PDA

View Full Version : Медицинско за Шофьорска книжка



11-29-2006, 17:34
Ми не знам дали тази тема е именно за тук,ама аре тука ще я пусна, а пък ако се наложи някой ще я премести от админите..

Та ето какъв ми е проблема->не знам кво медицинско ми трябва и колко пари са ми нужни за него :-s ....затова ще замоля наскоро взелите книжка да споделят опит [-o<

MiRaCuLiXbb
11-29-2006, 17:37
Отиди в някоя частна клиника/аз ходих в Торакс/, 20лв струва. Минаваш през всички лекари за 10-тина мин. Под "минаваш" разбирай само за подпис. :)

Lorinkaaa
11-29-2006, 17:40
Отиди в някоя частна клиника/аз ходих в Торакс/, 20лв струва. Минаваш през всички лекари за 10-тина мин. Под "минаваш" разбирай само за подпис. :)

Мда .. само дето на моя приятел му взеха 40лв. :)

11-29-2006, 19:16
ne moje li prosto ot li4nata?!

InitialD
11-29-2006, 21:44
На личните лекари им били забранили да ги издават...щото разбираш ли требва народа да се цака...и на мен ми искаха 20лв..ма да ходя като на военна комисия ..да да!С връзки нищо не платих и сега си карам ли карам...е когато има бензин! :-s

BornFromPain
11-29-2006, 22:49
Абе кви 20.. Мене личната ми лекарка преди 3-4 месеца за медицинско за книжката ми иска 6.50(аз й дадох 10) и се подписа вместо всичките лекари и т'ва беше.. Никъде не съм ходил. Не се излагайте да си губите времето - личния ви лекар има печат на поликлиниката в която работи демек тупва по 1 диагноза, по 1 подпис, по 1 печат и тва е.. Цел живот ше изкарвам едно медицинско иначе..

ATAKABG
11-29-2006, 23:19
Аз лично като си вадих медицинско като взех шофьорска книжка отидох в поликлиниката,където ми е "джи пи"-то. Там на информационното гише или при личната ти лекарка ти дават една бележка (медицинското демек),за която плащаш 15лв. и трябва с нея да обиколиш всички кабинети (очен преглед,уши нос гърло,хирургичен и т.н.),където ще те прегледат (мене даже не ме и преглеждаха на повечето места) и ще ти слагат печати на медицинското.
Супер безсмислено е,ама нема начин. После като си вземеш книжката ще ти е още по-кеф след всички тея мъчения :wink:

RoyTheReaper
11-30-2006, 13:26
при мен пък нямаше нищо такова. отидох, платих някакви пари (5-6 лв, не помня колко точно), отидох при очната лекарка, прегледа ме и се подписа. аз имам само Б категория и тя каза че за Б се иска само очен лекар.

Forslor
11-30-2006, 15:50
Точно 6 лв дадох за медицинско за шофьорска книжка ,незнам останалите от къде вадите тея смешни суми (гледайте да не се прецакате).

OtherDimension
11-30-2006, 15:57
при мен пък нямаше нищо такова. отидох, платих някакви пари (5-6 лв, не помня колко точно), отидох при очната лекарка, прегледа ме и се подписа. аз имам само Б категория и тя каза че за Б се иска само очен лекар.

ATAKABG
11-30-2006, 16:25
при мен пък нямаше нищо такова. отидох, платих някакви пари (5-6 лв, не помня колко точно), отидох при очната лекарка, прегледа ме и се подписа. аз имам само Б категория и тя каза че за Б се иска само очен лекар.

Не знам как само с очен преглед е станало... Прегледът е цялостен.

OtherDimension
11-30-2006, 17:03
при мен пък нямаше нищо такова. отидох, платих някакви пари (5-6 лв, не помня колко точно), отидох при очната лекарка, прегледа ме и се подписа. аз имам само Б категория и тя каза че за Б се иска само очен лекар.

Не знам как само с очен преглед е станало... Прегледът е цялостен.

ne e bash taka .. i az imam za B kategoriq i minah samo na ochen

st1ki
11-30-2006, 18:01
Не съм сигурен дали точно за това говорите за което и аз си мисля ама... аз отидох в книжарницата и си купих медицинско свидетелство за управление на МПС или нещо такова (10 стотинки) после отидох до личния той ми го попълни и го питах нещо има ли да се плаща (щото предварително ми казаха 6 лв да му дам) и той вика нищо няма да плащаш щото си под 18... и тъй всичко ми излезе 10 стотинки...

11-30-2006, 18:45
e bravo be,kak taka pod 18 sa ti dali da se qvi6 na 6ofiorski izpit vuob6te?!

st1ki
11-30-2006, 19:42
e bravo be,kak taka pod 18 sa ti dali da se qvi6 na 6ofiorski izpit vuob6te?!

да съм споменал нещо за изпит? от 1 месец съм почнал курмуването.. а до колкото знам (и ти трябва да знаеш, а ако незнаеш запомни го) можеш да почнеш курмуването 3 месеца преди 18... а вече изпита ти е след 18

Amayo
11-30-2006, 19:45
Секи селски доктор има едно чекмедже медицински. Само гледай поне да можеш да различаваш червено от зелено като се качиш в кола батеее.

BlueBlueBl
12-11-2006, 12:38
Шофьорска книжка - къде, как и колко?
http://nolimit.cult.bg/presscenter/?p=281


Ми не знам дали тази тема е именно за тук,ама аре тука ще я пусна, а пък ако се наложи някой ще я премести от админите..

Та ето какъв ми е проблема->не знам кво медицинско ми трябва и колко пари са ми нужни за него :-s ....затова ще замоля наскоро взелите книжка да споделят опит [-o<

belissimo
09-17-2008, 16:55
здравейте,искам само да попитам,понеже съм с късогледство и очната лекарка ми каза,че трябва да се снимам с очила,въпреки че нося лещи. това нистина ли е така или не е толкова важно на снимката да си личи,че си с корекция на зрението,т.е. с очила????
мн ще съм благодарна,ако някой ме светне по тоя въпрос! :)

baikolio
01-21-2012, 11:58
Мене ме изкараха далтонист нали не чак такъв да виждам черно и бяло виждам си цветове но не можах да видя някой от числата на ония глупав тест и ми казаха сори ама не си годен и не можеш да земеш книжка аз искам да попитам някой от тук далтонист има ли книжка ?