PDA

View Full Version : psihika



otchaqnata
11-29-2006, 19:47
zdraveite ot men.az igraq volleyball ot godina i polovina no imam seriozen problem s psihikata po vreme na sastezaniq.doide li sastezanie se paniram i nemoga da pokaja tova koeto umeq.ako nqkoi znae nqkoq kni6ka ili ne6to podobno koeto 6te moje da mi pomogne 6te sam vi mnogo blagodarna da spodelite neinoto zaglavie s men.blagodarq vi predvaritelno! :)

OtherDimension
11-29-2006, 19:56
ami az lichno nqma da ti preporucham knijka - moje da ti se stori mnogo suho .. Moq suvet e , ako imash mp3 player , discman ili neshto ot sorta ... da si pusnesh nqkva naduhvashta , ili lichno tvoq pesen , koqto svurzvash s neshto priatno neposredstveno predi sustezanie . Spored men shte se pochuvstvash dosta po-uverena . Uspeh ;)

maldini
11-30-2006, 07:23
Опитвай се да се концентрираш доста по-внимателно върху играта и забравяй всякакви други фактори около теб.Имаш липса на концентрация,която при всеки спорт е от изключително важно значение.Няма да стане от първия път в това бъди сигурна,но започни да релаксираш с йога или други подобни неща,така че да имаш пълна концентрация,когато вършиш нещо.Успех!