PDA

View Full Version : Вярно ли сте толкова безчувствени :P



11-29-2006, 14:55
От някъде прочетох, че жените/момичетата (както искате ги наричайте на тази възраст) не изпитват оргазъм преди 18-19 годишна възраст...
Също така и че много малък процент от жените изпитват вагинален оргазъм (10% или там някъде)...
Верни ли са тези неща (знам, че всичко зависи от самият човек, така че нека оставим на страна теорията, аз ви моля да споделите от личен опит)?

Ако е вярно...някак си не ми се иска само аз да получавам удоволствие...

ABSOLUTme
11-29-2006, 15:10
mi ne e vqrno :-D
edin kolega mn hubavo go kaza v edna skoro6na tema :arrow:

.. но всъщност проблема не е в тях, а в това че има некадърни мъже, които хал хабер си нямат какво правят.
:lol:

bulgarche
11-29-2006, 15:38
Не е вярно :wink:

panterata
11-29-2006, 18:34
не е вярно тфа :)

malka_sladuranka
11-29-2006, 18:57
[-X не е вярно

bibi1fit
11-29-2006, 19:34
тва някой на 13г или някой дето не му става ли го е писал. Дали си на 14/24/44 мисля че разлика няма освен че с годините тръпката вече е по-различно. А за да не са думите ми вятър в ушите ще кажа, че още първия път изпитах оргазъм, въпреки болката и неясното количество алкохол :mrgreen:

11-29-2006, 19:47
Хахаха развесе ли ме...
Непозната приятелко bibi@fit мога да те уверя, че не съм на 13 и пениса ми е в изправност...става си...

Понеже не искам да има неразбрали, още по малко да има хора, които наистина си мислят, че това е поредната комплексарска тема дори издирих мястото където съм го прочел:


f0r3v3r]Твоите връстнички по време на полов акт още нищо особено не чувстват.Чувствеността при жените идва много по късно, отколкото при мъжа. Някои от тях изпитват истински оргазъм при полов акт чак на 20-25 години, а други още по късно.

Ето и темата:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=26616

Надявам се разбрахте, че целта на тази тема е ИНФОРМИРАНЕ...

11-29-2006, 20:12
KAk 10 be?Procentut e 10,koito ne sa izpitvali,a ne koito sa!I to tiq 10% ne sa,6toto sa frigidni,a 6toto mujete im sa leko nekadurni!Frigidna e 1 na 10000 nqkude!

11-30-2006, 06:16
Еми приятелю, тогава явно източникът ми е бил грешен :)

krem4et0
11-30-2006, 07:23
Вагинален оргазъм изпитват изключително малко жени. То не е вагинален,защото на практика оргазъм се изпитва само със стимулирането на клитора или на G точката,която е свързана пряко с него. При зрелите и опитни жени оргазмът е по-срещан. но има група от 14%,които НИКОГА не са изпитвали оргазъм. Това,че ти е приятно,че ти става влажно и си възбудена не значи,че изпитваш оргазъм. Той е съчетан с доста външни признаци и физически изживявания. В световен мащаб процентът на жените,изпитващи оргазъм е доста малък. Все пак не бива да пренебрегваме народи,при които се отстранява клиторът,такива,чиято религия забранява сексуалното удоволствие изобщо или на жената в частност и прочие.10% за жени,изпитали вагинален оргазъм е малко-около 15-16 е по-скоро цифрата.

AngelOfMercy
11-30-2006, 07:31
жхажахахах леле от 2 дена съм в тоя форум..и се нагледах на кфо ли не..ама такова нещо кат тва нема...много ясно че не е вярно..и мъете не сме некадърни..тва че някои не го правят с чуство и финес не означава че сички така го правят.... :mrgreen: :mrgreen:

krem4et0
11-30-2006, 07:47
За 2 дни-105 мнениея-браво бе. А по темата-не съм си го измислила аз-научни факти са!

bungle
11-30-2006, 07:51
И аз това му се чудех..за 2 дена и 105 мнения.
И вярно си е-има ебаси и пъновете.Дето пипа,ама и той не знае какво пипа.Така,че ......

11-30-2006, 22:33
mi ne e vqrno :-D
edin kolega mn hubavo go kaza v edna skoro6na tema :arrow:

.. но всъщност проблема не е в тях, а в това че има некадърни мъже, които хал хабер си нямат какво правят.
:lol:

Дам а той колегата е голям експерт мамка му. Толкова жени е оправил, че дори и майка си е опрайл. Секса винаги си е загадка

ultra
12-01-2006, 00:43
АБЕ ВЕРНО ЛИ Е,ЧЕ НЯКОИ МЪЖЕ(МОМЧЕТА) СА МНОГО ТЪПИ?

тая тема определено е пусната от един такъв малоумник.
По-голяма част от момчетата даже не са запознати със собствената си анатомия,а кво остава за женската.Иди после му обяснявай какво е женски оргазъм и как аджеба става.Аз му викам "менструация",а той ми вика "-за каква илюстрация става въпрос.." кво повече да пишем,говорим... ](*,) .
Друг е въпроса,че даже и да са имали някакви сексуални контакти не знаят какви са признаците дали една жена е свършила.Значи щом охка и пъшка всичко е ОК (е то има и такива,но...)...офффф
Направо съм се отчаяла от неопитни,от такива дето даже се сърдят като им кажеш и не правят нищо по въпроса да се образоват.Та даже се чудя как нацелват дупката на момичето.
Съжалявам,че съм толкова крайна,но на такива типове съм попадала,че е жалко,че чак като си легнеш разбираш колко са боси в тънката част.
Секса за съжаление се оприличава в повечето случаи с необуздано ръчкана ТАМ,свършване и катурване по гръб като зайците.
](*,)
Как тогава няма да има фригидни жени,като има толкова нескопосани мъже. [-(

England
12-01-2006, 08:11
АБЕ ВЕРНО ЛИ Е,ЧЕ НЯКОИ МЪЖЕ(МОМЧЕТА) СА МНОГО ТЪПИ?

тая тема определено е пусната от един такъв малоумник.
По-голяма част от момчетата даже не са запознати със собствената си анатомия,а кво остава за женската.Иди после му обяснявай какво е женски оргазъм и как аджеба става.Аз му викам "менструация",а той ми вика "-за каква илюстрация става въпрос.." кво повече да пишем,говорим... ](*,) .
Друг е въпроса,че даже и да са имали някакви сексуални контакти не знаят какви са признаците дали една жена е свършила.Значи щом охка и пъшка всичко е ОК (е то има и такива,но...)...офффф
Направо съм се отчаяла от неопитни,от такива дето даже се сърдят като им кажеш и не правят нищо по въпроса да се образоват.Та даже се чудя как нацелват дупката на момичето.
Съжалявам,че съм толкова крайна,но на такива типове съм попадала,че е жалко,че чак като си легнеш разбираш колко са боси в тънката част.
Секса за съжаление се оприличава в повечето случаи с необуздано ръчкана ТАМ,свършване и катурване по гръб като зайците.
](*,)
Как тогава няма да има фригидни жени,като има толкова нескопосани мъже. [-(

Ajde,ajde i ti se izkaza!Po princip vinata v tezi slu4aj e i na dvamata!Ne mi kazvaj,4e momi4etata mnogo si razbirat ot anatomiqta,6toto golqmata 4ast vijda6 kvi glupavi vuprosi zadava!Taka 4e vinata e i v dvamata partniri,a 4e ima slabi muje v legloto e vqrno,ama te po princip sa silni na drugo mqsto i tova kompensira!

bungle
12-01-2006, 08:28
Компенсира,дръжки...

ultra
12-01-2006, 23:26
Компенсира,дръжки...

:mrgreen: Правилно!

Няма никакви компенсации.Вие държите една жена да е избарана от всякаде,винаги с големите претенции,а за нас....ДРЪЖКИ ли???
Аре моля ви,нека не се заблуждаваме.
Аз пиша от собствен опит-горчивия ми опит!!! ](*,)
Кви 5 лева?кви компенсации,кви малоумници в леглото...?
:smt017 :smt018

England
12-02-2006, 08:07
MI za tebe kato tova e naj-vajnoto si e tvoj problem!Nikoj ne kazva,4e e malovajno,no edin 4ovek moje da ima mnogo drugi dostojnstva,kakto vuv vzaimootno6eniqta s partniora si,taka i v jivota,koito sa po-vajni ot ednoto leglo,ne misli6 li?Plus tova kak si v legloto znaqt malko hora,a kak se predstavq6 v jivota vijdat vsi4ki...pravi si smetkata!

Единият такъв малоумник
12-02-2006, 09:44
АБЕ ВЕРНО ЛИ Е,ЧЕ НЯКОИ МЪЖЕ(МОМЧЕТА) СА МНОГО ТЪПИ?

тая тема определено е пусната от един такъв малоумник.
По-голяма част от момчетата даже не са запознати със собствената си анатомия,а кво остава за женската.Иди после му обяснявай какво е женски оргазъм и как аджеба става.Аз му викам "менструация",а той ми вика "-за каква илюстрация става въпрос.." кво повече да пишем,говорим... ](*,) .
Друг е въпроса,че даже и да са имали някакви сексуални контакти не знаят какви са признаците дали една жена е свършила.Значи щом охка и пъшка всичко е ОК (е то има и такива,но...)...офффф
Направо съм се отчаяла от неопитни,от такива дето даже се сърдят като им кажеш и не правят нищо по въпроса да се образоват.Та даже се чудя как нацелват дупката на момичето.
Съжалявам,че съм толкова крайна,но на такива типове съм попадала,че е жалко,че чак като си легнеш разбираш колко са боси в тънката част.
Секса за съжаление се оприличава в повечето случаи с необуздано ръчкана ТАМ,свършване и катурване по гръб като зайците.
](*,)
Как тогава няма да има фригидни жени,като има толкова нескопосани мъже. [-(

1.Моля да не ме обиждаш...не мисля, че ако беше разбрала ясно целта и причината поради които пускам темата, щеше да има причина за недоволство.
2.Не мисля, че ти се се родила научена и се съмнявам, когато си поискала от някой, да ти отговори на някакъв въпрос, са ти казвали, че си малоумна и некадърна в леглото.Прав ли съм?
3.В вторият си коментар изрично посочих мястото, от което съм прочел въпросното нещо...и факта, че темата е важна и че написаното там е копирано от книга, ме навежда на мисълта, че е ВЪЗМОЖНО да има капка истина в това твърдение...не мисля, че факта, че желая пояснение по определен въпрос е повод за недоволство, камоли обиди и агресия...както виждаш дори след коментара ти се държа цивилизовано и нямам нищо против теб...
4.Не мисля, че тези, които "са изпитали оргазъм още първия път" изобщо могат да направят съпоставяне и да определят, аджеба оргазъм ли е това или не...
5.Благодаря на krem4et0.

Същият от по-горе
12-02-2006, 12:11
А и надявам се не си се обидила от заглавието на темата...това го написах на шега, което си личи от ":P" след него...
Пийс...

krem4et0
12-02-2006, 13:47
АБЕ ВЕРНО ЛИ Е,ЧЕ НЯКОИ МЪЖЕ(МОМЧЕТА) СА МНОГО ТЪПИ?

тая тема определено е пусната от един такъв малоумник.
По-голяма част от момчетата даже не са запознати със собствената си анатомия,а кво остава за женската.Иди после му обяснявай какво е женски оргазъм и как аджеба става.Аз му викам "менструация",а той ми вика "-за каква илюстрация става въпрос.." кво повече да пишем,говорим... ](*,) .
Друг е въпроса,че даже и да са имали някакви сексуални контакти не знаят какви са признаците дали една жена е свършила.Значи щом охка и пъшка всичко е ОК (е то има и такива,но...)...офффф
Направо съм се отчаяла от неопитни,от такива дето даже се сърдят като им кажеш и не правят нищо по въпроса да се образоват.Та даже се чудя как нацелват дупката на момичето.
Съжалявам,че съм толкова крайна,но на такива типове съм попадала,че е жалко,че чак като си легнеш разбираш колко са боси в тънката част.
Секса за съжаление се оприличава в повечето случаи с необуздано ръчкана ТАМ,свършване и катурване по гръб като зайците.
](*,)
Как тогава няма да има фригидни жени,като има толкова нескопосани мъже. [-(

1.Моля да не ме обиждаш...не мисля, че ако беше разбрала ясно целта и причината поради които пускам темата, щеше да има причина за недоволство.
2.Не мисля, че ти се се родила научена и се съмнявам, когато си поискала от някой, да ти отговори на някакъв въпрос, са ти казвали, че си малоумна и некадърна в леглото.Прав ли съм?
3.В вторият си коментар изрично посочих мястото, от което съм прочел въпросното нещо...и факта, че темата е важна и че написаното там е копирано от книга, ме навежда на мисълта, че е ВЪЗМОЖНО да има капка истина в това твърдение...не мисля, че факта, че желая пояснение по определен въпрос е повод за недоволство, камоли обиди и агресия...както виждаш дори след коментара ти се държа цивилизовано и нямам нищо против теб...
4.Не мисля, че тези, които "са изпитали оргазъм още първия път" изобщо могат да направят съпоставяне и да определят, аджеба оргазъм ли е това или не...
5.Благодаря на krem4et0.
За нищо-добро че наскоро четох статия по въпроса!

hahavteen
12-02-2006, 13:53
Kakto ve4e kazaha ne e viarno.Vsi4ko zavisi ot naglasata i ot partniorite.Az primerno svur6ih o6te purvia put dokato edna moia priatelka spi s gadjeto si ot 4 meseca i o6te niama predstava kakvo e The Big O! :roll:

InHell
12-02-2006, 15:20
Дам а той колегата е голям експерт мамка му. Толкова жени е оправил, че дори и майка си е опрайл. Секса винаги си е загадка

Това, че повечето "ръчкат" и си мислят че правят нещо....съксесс ;)

Това за майка ми ще го пропусна, и ще се направя че не съм го прочел.

ultra
12-02-2006, 16:29
Това си е моя опит и наблюдения.Достатъчно ясно съм се изразила в предния ми пост.
Нито едно момче или мъж няма да хареса жена-дърво в леглото си.По същата логика и аз не искам такъв необразован ЕЛЕМЕНТАРНО в мойто.
По мойто време когато бях в 7,8-ми клас и-нета беше лукс,кво да говорим за подобни сайтове като този и всичката тази информация от и-нет.Опитвам се да обясня,че има толкова кухи хора,които даже не си правят труда да се заинтересоват как седят нещата.Не съм се родила научена-тогава излизаше един вестник "Тинейджър LOVE"-всичко каквото съм научила е било от там и ми беше интересно.Затва като си легнах за сефте верно че бях леко дърво,но постепено си влязох в релси.И колкото клиширано да звучи,наистина няма такива които да са се оплакали от мен в това отношение. :oops:
Представи си живота така..имаш мечтаното момче,визия,характер супер готино,но няма секс.Липсва ти,имаш нужда,животинското,първичн ото излиза на яве.Имаш желания,потребности..и си незадоволен.Как тогава да си пълноценен човек в такъв влучай?
Второ:Един такъв малоумник(щото не ти знам името),ако се беше замислил малко нямаше да имаш нужда да пускаш цялата тема.Според мен фригидни жени няма.Има неопитни мъже.Еми колко и да ме кефи един,като не знае как да ме барне ми убива желанието.Съжалявам,ама претенциите ми са високи.Знам какво мога,знам си възможностите и това ми дава увереност,която вас ви дразни!

Btw ди девствен ли си?(за автора на темата става въпрос)

sex`y_f
12-02-2006, 18:03
emi da,vqrno e pi4 :) i az sym 4ela takiva ne6ta...orgasym mn trudno (vaginalen).Dori ima jeni,koito ne sa izpitvali orgasym prez jivota si...pravilno si pro4el :P vij ... da svyr6i6-da,tova e normalno,no ve4e za vaginalen orgasym e baq trudni4ko :P no klitoren e po-lesno :) aide .. 8)

No|Problem
12-02-2006, 20:35
ami dolu gore
za vaginalniq e vqrno

12-02-2006, 21:37
Един такъв малоумник(щото не ти знам името),ако се беше замислил малко нямаше да имаш нужда да пускаш цялата тема.Според мен фригидни жени няма.Има неопитни мъже.Еми колко и да ме кефи един,като не знае как да ме барне ми убива желанието.
Но както каза "според теб"...научно доказано е...е добре нищо не е 100% доказано, но това пишат...

И не, не съм девствен, ако това прави разлика...

П.С. Отречи, че голям процент от момичетата/жените симулират оргазъм...

ultra
12-03-2006, 04:26
Един такъв малоумник(щото не ти знам името),ако се беше замислил малко нямаше да имаш нужда да пускаш цялата тема.Според мен фригидни жени няма.Има неопитни мъже.Еми колко и да ме кефи един,като не знае как да ме барне ми убива желанието.
Но както каза "според теб"...научно доказано е...е добре нищо не е 100% доказано, но това пишат...

И не, не съм девствен, ако това прави разлика...

П.С. Отречи, че голям процент от момичетата/жените симулират оргазъм...

Ами съгласна съм,че може да има някакви изключения жени,на които анатомията им да не е мн в ред.
Не мога да отреча,защото и аз съм симулирала-просто да не чупя кефа на човека или ако ситуацията е била мн бърза и няма време за свършване.
Имах един приятел,мн хубаво ми беше с него,обаче като правехме секс все беше без никаква прилюдия към нещата.Не правеше нищо да те предразположи (да те погали,барне тук таме,няма да влизам в подробности,за френска абсурд) беше изключено да свърша.Та един път ми вика "що не свършваш :smt017 "..е как да му обясня,че той само ръга ли ръга,а не в това се изразява цялото удоволствие от секса.И от там и аз се шашкам,че ТРЯбВА вече да свършвам и той продължава със още по силно темпо и свършването ...отива на кино от моя страна,за разлика от неговото.В такива ситуации пъшкаш мяташ се наляво на дясно,стискаш кълки и се правиш на актриса. :mrgreen:
В повечето случаи редовната реплика на мъжете е,че гледат на жената да и направят хубавото,обаче са малко които наистина го взимат на сериозно и наистина се постарават.В повечето случаи техния оргазъм взима връх и наща работа остава на заден план :cry:

Black_JAG_Bundy
12-03-2006, 07:55
Жените са пикли и трябва да служат само на мъжа и да му доставят удоволствие :-D

LoRinSeR
12-03-2006, 08:00
Вагинален оргазъм изпитват изключително малко жени. То не е вагинален,защото на практика оргазъм се изпитва само със стимулирането на клитора или на G точката,която е свързана пряко с него. При зрелите и опитни жени оргазмът е по-срещан. но има група от 14%,които НИКОГА не са изпитвали оргазъм. Това,че ти е приятно,че ти става влажно и си възбудена не значи,че изпитваш оргазъм. Той е съчетан с доста външни признаци и физически изживявания. В световен мащаб процентът на жените,изпитващи оргазъм е доста малък. Все пак не бива да пренебрегваме народи,при които се отстранява клиторът,такива,чиято религия забранява сексуалното удоволствие изобщо или на жената в частност и прочие.10% за жени,изпитали вагинален оргазъм е малко-около 15-16 е по-скоро цифрата.

Абе във всяка подобна тема се опитваш да се хвалиш, все едно ти си единствената, която изпитва. По темата - не е вярно това твърдение. Приятелката ми е по-малка от 18 години и достига без проблем вагинален оргазъм и то за кратко време - 10-15мин :arrow: Също така достига и до множествен при който се получава, тъй наречената женска еякулация ( съвкупсност от вагинален и клиторен оргазъм ).

TikiraYang
12-03-2006, 08:02
wqrno wqrno...a za kwo stawa wypros ?

krem4et0
12-03-2006, 12:26
Вагинален оргазъм изпитват изключително малко жени. То не е вагинален,защото на практика оргазъм се изпитва само със стимулирането на клитора или на G точката,която е свързана пряко с него. При зрелите и опитни жени оргазмът е по-срещан. но има група от 14%,които НИКОГА не са изпитвали оргазъм. Това,че ти е приятно,че ти става влажно и си възбудена не значи,че изпитваш оргазъм. Той е съчетан с доста външни признаци и физически изживявания. В световен мащаб процентът на жените,изпитващи оргазъм е доста малък. Все пак не бива да пренебрегваме народи,при които се отстранява клиторът,такива,чиято религия забранява сексуалното удоволствие изобщо или на жената в частност и прочие.10% за жени,изпитали вагинален оргазъм е малко-около 15-16 е по-скоро цифрата.

Абе във всяка подобна тема се опитваш да се хвалиш, все едно ти си единствената, която изпитва. По темата - не е вярно това твърдение. Приятелката ми е по-малка от 18 години и достига без проблем вагинален оргазъм и то за кратко време - 10-15мин :arrow: Също така достига и до множествен при който се получава, тъй наречената женска еякулация ( съвкупсност от вагинален и клиторен оргазъм ).
Моля те кажи ми къде в цитата,който си предоставил/а аз се хваля. Според мен си звучи даже доста научно и не се касае до мен.

krem4et0
12-03-2006, 12:28
Вагинален оргазъм изпитват изключително малко жени. То не е вагинален,защото на практика оргазъм се изпитва само със стимулирането на клитора или на G точката,която е свързана пряко с него. При зрелите и опитни жени оргазмът е по-срещан. но има група от 14%,които НИКОГА не са изпитвали оргазъм. Това,че ти е приятно,че ти става влажно и си възбудена не значи,че изпитваш оргазъм. Той е съчетан с доста външни признаци и физически изживявания. В световен мащаб процентът на жените,изпитващи оргазъм е доста малък. Все пак не бива да пренебрегваме народи,при които се отстранява клиторът,такива,чиято религия забранява сексуалното удоволствие изобщо или на жената в частност и прочие.10% за жени,изпитали вагинален оргазъм е малко-около 15-16 е по-скоро цифрата.

Абе във всяка подобна тема се опитваш да се хвалиш, все едно ти си единствената, която изпитва. По темата - не е вярно това твърдение. Приятелката ми е по-малка от 18 години и достига без проблем вагинален оргазъм и то за кратко време - 10-15мин :arrow: Също така достига и до множествен при който се получава, тъй наречената женска еякулация ( съвкупсност от вагинален и клиторен оргазъм ).
Май тук ти се хвалиш :-k

LoRinSeR
12-03-2006, 13:27
Не ти се хвалиш във всяка една подобна тема, че ти си едва ли не, единствената жена на този свят, която изпитва ваг. оргазъм :!:

krem4et0
12-03-2006, 13:31
разбира се,че не съм единствената. но разни лапенца на 13-14 да ме извиняват-не мога да го повярвам!

LoRinSeR
12-03-2006, 14:23
разбира се,че не съм единствената. но разни лапенца на 13-14 да ме извиняват-не мога да го повярвам!

Чакай малко. Нали се сещаш, че примерно едно 16 годишно момиче преспала с няколко души, има по-голям опит от теб, била си само с един.

SweetBunny
12-03-2006, 14:37
LoRinSeR, oпитът не се изразява в бройката :shock: и това, че къдравото е била с един досега, е похвално...а не липса на опит :-k
няма ли да спреш да се заяждаш...точно ти се хвалиш (или да избиваш комплекси...)??? Нали уж тооолкова ти бил голям, че на приятелката ти понякога я е боляло МАТКАТА :smt005
Kakво се правиш само на интересен? И аз не помня къдравото да е парадирала, че свършва :) . Тебе кфо те дразни пък туй??????????

П.П. По темата - вагиналният оргазъм най-често идва при ЖЕНИ над 20години...най-често към 23 :?

LoRinSeR
12-03-2006, 15:00
LoRinSeR, oпитът не се изразява в бройката :shock: и това, че къдравото е била с един досега, е похвално...а не липса на опит :-k
няма ли да спреш да се заяждаш...точно ти се хвалиш (или да избиваш комплекси...)??? Нали уж тооолкова ти бил голям, че на приятелката ти понякога я е боляло МАТКАТА :smt005
Kakво се правиш само на интересен? И аз не помня къдравото да е парадирала, че свършва :) . Тебе кфо те дразни пък туй??????????

П.П. По темата - вагиналният оргазъм най-често идва при ЖЕНИ над 20години...най-често към 23 :?


Между kudravoto и krem4et0 има разлика. Ама нали трябва да се чете, а на теб не ти се отдава ... Ами, което и да е момиче, ако спи с някой повече от 18см член ще я боли матката, явно попадаш на малки пишоци, не си избивай комплексите върху мен. Провери и говори. Съгласен съм, че опитът не идва толкова от смяна на партныори. Но не може да ми каже, че като свършва и е на 21г е добра в леглото.
И не се заяждам, поздрав за всички с Diserless - Voyage voyage.

SweetBunny
12-03-2006, 18:55
LoRinSeR, oпитът не се изразява в бройката :shock: и това, че къдравото е била с един досега, е похвално...а не липса на опит :-k
няма ли да спреш да се заяждаш...точно ти се хвалиш (или да избиваш комплекси...)??? Нали уж тооолкова ти бил голям, че на приятелката ти понякога я е боляло МАТКАТА :smt005
Kakво се правиш само на интересен? И аз не помня къдравото да е парадирала, че свършва :) . Тебе кфо те дразни пък туй??????????

П.П. По темата - вагиналният оргазъм най-често идва при ЖЕНИ над 20години...най-често към 23 :?
ако спи с някой повече от 18см член ще я боли матката, явно попадаш на малки пишоци, не си избивай комплексите върху мен.

имам комплекси, щото не ме боли МАТКАТА :smt005 ли??? пфф :smt005 и кво трябва на големи "пишоци" да попадам, че да ме заболи??? щото иначе ще си избивам комплексите, хахахх...
виждам ти колко си добър в леглото, щом приятелката ти я боли...по-добре да ти беше по-малък :wink:
и престави си мога да чета, знам коя е крем4ето, знам и къдравото ;-)

LoRinSeR
12-03-2006, 19:11
Еми не, ти засегна темата за размера. Ами в леглото съм достатъчно добър за да й доставям множествен оргазъм, термин за който дори не подозираш. Понеже не ме интересуват проценти, а съм на мнението е всичко е до психика, не съм убеден, че някога ще го изпиташ, както и никоя друга в този форум !

Sasha2k8
12-03-2006, 19:18
ne e vqrno razbira se...nqma opredelena vuzrast ot koqto da polu4ava6 orgazum. koi e kazal 4e tezi pod 18 ne izpitvat. mi az sum na 14 ma kvo? ne vqrvai ne teq deto ti razpravqt takiva gluposti. iii spoko ne si edinstvena O:)

ultra
12-04-2006, 08:02
Жените са пикли и трябва да служат само на мъжа и да му доставят удоволствие :-D

Типично в стила на Ал Бънди.
А сега си вкарай ръката в гащите и после си я помириши... :smt078

krem4et0
12-04-2006, 08:44
LoRinSeR, oпитът не се изразява в бройката :shock: и това, че къдравото е била с един досега, е похвално...а не липса на опит :-k
няма ли да спреш да се заяждаш...точно ти се хвалиш (или да избиваш комплекси...)??? Нали уж тооолкова ти бил голям, че на приятелката ти понякога я е боляло МАТКАТА :smt005
Kakво се правиш само на интересен? И аз не помня къдравото да е парадирала, че свършва :) . Тебе кфо те дразни пък туй??????????

П.П. По темата - вагиналният оргазъм най-често идва при ЖЕНИ над 20години...най-често към 23 :?
ако спи с някой повече от 18см член ще я боли матката, явно попадаш на малки пишоци, не си избивай комплексите върху мен.

имам комплекси, щото не ме боли МАТКАТА :smt005 ли??? пфф :smt005 и кво трябва на големи "пишоци" да попадам, че да ме заболи??? щото иначе ще си избивам комплексите, хахахх...
виждам ти колко си добър в леглото, щом приятелката ти я боли...по-добре да ти беше по-малък :wink:
и престави си мога да чета, знам коя е крем4ето, знам и къдравото ;-)
не се карайте-с къдрава коса съм!

krem4et0
12-04-2006, 08:47
LoRinSeR, oпитът не се изразява в бройката :shock: и това, че къдравото е била с един досега, е похвално...а не липса на опит :-k
няма ли да спреш да се заяждаш...точно ти се хвалиш (или да избиваш комплекси...)??? Нали уж тооолкова ти бил голям, че на приятелката ти понякога я е боляло МАТКАТА :smt005
Kakво се правиш само на интересен? И аз не помня къдравото да е парадирала, че свършва :) . Тебе кфо те дразни пък туй??????????

П.П. По темата - вагиналният оргазъм най-често идва при ЖЕНИ над 20години...най-често към 23 :?


Между kudravoto и krem4et0 има разлика. Ама нали трябва да се чете, а на теб не ти се отдава ... Ами, което и да е момиче, ако спи с някой повече от 18см член ще я боли матката, явно попадаш на малки пишоци, не си избивай комплексите върху мен. Провери и говори. Съгласен съм, че опитът не идва толкова от смяна на партныори. Но не може да ми каже, че като свършва и е на 21г е добра в леглото.
И не се заяждам, поздрав за всички с Diserless - Voyage voyage.
Само мога да ти кажа,че матката не може да се стигне при секс-може да се достигне ШИЙКАТА на матката,но по-навътре не може!
А и извинявай-аз не казвам,че имам огромен сексуален опит,но смятам че за 9-тя месеца,в които правя редовен секс съм преминала през доста неща и доста ситуации и мога да дам някакво мнение по въпроса!

LoRinSeR
12-04-2006, 09:22
LoRinSeR, oпитът не се изразява в бройката :shock: и това, че къдравото е била с един досега, е похвално...а не липса на опит :-k
няма ли да спреш да се заяждаш...точно ти се хвалиш (или да избиваш комплекси...)??? Нали уж тооолкова ти бил голям, че на приятелката ти понякога я е боляло МАТКАТА :smt005
Kakво се правиш само на интересен? И аз не помня къдравото да е парадирала, че свършва :) . Тебе кфо те дразни пък туй??????????

П.П. По темата - вагиналният оргазъм най-често идва при ЖЕНИ над 20години...най-често към 23 :?


Между kudravoto и krem4et0 има разлика. Ама нали трябва да се чете, а на теб не ти се отдава ... Ами, което и да е момиче, ако спи с някой повече от 18см член ще я боли матката, явно попадаш на малки пишоци, не си избивай комплексите върху мен. Провери и говори. Съгласен съм, че опитът не идва толкова от смяна на партныори. Но не може да ми каже, че като свършва и е на 21г е добра в леглото.
И не се заяждам, поздрав за всички с Diserless - Voyage voyage.
Само мога да ти кажа,че матката не може да се стигне при секс-може да се достигне ШИЙКАТА на матката,но по-навътре не може!
А и извинявай-аз не казвам,че имам огромен сексуален опит,но смятам че за 9-тя месеца,в които правя редовен секс съм преминала през доста неща и доста ситуации и мога да дам някакво мнение по въпроса!

А тези, които водят редовен полов живот от 3 години, не мислиш ли, че имат по-голям опит от теб ? Дори и смяната на партныора, води до промени в психиката на човека и възприемането на секса.

krem4et0
12-04-2006, 09:24
Абе ти изобщо четеш ли? Аз казах,че не претендирам,че имам голям опит,а ти все едно и също пишеш! Моля ти се преговори си материала от първи клас!

gotinam
12-04-2006, 09:34
От някъде прочетох, че жените/момичетата (както искате ги наричайте на тази възраст) не изпитват оргазъм преди 18-19 годишна възраст...
Също така и че много малък процент от жените изпитват вагинален оргазъм (10% или там някъде)...
Верни ли са тези неща (знам, че всичко зависи от самият човек, така че нека оставим на страна теорията, аз ви моля да споделите от личен опит)?

Ако е вярно...някак си не ми се иска само аз да получавам удоволствие...

Този дето е писал това, което си чел, явно пак е някои от големите капацитети и "разбирачи" :smt005 Няма такъв момент възрастов, повярвай ;)
А за вагиналния оргазъм, че е по-рядко явление е вярно, но тук проблема основно е в мъжките индивиди които свършват преждевременно. За съжаление те не са рядко явление 8)
Все пак опитът предполага и достигане на оргазми. Но и жената трябва да знае как да се ебе и мъжа да умее да и го слага хубаво. Не е до възраст, а до въображение, желание и природа...и разбира се, поне малко опит ;)

gerinceto
12-04-2006, 19:07
ne e verno

Nonsense
12-15-2006, 22:58
Приемете, че не сме онея мацки от порното дето лапат като загубени.На някои като им плащате може и да станат.. НО!Моля ви, мръднете си малко тлъстите (или кльощави) задници и не дремете тука да се оплаквате от себе си, а идете и питайте приятелката си какво иска или поне се постарайте да разберете!Тя ти прави хубаво, нали?Ами като ти е гузно - действай!!!

ultra
12-16-2006, 12:15
Приемете, че не сме онея мацки от порното дето лапат като загубени.На някои като им плащате може и да станат.. НО!Моля ви, мръднете си малко тлъстите (или кльощави) задници и не дремете тука да се оплаквате от себе си, а идете и питайте приятелката си какво иска или поне се постарайте да разберете!Тя ти прави хубаво, нали?Ами като ти е гузно - действай!!!


:mrgreen: Хаха ами ти пък ако си мислиш,че порноактрисите са голяма работа се лъжеш.Та те една свирка не могат да направят като хората,само ги погледни,някои имам чувството,че ги е гнус даже и да го лапнат.На мен не ми плащат,но правя всичко с желание и най-вече с любов.Това е важното.Разбирам иначе смисъла на поста ти и съм съгласна с накрая написаното,защото мъжете са мързеливи определено.