PDA

View Full Version : Moderated:На почти 14 години съм и не ми идва редовно



11-29-2006, 19:31
Здравейте.Първо да започна с това че съм на 13(декември ставам на 14) идва ми от 11 годишна като първо ми дойде после не ми идва цяла год. и после пак почна и нали имаше си закъснения в интержал от 2 до една седмица нали и ми идваше.Но напоследък нещо започна да ми закъснява много.Всмисъл беше ми дошло август към края след това ми дойде след 2 месеца някъде демек към края на октомври и не ми дойде като хората..беше мн малко само 2 дни и то едвам едвам (както митече 4-5 ден от цикъла(нормално)) и беше някъкво кафеникаво накрая..1вия ден беше добре нали червено а после стана кафеникаво и едвам бяха зацапани превръзките мн малко беше.сега съсхто ми закъснява с 2-3 дни някъде и нз от какво може да е така мн се притеснявам.Извинявам се за подробностите който казах но за да се изясня като хората..а и бтв съм девствена(то нормално де нямам и 14 даже ама да оточня).И да уточня никога не ми е идвало точно на датата на която трябва да ми доиде но с 2 месеца не е закъсявало а пък и след това си е текло нормално.
Знаете ли от какво може да е така и нормално ли е..? :-k
моля ви помогнете ми защото мн се притеснявам
ПП извинявам се за правописа но..написах го на бързо
помогнете ми плс :| 8-[ [-o< :-# :-&


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

11-29-2006, 19:46
Добре де ..гледам тема е видяна 10 пъти някои няма ли да ми отговори :-s Темата не е ебавка и найстина много се притеснявам апък и ме е срам да отида на гинеколог .Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите..Мерси предварително [-o< =D>

AngelOfMercy
11-29-2006, 19:55
виж бонбон...от тук никой неможе да ти каже....говори с майка си..да те заведе на генеколог той ще ти каже най-добре какфо може да е....но го направи в най-скоро време \:D/

11-29-2006, 20:00
Ами аз съм и казала и тя каза че според нея не било нещо страшно ами 'щото съм била лапе както тя се изразява :lol: и каза че ако много се притеснявам да ме заведе на гинеколог ама мен ме е срам и искам да разбера ако някой от вас е имал такива проблеми или поне подобни да кажете дали според вас е нормално #-o :-#

AngelOfMercy
11-29-2006, 20:05
ами аз съм момченце и не ми се е случвало все още може и на мен да ми се случи но няма нищо лошо кфо ще те гледа се едно няма да е последния аз ходих на уролох преди 2 месеца беше една готина мацка...леле а и ако ходиш ако те е срама ходи на жена генеколог :wink:

azzzzzzzzzz
11-29-2006, 20:28
ami az sam na 18,no za parvi pat mi doide na 12 mislq i ri men be6e taka.Doide mi na4aloto na godinata,posle mi presko4i polovin godina i pove4e moje bi i be6e po sa6tiq na4in.Spored men ne trqbva da se pritesnqva6,s vremeto vsi4ko 6te si doide na mqstoto i 6te se regulira prez perioda koga da ti idva.Kakto kazah sam na 18 a moje da se kaje,4e i sega ne mi se e reguliram cikala,za kafenikavite petna ne se pritesnqvai i tova 6te ti se slu4va zanapred;))) :wink: :lol:

11-29-2006, 20:28
Моля ви се нека чуя и на др мнението по въпроса плс :?

Cherlotte
11-30-2006, 08:41
И аз мисля, че е нормално. На 14 още изобщо нищо не се е отрегулирало в организма ти и е напълно нормално така да пропуска, закъснява и т.н. Пък и както неведнъж съм казвала, може да закъснява (че дори и пропуска) и по-нататък, което отново не е основа за притеснение. :wink:

Forslor
11-30-2006, 16:04
ами аз съм момченце и не ми се е случвало все още може и на мен да ми се случи но няма нищо лошо кфо ще те гледа се едно няма да е последния аз ходих на уролох преди 2 месеца беше една готина мацка...леле а и ако ходиш ако те е срама ходи на жена генеколог :wink:
Изинявам се на авторката на темата предварително , ама щях да падна просто от т'ва.

Та викаш AngelOfMercy ти си момченце на което не му се е случвало досега да му дойде :smt005 .... тоя уролоХ :lol: ... и по принцип мъжете гИнеколози са доста по малко в сравнение с жените такива :wink:

olive_oil
11-30-2006, 16:44
аз съм на 15 и имам същия пр,ама не ми пука особено.Споко има време да се оправят нещата - цял един живот ;)

miss_horan
06-25-2012, 19:41
Аз съм на 13 и за пръв път ми дойде през авгус миналия месец. По принцип ми идва редовно, но от два месеца не ми е идвало. Има ли причина да се притеснявам, защото ме е страх!

kalpazanka
06-26-2012, 06:11
^Има ли причина да мислиш за бременност?

heartshapedbox
06-26-2012, 07:17
по принцип мъжете гИнеколози са доста по малко в сравнение с жените такива :wink:

Моят пък е мъж.
Иначе отиди на лекар, няма нищо страшно или срамно, това им е работата.

kitty02
06-26-2012, 18:37
2006

Sh@d0w
06-26-2012, 18:51
Темата е от преди 6 години.