PDA

View Full Version : Как се държи класната с класа ви?



crazy_sexy_cool`f
11-29-2006, 11:03
Нашата е ужасна ;( Тя по принцип е добър човек, но не става за класна!!! Миналата ни класна като правихме празненство за Коледа, ни беше направила банички (много бяха хубави) вътре с късметчета. Всеки ден идваше да ни види. За 1 март ни правеше мартенички. Постоянно ни защитаваше.Тогава обаче не го оценявахме. Миналата година за празненството за Коледа новата ни класна дойде час и половина по късно, и започна да решава няк'ви кръстословици. А т'ва НИКОГА няма да го забравя. На края на миналата учебна година:
-Да се надяваме, че другата година няма да сте толкова проклети. Тази година дисцпилината ви, оценките всичко беше ужасно. Не ми беше прятно с вас!!!
Е т'ва ако е класна, то аз съм трамвай

karina_91
11-29-2006, 11:05
Ole tva e ujasno deto vi go e kazala 4ak pak tolkova i tva ba6 na kraq na u4ebnata godina!EGATI! :-s

s7yle
11-29-2006, 11:33
Ебаси и смотаната класна!!!Моита е СуПеР, жалко че завуршвам таа година[/code]

smacky_91
11-29-2006, 12:01
Na6ata sa6to e ujasna.Haresala si e edna zubarka,koqto se darji gadno s nas a pred neq se podmazva.Tapata ni klasna e tolkova pristrasna 4e nqma pove4e nakade,nqmam dumi.I tai kato izbrahme LUBIMKATA i za intrigant na klasa,klasnata tai se vbesi,4e prosto 6te6e da ni izseli vsi4ki.I ne priznava nikoe mnenie za pravilno osven neinoto.TOVA LI E NORMALNOTO DARJANIE NA U4ITEL I TO KLASEN RAKOVODITEL?! :x

kati_0513
11-29-2006, 16:45
Това наистина е много гадно...
Аз съм сменила наколко класни: в първи клас ни беше една, страшно добра учителка, много ни обичаше всички, но излезе по майчинство. :)
След това, от втори до четвърти клас ни беше някаква госпожичка, която не знаеше на кой свят е, изобщо не и пукаше за класа, добре и това мина, но от пети клас ни дойде друга класна, която се опитваше да направи нещо, но и тя не знаеше какво, просто полудя...
Преместих се в друго училище и там учителката беше велика, това е най- обичаната от мен класна преподавателка. Тя беше много добра, не просто учителка или класна, а приятелка... :D
От девети клас нагоре ми е мъж- класен, добър човек, всичко прощава, но никой не го оценява... :D


Това, което става с учителката ви си е нейна работа, тя си е такава явно и никой нищо не може да направи по въпроса, така че стискайте зъби и си живейте живота, пък класната ви да си гледа работата, не и обръщайте никакво внимание, щом се държи така, значи не заслужава вашето уважение!

DjBaloon
11-29-2006, 16:53
Nashta ot 1 sedmica ni razpravq da si smenqme lichnite lekari ako ne ni davat belejki,i da prestanem da davame belejki ot Vanq Vasileva celiq klas :wink:

linkin_park_fenka
11-29-2006, 17:23
Моята класна е много зле.Супер строга е.Иска от нас да сме идеалния клас,момчетата да не се бият и цитирам:
"Няма да ми идвате на училище с къси поли,голи пъпове и гримирани да не сте някой махаленски курви"
или друга изцепка относно стила ми на обличане
"РадЕ(пффффф мразя да ми викат така)какво си се облекла цялата в черно и с тея изсулени дрехи,да не отиваш на гробищата я си сложи като хубавите момиченца розовко"(пффффффффффффф)


ДА,мога да я призная че не е като някой класни които не се грижат за класа си-всичко ни организира ала-бала.
Ама ся с още некфи мацки от моя клас да идем хипер раьголени на диското за коледа :smt019
ОТМЪЩЕНИЕТО НА СИТИТЕ :smt005

peps_from_mars
11-29-2006, 17:36
наща класна е мноу яка...като има празник чепри организира туй-онуй абе супер е \:D/ \:D/ \:D/

Mimka_sweet
11-29-2006, 19:10
наща не е особено добра ама като за класна бива .....

hamilcar
11-29-2006, 19:23
Предишната ни класа от 9-ти до края на 10-ти клас беше много добра. Защитаваше ни, разбираше ни въобще класна мечта. А сегашната е ... цербер, не ни разбира, дава го много строго. Наистина и ние не сме цвете за мирисане, но тя понякога прекалява и то много. Но ще я изтърпиме още няколко месеца.

reason
11-29-2006, 19:35
Нашата класна супер много я уважавам-много точен човек,малко е строга,но все пак...защитава ни(доколкото може)макар че в последно време се държи мн гадно,но зех да я разбирам...с клас като нашия :lol:

miloto_girl_4e
11-29-2006, 19:49
До сега в новото даскало съм имала 3 класни...
:arrow: първата беше страхотна, изкара ни целият осми клас и до средата на девети.. предаваше ни по химия и физика ...
държеше се с нас перфектно .. защитаваше ни, угаждаше ни.. празнувахме и двете години Коледа ... просто.. много мила и готина класна.. после си счупи крака и тази по математика ни стана класна.. тя ни познаваше и не беше проблем.. и тя беше готина за класна.. водеше ни насам-натам .. абе.. добре се държеше...
но сега 10ти клас имаме нова класна, която е ужасно, тъпа, досадна и проклета жена...
хич не ни харесва(ние нея също, защото е луда и не може да преподава, а ни е сложена на най-важният предмет - счетоводство), когато по някой предмет имаме високи оценки едва ли не се кара със съответният преподавател и му казва да ни пише по-ниски оценки..
обижда ни, говори глупости.. просто.. тая жена я мразя :evil: :evil:

strange__
11-29-2006, 19:59
Най-добрата :!: Във всичко-перфектният преподавател,изключително точен човек,готова е да пожертва собствения си авторитет,когато става въпрос за класа...и въпреки,че е сторга и се опитва да се държи така с нас ни обича много. Пак ще повторя-най-добрата учителка :idea:

DjBaloon
11-29-2006, 20:19
До сега в новото даскало съм имала 3 класни...
:arrow: първата беше страхотна, изкара ни целият осми клас и до средата на девети.. предаваше ни по химия и физика ...
държеше се с нас перфектно .. защитаваше ни, угаждаше ни.. празнувахме и двете години Коледа ... просто.. много мила и готина класна.. после си счупи крака и тази по математика ни стана класна.. тя ни познаваше и не беше проблем.. и тя беше готина за класна.. водеше ни насам-натам .. абе.. добре се държеше...
но сега 10ти клас имаме нова класна, която е ужасно, тъпа, досадна и проклета жена...
хич не ни харесва(ние нея също, защото е луда и не може да преподава, а ни е сложена на най-важният предмет - счетоводство), когато по някой предмет имаме високи оценки едва ли не се кара със съответният преподавател и му казва да ни пише по-ниски оценки..
обижда ни, говори глупости.. просто.. тая жена я мразя :evil: :evil:

koq vi e bre? ne vi li e natashka?

slladkata
11-29-2006, 20:28
Мойта класна е много печена.Постоянно ни защитава,извинява ни отсъствията.Класна мечта. \:D/

sladka_niki
11-30-2006, 06:56
gospodi az imam za klasna ne6to sredno m/u pitbul i zombi :-k i az nz kak se e polu4ilo no ne mi i puka mn mn vajnoto e 4e e palna BUCA mn q mrazim celiq klas i ni e mn kofti 6toto trabva6e samo v 8 kl. da sme s neq a sled tva da ni slojat za klasen nqkoi po izobrazitelno ama ne i sq si q tarpim no sme se zarekli da q otrovim jivota
buca ne6tastna golqmo e zlo i gleda samo kak da uniji u4enicite koito ne i xodqt po svirkata :arrow: vsi4ki

BraInLesS_f
11-30-2006, 07:38
КЛАСНАТА НИ Е НАЙ-УЖАСНОТО СЪЗДАНИЕ!!!
Но през междучасието и на екскурзии е печена! :)

meri88
11-30-2006, 07:44
novata mi klasna se darji mnogo dobre s klasa..Mnogo q uvajavame \:D/

AngelOfMercy
11-30-2006, 07:46
Мойта е рускиня..и как се държи ами готина е иначе но много вика и неможе да казва думите на бг глатко...иначче секи час преди да флезне си сръбва от 45 градусовата руска водчица ей така за отскок :mrgreen: :mrgreen:

ProstoAz
11-30-2006, 11:31
Тази година се държи просто отвратително и между другото и тя самата май си го знае... :-k

BunnYY_f
11-30-2006, 12:41
За мойта няма да коментирам [-( Начиии дъщеря и е от нашия клас и естествено ни дели на любимци и не!Винаги толерира групата на дъщеря си (което е нормално), но понякога не може да знаеш че не си прав но да си правиш твоето! Като тпябва да празнуваме нещо ни води във възможно най-тъпите кръчми, което е отвратителноо #-o А пък извън училище е много сдухана и вообще не може да се отпусне с класа си! Тя е тежък случай!!!! :smt013

PaSsioN_GiRL
11-30-2006, 16:30
Ааа нащта си е печена.Малко строга ама то за такива като нас това трябва :twisted:

TikiraYang
11-30-2006, 16:57
За 5-та година съм в Английската и до сега сме сменили 6 класни омфг,на мен ми е все едно каква ще е добра,лоша никой не я слуша и си прави к'вото иска :'>

angel with broken wings
12-01-2006, 05:45
И нашта я бива, малко се разсейва ама се преживява :wink: А и то зависи много нейното поведение от поведението на класа :-k

Enfoego
12-01-2006, 16:46
Nashta ot 1 sedmica ni razpravq da si smenqme lichnite lekari ako ne ni davat belejki,i da prestanem da davame belejki ot Vanq Vasileva celiq klas :wink:

При мене е "А. Савова" :mrgreen: :lol: :-D . Ама иначе класния "цепи мрака" тоя човек е златен :)

vikc
12-01-2006, 16:53
В нашето даскало има един лидерски клас (там учат сина и дъщерята на директорката) . Класната ни редовно ни унижава пред тях. А недай Боже да имаме смесен час с тях.Класната почва да проверява лидерсия клас - дотук добре , но като дойде и нашия ред за проверка тя казва : "Айде сега да провера "б" клас дебилите " или - "б" клас тъпаците и т.н.

12-01-2006, 17:34
Мойта класна е много печена.Постоянно ни защитава,извинява ни отсъствията.Класна мечта. \:D/ se edno slusham za nadejda jordanova

Emcho
12-01-2006, 18:50
... Е т'ва ако е класна, то аз съм трамвай

Добре дошла в отбора на трамвайте :) И Моята класна не ни обича. Адски печена е като човек ходихме и един път на гости с съученици говорихме си много готин човек. Но за 4 години не успя нито да ни обедини да сме клас и да мислиме като клас на не като шопи , нито успя да спечели доверието ни. Не почита мненията ни за училището и си знае нейното си. Абе к'во ни дреме е го е къде е 24ти май - да свършваме и край с класни и глупости :)

DevilWish
12-02-2006, 16:45
Оооооооооооооооо моя класен е страшен пич :smt008 :smt007 \:D/ :smt005 Мноого радва.
Ето ма мене с него хванати под ръчичка :smt005 :-$
http://img48.imageshack.us/img48/8462/elitopeevra7.jpg

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-02-2006, 16:47
mii .. nie sme 26 ot 26 tq haresva samo 4-ma :-k neshto i ima na taq jena.. ujasna e hem na 24 mladi4ka.. hem tolkova tupa.. nz ide mi da q zavra v guza na geografiqta :mrgreen: vinagi ni vika i vse nqkvi pari ni kara da subirame #-o

crazy_girl_91
12-02-2006, 18:05
Нашата класна е много готина \:D/

Briseis
12-02-2006, 19:10
Нашата класна е отвратитела.По математика е.Имам три шестици, а не знам какво учим.Правете си изводите.Нищо не разбира, или поне не може да обеснява.Не ни защитава класа и само ни критикува.На екскурзии по-бива, но пак си е същатата кокошка/така й викаме/