един МЪЖ
11-29-2006, 09:09
Според вас възможна ли е едно момиче на 14 и едно момче на 21 да се обичат истински и да не изглежда, че момчето се възползва от момичето? На мен ми се струва много странно и винаги ми е било интересно защо момичетата се целят винаги на по-високо. Явно природата им е такава, и психиката им е с някой по-странни отклонения. Мъжката ни психика е доста по стабилна според мен. Кажете и вие своето мнение :-D

AngelOfMercy
11-29-2006, 09:10
На тва му се вика педофилия..Една от бившия ми клас ходише с 38 годишен който има деца и жена!!!!Доста тупо

mimi_gothica
11-29-2006, 09:16
Moga da ti kaja 4e e to4no obratnoto va6ata psihika e tolkova nastabilna,4e kato videte nqkoe stegnato dupe i qki cici,i malki vi se sabujda,v takiva momenti i vie neznaete kade ste.Vob6te daje ne go otri4aite.A i prestanete da obvinqvate jenite.Verno e 4e si padame po igri4kite no za da gi vartim igri4ki ne moje da sme sas slaba psihika. :twisted:

bibonka
11-29-2006, 09:18
vij ne vsichki momicheta sa takiva...men lichno mi e adski otvratitelno ako priatelqt mi e s nad 5-6-7 godini i nagore po golqm.. prosto ne mi e komfortno..a i da tova e pedofiq ot momchetata i neorientaciq v momichetata...vse oshte sa malki i ne znaqt kakvo iskat ...

AngelOfMercy
11-29-2006, 09:25
Moga da ti kaja 4e e to4no obratnoto va6ata psihika e tolkova nastabilna,4e kato videte nqkoe stegnato dupe i qki cici,i malki vi se sabujda,v takiva momenti i vie neznaete kade ste.Vob6te daje ne go otri4aite.A i prestanete da obvinqvate jenite.Verno e 4e si padame po igri4kite no za da gi vartim igri4ki ne moje da sme sas slaba psihika. :twisted:

Аиде по полека а?!?!Никои не обвинява жените просто то си ви е заложено!!!като видите некои 30 годишен батко с мусколи и готино облече и ведгана "Муци виж го тоя къф е я"аре сиктир :smt019

Просто един МЪЖ
11-29-2006, 09:37
Ами точно за това говоря-заложено им е. Все гледат по-големите "батковци". Психиката може да ви е силна, но е многоооо изкривена ;) За мен нормално е + -2 години, не повече!

die_die_my_darling
11-29-2006, 09:55
dam...malkite momi4enca napadat GOLEMIITE BATKOVCI ...prodaljavaite v sa6tiq duh i 6te si povqrvate...te MALKITE MOMI4ENCA taka sa napadnali gorkite GOLEMI BATKOVCI,4e te ne mogat da se za6titqt.... :lol:

pilenceto_f
11-29-2006, 10:06
dam...malkite momi4enca napadat GOLEMIITE BATKOVCI ...prodaljavaite v sa6tiq duh i 6te si povqrvate...te MALKITE MOMI4ENCA taka sa napadnali gorkite GOLEMI BATKOVCI,4e te ne mogat da se za6titqt.... :lol:

hahaha :lol: da vi kaja spored men momichetata si padame po po golemite zashtoto vie poprincip [ dokazano e] che ozrqvate po -bavno ot momichetata... taka che nie obichame zrelite muje :lol: :lol: :lol:

PS : i oshte neshto ... spored men lubovta nqma granici... :)

za3k^dFsG
11-29-2006, 10:35
Moga da ti kaja 4e e to4no obratnoto va6ata psihika e tolkova nastabilna,4e kato videte nqkoe stegnato dupe i qki cici,i malki vi se sabujda,v takiva momenti i vie neznaete kade ste.Vob6te daje ne go otri4aite.A i prestanete da obvinqvate jenite.Verno e 4e si padame po igri4kite no za da gi vartim igri4ki ne moje da sme sas slaba psihika. :twisted: Не ни вартите а ние ви го набиваме.Ако да ходиш със два пъти по-голям не е признак на слаба психика то тогава не съм сигорен дали имаш способността да мислиш

BeBcHeTo
11-29-2006, 12:41
dam...malkite momi4enca napadat GOLEMIITE BATKOVCI ...prodaljavaite v sa6tiq duh i 6te si povqrvate...te MALKITE MOMI4ENCA taka sa napadnali gorkite GOLEMI BATKOVCI,4e te ne mogat da se za6titqt.... :lol:

hahaha :lol: da vi kaja spored men momichetata si padame po po golemite zashtoto vie poprincip [ dokazano e] che ozrqvate po -bavno ot momichetata... taka che nie obichame zrelite muje :lol: :lol: :lol:

PS : i oshte neshto ... spored men lubovta nqma granici... :)
:smt023

iiirish
11-29-2006, 12:53
каквито и да са отношенията ви, при такава разлика в годините, подобна връзка едва ли би издържала дълго време. може и да има любов, но различията във мисленето, във начина по който виждате света, в отношението ви към заобикалящото ви ежедневие... е толкова различна, че все ще дойде момент, когато това ще ви раздели

koalka
11-29-2006, 13:20
Ами възможно е да се обичат,но повечето такива връзки не са основани на любов,а на нещо друго...това баткото да има кола,да й купува всякакви неща и в замяна естествено получава секс.Аз например никога не бих се хванала с момче на 20 години,освен ако не го обичам адски много.

Tender Poison
11-29-2006, 15:24
Тва според меене е наистина ХИПЕР изкуствено,но може би има и нещо истинско,но рядко