PDA

View Full Version : Ub Jeans



loli_bon
11-29-2006, 18:38
kvo mislite za taq marka dunki?kude se prodavat v sf?kva cena sa?i moje li nqkoi da mi dade saita na markata?Blagodarq predvaritelno

vra4ka
11-29-2006, 20:07
На мен ми харесват като моделчета.
В София имат магазин на Графа и в Сити Центъра.
Цените на дънките са около 50 - 70 лв.
За сайт незнам ;-)

loli_bon
11-29-2006, 20:28
pove4eto modeli 6antavi li sa ili gore-dolu obiknovenni?

SweetBunny
11-29-2006, 20:33
pove4eto modeli 6antavi li sa ili gore-dolu obiknovenni?
Поне тези, които съм виждала, да обикновени...нищо особено...но не знам :)

InitialD
11-29-2006, 22:40
На мен ми харесват като моделчета.
В София имат магазин на Графа и в Сити Центъра.
Цените на дънките са около 50 - 70 лв.
За сайт незнам ;-)

Абе я бегайте бе!За 70 лв. си зимам Denyl и са МАРКА братче не тия дет сега се появиха ..това ми мирише на "луксозен Harrison"..ххаха :lol: ...или не направо Energie... :smt013

quench
11-30-2006, 05:56
Макар,че мога да си го позваоля,не бих си купил модни дънки,не защото не зиповядвам таквава култура,но защото не са много качествени. Из рови-рови има за 20 лева много добри стари модели,които са били на глупаци и глупачки,дето не са ги износили. Аз например имам едни Мадок,които вече 10-та година не са се скъсали,а на какво съм ги подлагал. Ей,на,преди година си взех едни "модни",направих едно лимбо с тях и те се съдраха...
А като искате,можете да им пришиете разни фантифлюшки и джобове отпред,това лесно става,ако знаеш как да работиш с шивашката машина вкъщи - баба ми поне има...
Знам,че изглежда странно,но пък можеш сам да си направиш нужния модел,а не да идеш в нагъзина и да гледаш,а накрая да кажеш "Е,не са толкова готини,но стават,ще ги взема"

BLaCk_LaDY_
12-01-2006, 10:50
Макар,че мога да си го позваоля,не бих си купил модни дънки,не защото не зиповядвам таквава култура,но защото не са много качествени. Из рови-рови има за 20 лева много добри стари модели,които са били на глупаци и глупачки,дето не са ги износили. Аз например имам едни Мадок,които вече 10-та година не са се скъсали,а на какво съм ги подлагал. Ей,на,преди година си взех едни "модни",направих едно лимбо с тях и те се съдраха...
А като искате,можете да им пришиете разни фантифлюшки и джобове отпред,това лесно става,ако знаеш как да работиш с шивашката машина вкъщи - баба ми поне има...
Знам,че изглежда странно,но пък можеш сам да си направиш нужния модел,а не да идеш в нагъзина и да гледаш,а накрая да кажеш "Е,не са толкова готини,но стават,ще ги взема"

mda,tei e