PDA

View Full Version : Сърби, боли и се поду



11-29-2006, 16:47
Здравейте... Не вярвам да ми кажете какво ми има и мисля утре да си ида на лекар, но за тази вечер ако дадете съвет, ще е прекрасно. Вчера ми свърши цикъла. Често превръзките ми дразнят кожата и се зачервява. Сега обаче е направо ужасно. Зачервена ми е кожата и сърби, а едната ми срамна усна се поду и много гадно пари :( Можете ли да ми дадете някакъв съвет да пия нещо или да се намажа с крем (какъв?) защото ще се побъркам вече. Моля ви за сериозни отговори :|

Cherlotte
11-29-2006, 17:44
Сама казваш, че сигурно е от превръзките - значи кожата се е протрила и раздразнила. Според мен няма да е зле да си сложиш някакъв студен копрес - определено помага за сърбеж, болка и подуване. А още по-добре ще е да си направиш лайка (на пакетчето с лайка пише как се вари - същото е като за гаргара) и да се измиеш с нея или да напоиш компреса с нея (има успокояващо действие). Казвам ти това, защото със сигурност няма да ти навреди, а според мен ще помогне. Ако искаш утре след като се върнеш от лекаря, напиши какво точно ти е имало. :wink:

11-29-2006, 17:56
i men mnogo me draznqt tupite prevruzki,cqlata stavam na 4erveni petna i obrivi...karam ve4e samo na tamponi

11-29-2006, 18:23
последните няколко месеца това се каня да направя - тампони...

teddi
11-30-2006, 10:18
ima edin krem klotrimazol.pomaga za vsqkakvi vazpzleniq i infekcii.probvai s nego.nqma da ti navredi.a moje i da go izpolzva6 profilakti4no ot vreme ne vreme.

die_die_my_darling
12-01-2006, 10:42
probvai s krem zdrave... toi e bebe6ki krem s nego majat bebetata po zadnicite dano i na teb da pomogne