PDA

View Full Version : мом4етата оби4ат ли



11-29-2006, 19:58
ами искам да попитам нещо мн тъпо Мом4етата оби4ат ли да клюкарят или пък оби4ат ли да слушат как гаджето им говори за приятелките си за тва кка се обли4ат и кво со казали или някви др глупости

panterata
11-29-2006, 20:48
момчетата също клюкарят но по малко от момичетата :) и не обичат момичето да им говори за дрехите на приятелките си :)

11-29-2006, 20:56
Не, щото вместо да клюкаря, аз лично отивам и си казвам в лицето на някой, какво мисля, ако тва значи да псувам(просташко е да).
И грам не ме интересувам одумванията на жените!

SeXy`t0
11-29-2006, 21:04
Момчетата определено не обичат да клюкарят ся ако е за белю или например някой просташки лаф "Е виж я тая кфа яка п...а е" да!!!Но едва ли ще тръгнат да обсъждат дрехите на момиче още повече че понякога не забелязват когато сме с нова блуза например!

11-29-2006, 21:10
Момчетата определено не обичат да клюкарят ся ако е за белю или например някой просташки лаф "Е виж я тая кфа яка п...а е" да!!!Но едва ли ще тръгнат да обсъждат дрехите на момиче още повече че понякога не забелязват когато сме с нова блуза например!


Т'ва за п***ката е до възпитание, а не до пол. Чувал съм всевъзможни и адски грозни изцепки и от мъжко и от женско и да си кажа честно, нито едното не ми звучи нормално. Познавам и хора на които всяка втора тема на разговор е точно п**ки и прочие и в началото им се смеех на глупостите, ама са ме дразнят. Никога не съм прекалявал с употребата на тая тема и не мисля и да го правя щот имам възпитание.
Всичко е до човека. Колкото до блузата : Кво ми дреме че приятелката ми има нова блуза, аз нея я гледам и и се радвам, а не на некви парцалки, дрехи се купуват.

akademika
11-30-2006, 06:56
Извинете ме за лошото ми отношение, ама това си е i-бавка.
Подразбира се, че е индивидуално.

dream_dragon
11-30-2006, 07:20
В обще линий обичат ама да не станеш абсолютна клюкарка като го правиш, може да ги отекчиш.

AngelOfMercy
11-30-2006, 07:28
Абе много кух въпрос..тука не се отнася дали обича или не....леле мнооо зле....Тва е до самия човек..до характера му или до тва ако го каже на някой как ще му помогне на него тва...така че просто..темата е за деллл :mrgreen: :mrgreen:

koalka
11-30-2006, 09:06
Ами има различни момчета,които се интересуват от различни неща.И не е нужно да обичат,а просто се интересуват от живота ти и така.

Myrcheto
11-30-2006, 10:14
Те са по-големи клюкари и от нас дори ;-)

BeBcHeTo
11-30-2006, 11:05
Има ги секфи...едни оби4ат други не зависи от самото мом4е