PDA

View Full Version : Savsemse obarkah ...?



11-29-2006, 17:31
Malko e dulgo ama naistina e vajno za men . Sori ako temata e typa i molqvi kajete kakvomislite ?


Ima edno mom4e s koeto y4ihme zaedno edna godina. Toi be6e ot moeto daskalo no posle se premesti. Ta kato y4ehme zaedno (angliiski) bqh edinstvenoto momi4e v grupata. (tova ve4e be6e vtoriq srok no purviq ima6e o6te 3 momi4eta)
Toi kato me vidq da vlizam v staqta mn se iznenada i dokato ne sednah toi sedq s otvoriena ysta :lol: (a ima6e i o6te ednomom4e- negov fr koito ustana bezdumi :mrgreen: )
Posle v mejdu4asieto si4ki mom4eta me pitaha ko praa tyka ,a samo TOI kaza "e kfo we. ne seli radvate 4e e tyka?"
neprekusnato se usmihva5e i me bazika6e 4e haresvam tam purvo ediniq negov fr posledrugiq.
Awe toi e golqm sladur.
Po kusno ni razmestiha i kato razbra 4e 6e sedi do mene mako se pritesni.
A nakraq na edin izpit az ni6to ne znaeh i toi(obiknoveno ne pravi s nikoi taka) mi dade da prepisvam celiq test ot nego i posle mi se usmihna.

Po edno vreme kato si trugvahme i toi izvednuj me popita kak si pobiram u4ebicite v 4antata. :lol: :lol: :mrgreen: i kato slizahme po stulbite toi me gu6na(be6e zad mene)
(samo da uto4nq 4e seki put se pribirahme zaedno s nego i o6te 2ma )

prez cqloto vreme toi se opitva6e da govori smene v daskaloto a az i zdrasti daje ne mu kazvah.

prez vakanciqta ujasno tupa moq postupka) Napisah na edno mqstonegovoto ime v sur4ice ](*,)

posle negov fr mikaza 4e toqdet haresvam neme haresval. :shock:

i kakto mi go kaza tfa posle cqlatavakanciq idvahapri nas i purvoni obijdaha, posle zapo4naha da se durjat pomilo. NzZ

i cqlata lqtna vakanciq idvaha v edna gradinka pri nas i sqdaha se napeikata koqtobe6e sre6tu nas.
Nz kakvo be6e tfaikoda si mislq. Dali me haresva dali ne.Nqmam ideq

Mersi nasi4ki koito otgovorqt :)

{Sweety_f}
11-29-2006, 17:47
spored men priqtelite mu go navivat da pravi tezi neshto govori s nego i si izqsnete polojenieto:)))

11-29-2006, 17:48
nz dali te haresva, tfa samo toi moje da ti go kaje, no spored men netrabva da vqrva6 na fr, koito ti e kazah 4e "toq det haresva6 ne te haresva", moje da go e kazal, za6toto primerno zn 4e e obratnoto - moje i toi da te haresva i zatva da govori taka; za 4yvstvata na nqkogo mojesh da razbere6 po pogleda samo, govori s nego, vij kak se dyrji s teb, moje pyk da go pokani6 na kafe, ili na razhodka, nz 6tom ste fr za6to da ne izlezete zaedno ;)
6te mi kaje6 li kyde y4i6 i na kakva vyzrast ste??

11-29-2006, 17:54
tezi ne sa mi to4no fr. Edva li go e kazal za6toto me haresva za6toto negoviq fr po skoro me otbqgva.
Ne razbrah za6to ti e da znae6 kade y4ime. A i toi ve4e nee tam.
Az sum na 14 a toi na 15

11-29-2006, 18:04
aha zn go pravi zaradi fr si, otbqgva te zaradi tqh, no nemoga da si obqsnq za6to te ne te haresvat 4e da go pravqt tva, a i da zn 4e za mom4etata na taq vyzrash e ot golqmo zn tova kakvo mislqt drygite, v sly4aq fr my i taka, moq savet e da govori6 s nego,\ pyrvo na ob6ti temi, da potrygne razgovora, to samo 6te si doide posle, i moje6 da my namekne6 za tva dali si ima gadje, bez da nqmekva6 ni6to - 4isto priqtelski i ottyka ve4e sama 6te preceni6 dokade da stigne6\ ama da ste sami, a ne okolko vas da e kompaniqta my, tva e
pitah za6toto istoriqta ti mi napomni ne6to :)

11-29-2006, 18:11
Ediniq neme haresva za6toto se bqhme skarali mn gadni i az go ubidih pred drugite 2ma :-$
A i prez vakanciqta teq mom4eta tu idvahapri nas ty iz4ezvaha, no ne moje6e da stavaduma za razgovor(o6te po malko sami) osvan na temiot sorta na tfa dali go haresvam ili samo se 6egua6e.
Negovite fr ni obijdaha, atoi nqkak samo namaitap me bazika6e. :?

sledko_f>93
11-29-2006, 18:40
mom4etata na tazi vuzrast verno zavisqt mnogoot tehnite fr. neznam. pitai go. Daje i da bqga. Ako ne te haresva6e nqma6e da bqga , a prosto da ne ti obru6ta vnimanie.
;-)
Moje i toi da se 4uvstva oburkan.
zamisli se :smt016
Uspeh

sledko_f>93
11-29-2006, 18:41
mom4etata na tazi vuzrast verno zavisqt mnogoot tehnite fr. neznam. pitai go. Daje i da bqga. Ako ne te haresva6e nqma6e da bqga , a prosto da ne ti obru6ta vnimanie.
;-)
Moje i toi da se 4uvstva oburkan.
zamisli se :smt016
Uspeh! :wink:

11-29-2006, 19:13
a tfa za o4ite... kak taka si li4i??????
moje li nqkoi da mi obqsni 6toto nqmam ni nai malka predstava :?:

11-30-2006, 08:06
samo da vi pitam.
Dnes po4vamedaskalo po kusno i s moite fr 6e hoimeda edin magazin deto e mn blizo da tam kadeto ivee toi. toi se vra6ta ot daskalo to4no po vremeto v koeti nie 6e hoime do magazina. Da mina li po ylicata deti i toi se pribira i da go vida ili da ne mu dosajdam ???

Tender Poison
11-30-2006, 13:42
Прави се ,че не ти пука за него и ще видиш как ще долети [-(

iiirish
11-30-2006, 13:50
ако сама не го попиташ никога няма да разбереш. колкото и трудно да е събере смелост да му признаеш, че изпитваш симпатии към него и че те постепенно прерастват в него повече.
така или иначе имаш две възможности - или той да отговори на чувствата ти или отношенията ви малко или много да се влошат. но човек трябва да свикне да поема рискове за да печели! ;) опитай и ти

koalka
11-30-2006, 14:23
Ами действията му са пълна противоположност на думите на неговия приятел...Поне аз си мисля,че те харесва.Най-добре е да поговориш на четири очи с него и да му кажеш,че все още го харесваш и да го питаш дали имаш шанс.Тогава поне ще знаеш със сигурност каква е истината...

11-30-2006, 18:43
Oh lele. Ytre nqmame 1vi 4as i 6e govora snego kato se pribia ot daskalo.
Znam kakvo da mu kaja ama nz kak da zapo4na.
Dnes pak go vidqh i edni fr go viknaha ,a toi se podsmihna i rodulji.
Kaak da go vikna i kak da zao4na razgovora :?

12-01-2006, 06:20
a tfa za o4ite... kak taka si li4i??????
moje li nqkoi da mi obqsni 6toto nqmam ni nai malka predstava :?:jeni ti nqma6 ni nai malka predstava a a z izob6to taka 4e ti pak si dobre :(

pampers
12-01-2006, 07:00
нз ама според мен не те харесва а си4ко което прай го карат приятелите му а те искат просто се ибаат с вас..ми като не може така да говори6 с него вземи му се обади и излезте само двамата и се изеснете толкова ли е трудно.. :shock: :lol:

12-01-2006, 08:26
E sega da govora li s nego?
Iii... kajete samo kakda zapo4na razgovora 6tot malko se pritesnqvam :?

12-01-2006, 08:47
znaete li kakvo se okazva. 4e mai edna moq "fr" mai e razigravala si4ki. I men i nego i negovite priqteli :idea:
Sega kato se zamislih vurhu vsi4ko. Vijdam 4e kato napisahme tova posle samo bqgahme i ni6to ne im kazvahme.
Tq kazva6e 4e ne iska da ima ni6to ob6to s tqh i neprekusnato kato gi vijdahme tq bqga6e i me vika6e snq. Prosto ne mi dava6e vuzmojnostda govoras nego.
A toi neprekusnato iska6e da govorim!!!!!!
Sega mi e malko nelovko dagovorq snego. I nz kakvo da mukaja :-k

12-01-2006, 08:47
znaete li kakvo se okazva. 4e mai edna moq "fr" mai e razigravala si4ki. I men i nego i negovite priqteli :idea:
Sega kato se zamislih vurhu vsi4ko. Vijdam 4e kato napisahme tova posle samo bqgahme i ni6to ne im kazvahme.
Tq kazva6e 4e ne iska da ima ni6to ob6to s tqh i neprekusnato kato gi vijdahme tq bqga6e i me vika6e snq. Prosto ne mi dava6e vuzmojnostda govoras nego.
A toi neprekusnato iska6e da govorim!!!!!!
Sega mi e malko nelovko dagovorq snego. I nz kakvo da mukaja :-k

12-01-2006, 09:08
Molq vi otgovorete predi 12:40 6toto togava trugvam i posle kat go vida ....
:mrgreen:
10x predvaritelno

gerinceto
12-03-2006, 16:36
mom4etata na tazi vuzrast verno zavisqt mnogoot tehnite fr. neznam. pitai go. Daje i da bqga. Ako ne te haresva6e nqma6e da bqga , a prosto da ne ti obru6ta vnimanie.
;-)
Moje i toi da se 4uvstva oburkan.
zamisli se :smt016
Uspeh
i az sam na tva mnenie.pogovori s nego i si razqsnete ne6tata

gerinceto
12-05-2006, 12:32
pogovorete si