PDA

View Full Version : Всички момичета ли сте материалистки????



Нещастен
11-29-2006, 20:11
Преди месец тръгнахме с бившото ми гадже,и понеже много й се кефех и правих постояно скъпи подаръци (първата седмица пръстен,след това колие,и преди няколко дена готина nokia),тя в началото оценяваше всичко и бяхме много щастливи,но след телефона разбра,че имам малко повече пари от другите момчета на моята възраст и ми каза днес "Кога ще ме разведеш по Витошка за дрехи".След тези думи разбрах,че само ме е използвала и ми стана много неприяно,няма ли нормални момичето,който да не мислят само за пари,а да има други ценности като ЛЮБОВ,ПРИЯТЕЛСТВО и тн.

AngelOfMercy
11-29-2006, 20:13
Скиф брато..ти сам си си постлал ситуацията...пари..подаръци тва е тъпо подаръци се дават по поводи отначало..не за щяло и нещяло...а до това дали имам такива момичета дето да не са материалистки има...но доста рядко се срещат..за на пред не показвай че си много повече паралия от другите успех [-X :mrgreen:

panterata
11-29-2006, 20:45
не всички са материалистки. това че си случил на такава е др въпрос.. др път като си имаш приятелка не и купувай постоянно някакви неща и ако си е с теб значи не е заради парите ти :)

11-29-2006, 20:49
АЕ АЕ не били сички, ае да видиме, щи извади некой 800 кинта от джоба си и ако не ти светнат поне дзъркелите, па НА!
Наистина не са всички, ама некой трябва да е много тъп и да изтърве, за тва пък ти пич, храниш, късаш, храниш, унижаваш, ако трябва псуваш(рядко).

Vaniushkata
11-29-2006, 21:13
xaxa 800 kinta li be 4ovek?ebati primera,aide molq ti se ne se pravi na mnogoznae6t.ne moje6 da postavq6 vsi4ki jeni pod ob6t znamenatel.6ti dam sledniq primer:vie myjete stra6no mnogo mrazite feministkite,draznite se,kogato edna jena se oplakva ot tova,4e gledate samo sexa,drazni vi tova,kogato edna jena kaje,4e absoliutno vsi4ki myje sa pederazi i glupaci.TAKA i nie se draznim,kogato ni slojite vsi4ki pod ob6t znamenatel bilo to za tova,4e sme bili kurvi,4e sme bili materialistki kakto e v slu4aq i t.n.Pyrvoto,koeto e,hva6tam bas,4e i ti kato vidi6 pove4e pari4ki ti te4at ligite i pogleda ti ostava tam,nali.A ako tova ne e taka ve4e me mrazi6 samo za tova,4e sym si go pomislila,sega ti si pomisli za reakciqta na jenite,kogato dade6 edno i sy6to mnenie za vsi4ki.A na avtora - pi4,kogato si hvane6 nqkoe gadje ne zapo4vai vednaga da mu kupuva6 kolieta,prysten4eta,grivni4ki i t.n.ne i pokazvai,4e ima6 pove4e pari.Pyk i tova ne ti li izglejda kato edin vid nahakanost?

SeXy`t0
11-29-2006, 21:19
Не естествено има и исключения!ПАРИТЕ РАЗВАЛЯТ ЧОВЕКА!
Просто не трябваше да и подаряваш скъпи подаръци!И не всички момичета са такива!По добре с някои без пари но истински да те обич отколкото нчкое наконтено богаташче(без да се обиждаш не включвам теб)Поговори с нея кажи и всичко което мислиш открито!

bibonka
11-29-2006, 21:25
Da shte mi svetnat "dzyrkelite",no nito shte prieam tezi pari,nito shte priema podaryk.Prosto shte se izkefq na parite.Tova znachi li che sym materialistka?
Nima da si materialist znachi ne da polychavsh skupi podaryci,a da se kefish na nekfi 800lv.
Nikoga ne sym i nqma da priema ot gaje podaryk na stoinost nad 20lv,prosto zashtoto shte se prevyrna v neshto koeto ne iskam.
Po temata ..skysai s neq,vzemi si podarycite i gi dai na nqkoe momiche keoto gi zaslyjava,pyk bilo to i mnogo dobra priatelka.Nqkoq koiato ima nyjda ot tqh.Ne mislia che e zadyljitelno da gi podarish na nqkoe pacha,koqto ne ocenqva tova koeto pravish za neq.I sledvashtiqt pyt go krai po leko.Ne byrzai s takiva podaryci.Moje da ti haresva,no ima momicheta,kato men i mnogo drygi,koito se chyvstvat neydobno ot skupi nokii,kolieta i prysteni.Predpochitam edna grivnichka ot magazina za levche ili edno plusheno kluchadyrjatel4e otkolkoto nokia za 800lv ili neshto ot toq sort.Takova neshto bih priela samo ot maika mi i bashta mi.

11-29-2006, 22:37
Ей,че прости хора бе.Всички сме хора,ясно ли вие,хора,и момчета и момичета.Всички като видим пачка с кинти и дзъркелите ни светват най-малкото,това е инстинкт.Всеки иска много пари,защото парите са власт,а хората са властолюбиви по природа.Малко се образовайте.А ти пич си рядко срещан тип момчета,с тебе с една кръвна група брато.И знаеш ли какво ще ти кажа,рядко прости сме,защото аз с опита си достигнах до извода,че с цветя мога да постигна същия ефект,както със скъпи дрънкулки.Разбери го,че вземат ли ни за бройка става лошо,а най-лошото е,че сами се навираме между шамарите.Ти не си искал толкова да покажеш любовта си,защото можеш и с по-скромен жест да го направиш,ти си искал да я впечатлиш,да се покажеш мъж.И аз бях така.Но разбери го,ние не сме мъже все още,нямаме милиони в джобовете,а най-вероятно и парите в джоба да не са наши,а на мама или тате.Следващия път давай по-скромно,в твой интерес е.

I_ve7o
11-30-2006, 05:57
emi ima mn razli4ni hora..takiva koito se intr ot pari.lanci blalaa as li4no ne me intr. takiva raboti ..smisal dyurja na 4oveka a ne na parite my

XXX_f
11-30-2006, 07:18
xexeex, ti si q naychil taka...nemojesh da q sudish zaradi tvoite greshki.Momicheto e vidqlo vuzmojnost sled teq skupi podaruci i e reshila, che shtom mojesh da si pozvolish GSM tolkova skoro, znachi che shte mojesh i da ugodish na prishtevkite.Vqrno mn e kofti ot neina strana tova,no i ti si imash vina.A shto se otnasq do vuprosa vsichki jeni li sa materialistki...DA taka e!!!Moje da me oprekvate i da ne mi vqrvate ,no sled vreme kogato ulegnete momicheta shte razberete , che predpochitate muj s po golemi dohodi , bilo to da otgledate decata si po dobre ili da imate po hubav pokriv nad glavata si.Vsqka jena e materialistka no v razlichna stepen.Primerno az v momenta ne mi trqbva momche s pari sega iskam samo lubov , no gokato doide vreme za semeistvo predpochitam mujut mi da ima malko povechko parichki , za da moga da otgledam decata si dobre.Moje sega taka da mislq , a posle drugo zatova neiskam da me oprekvate....ne sum stignala takava zrqla vuzrast za da mislq za semeistvo togava sigurno shte e drugo i shte mislq po drug nachin

zoben_pitbul
11-30-2006, 08:12
Пич,не се прави така.Най-добре първо подарявай някакви по-евтини неща,опитай се да създадеш в момичето представата че не ти липсват пари,но и в никакъв случай не си богат.Ако тя държи на теб ще останете заедно и вече на по-късен етап,когато си сигурен в нея и в чувствата й можеш да започнеш да й подаряваш по-скъпи неща(но отново постепенно и само по някакъв случай,бил той и малък).Иначе тя особено ако е "материално момиче" ще види в теб просто една възможност и нищо повече :wink:

miloto_girl_4e
11-30-2006, 08:35
Поне на този етап парите определено не ме интересуват :!: [-X
Единствените хора от които приемам пари са наще(в редки случай от роднини, когато има повод)
Дори не давам да ме черпат кафе или кино, защото някакси .. не ми е удобно ... не са длъжни да ме издържат ... такаче ... за сега не ме интересуват парите, надявам се и за напред да е така, да си изкарвам достатъчно сама, за да съм независима :wink:

11-30-2006, 11:18
tva pyk ve4e me ybi basi 4ak pyk tolkova, abe taq nqma li si pari be de.ba,
nemoje6 da sloji6 vsi4ki pod obsht znamenatel, ne vsi4ki milsqt samo za tva kak da ti izmyknat kinti

BunnYY_f
11-30-2006, 11:51
Просто си попаднал на такова момиче :? НЕ всички са такива! Естествено е че понякога и парите имат значение, но смятам че на етап 16-17-18 години едва ли трябва да си с някой, само щото има пари!

ludo_mace
11-30-2006, 11:55
Да, всички сме материалистки, курви, кучки и клюкарки :evil: Тва ли искаше да чуеш :?: Еми айде радвай се сега 8)

TikiraYang
11-30-2006, 11:59
hah ne wsichki bili takiwa,pone sichkite pytki ot moito daskalo sa si tochno takiwa,hodqt da se praskat s golemite "batkowci" samo za da im kypywat nai razlichni prostotii bilo to telefoni,kujuhcheta,prysteni i tam podobni shits i da gi razkarwat s kolite si taka che koito i da se opitwa da me ybedi w protiwopolojnoto nqma da yspee ! za men wsichki jeni sa si kyrwi, kato izkarash pachkata i ti se lepqt kato myhi....

BeBcHeTo
11-30-2006, 13:01
Ти си си виновен.....кат си и подарявал секи ден подараци

radito
11-30-2006, 13:02
аз пък мога да ти кажа,че не обичам да ходя с момчета с мн пари! [-(

Tender Poison
11-30-2006, 13:05
Според мен сам си си виновен,защото дори и да имаш повече пари не значи да я обсипваш с подаръци или поне не толкова скъпи...Няма смисъл от тва,защото ако едно момиче има чуства ,но истински,то тогава парите няма да я вълнуват,но ако ти си си копувал вниманието и...мисля,че сам си си виновен

PR0
11-30-2006, 13:37
pove4eto jeni sa materialistki. Mnogo gotini momi4eta sam vijdal i se hodqt s bogati batkovci. Tova znachi podarycheta, drunkulki, gluposti. Ama kolkoto i da si bogat i kolkoto i podaryci da dava6, nikoga nqma da te obichat istinski. NE MUSKULITE I PARITE PRAVQT MUJA

koalka
11-30-2006, 14:39
Пич,не се прави така.Най-добре първо подарявай някакви по-евтини неща,опитай се да създадеш в момичето представата че не ти липсват пари,но и в никакъв случай не си богат.Ако тя държи на теб ще останете заедно и вече на по-късен етап,когато си сигурен в нея и в чувствата й можеш да започнеш да й подаряваш по-скъпи неща(но отново постепенно и само по някакъв случай,бил той и малък).Иначе тя особено ако е "материално момиче" ще види в теб просто една възможност и нищо повече :wink:Напълно съм съгласна с бебчето ми.Не си подходил правилно,за да разбереш дали е с теб само заради парите.Определено не малко момичета търсят определено това,а именно колите,дрешките и куп други неща,които могат да им се купуват.Не е лошо човек да живее добре и да осигури на човека,с който е добър живот,но определено не е добре да се търси само това.Ако се интересувах от парите нямаше да се влюбя така и щях да си хвана някой батко с кола и пари,който да ми задоволява капризите,а аз да задоволя нещо друго...от което той има нужда.

Цецо Нафтекса
12-04-2006, 18:33
ebeem li .. ebeme kuzo kioravo sakato dupka ima li e zlato
kolega sipi po vodka


http://img104.imageshack.us/img104/5664/94jl6.jpg (http://EBEM LI !?)

gerinceto
12-04-2006, 18:36
moje da q obi4a6,no ne e triqbvalo postoqnno da i pravi6 skupi podaraci.dobre si i kupil kolie,prasten i t.n no misliq 4e da i kupi6 nokia e malko presileno.tq sa6to moje bi te obi4a,no pak i moje bi o4akva postoqnno da polu4ava skupi podaraci ot tvoq strana.spri se s skupite podaraci i vij tq kak 6te reagira

kAdrOkoSkA
12-04-2006, 19:40
Малко си се изхвърлил със скъпите подаръци и е нормално да си разглезил прекалено момичето си... Не всички момичета са такива споХ :wink:

eleto_ludo_dete
12-04-2006, 21:35
Az ne razbiram tazi macka kak e priela takiva skapi podaraci.Az nikoga ne bih kazala :Are da me vodi6 po Vito6ka"Ti trqbvalo da i kaje6 :Are ,takmo ni6to ne si mi kopuvala o6te:)"

Ti si iskal da q vpe4atli6,qvno mn q haresva6 ,no razberi ,4e edno cvete ili dori edna mila duma 6te svar6at sa6tata rabota .Nedei sam da slaga6 cena na sobstvenata si lubov!!!
Edin moi sau4enik ot tazi godina se prebori za stipendiq i kogato q vzehme toi popita ot kade moje da vzeme ne6to huvbavo za priqtelkata si?Nie popitahme dali imat povod,a toi kaza :Ne ,prosto iskam da q zaradvam s ne6to ina4e az teq 20 leva 6te gi izpiq v petak:)....Stana ni na vsi4ki mn sladko,za6toto si proli4a kolko e iskren ...
Na men moi priqtel edin den mi podade edno malko plik4e i az kato poglednah vatre ima6e edna bonbonka .Toi kaza :Takava si ti za men!6tqh da umara ot kef>>>tva be6e bonbonka za 800 leva za mene :)

Amayo
12-04-2006, 21:39
Момичето иска леопард на врата, ягуар в гаража, тигър в леглото и един шаран да плаща за всичко това.

Нещастен
12-05-2006, 16:01
Не знам сигурно беше прекалено да и подарявам 8800,ама за пръстена и колието не съжелявам,те бяха некви простоти от сребро,вие жените нали обичате лъскавите неща,така става когато човек с влюби до уши,а най-лошото е че още я обичам до полуда Ужас!!! Какво да правя като не ми излиза от главата,а е такава к***а :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088

човека-с-магнума
12-05-2006, 17:32
Не знам сигурно беше прекалено да и подарявам 8800,ама за пръстена и колието не съжелявам,те бяха некви простоти от сребро,вие жените нали обичате лъскавите неща,така става когато човек с влюби до уши,а най-лошото е че още я обичам до полуда Ужас!!! Какво да правя като не ми излиза от главата,а е такава к***а :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088
глей са брато най оферта ше е да и дадеш едно пликче .. с едно лукче вътре .. като го отвори ше и кажеш да лапне лукчето и после счупи и зъбите да си ги събере в шепичка и след тфа си вземи телефона и аре чау

ziky
12-05-2006, 17:35
Преди месец тръгнахме с бившото ми гадже,и понеже много й се кефех и правих постояно скъпи подаръци (първата седмица пръстен,след това колие,и преди няколко дена готина nokia),тя в началото оценяваше всичко и бяхме много щастливи,но след телефона разбра,че имам малко повече пари от другите момчета на моята възраст и ми каза днес "Кога ще ме разведеш по Витошка за дрехи".След тези думи разбрах,че само ме е използвала и ми стана много неприяно,няма ли нормални момичето,който да не мислят само за пари,а да има други ценности като ЛЮБОВ,ПРИЯТЕЛСТВО и тн.


Мисля че не е било необходимо да се изхвърляш толкова..винаги осъзнай първо дали човека с-у теб споделя чуствата ти защото един ден се оказваш мн преебан...и за кво?
Подаръци винаги може да и правиш.....обаче в един моммент е така ше и писне и ше и скимне че и трябва друг и ти си мислиш едно то става друго...по добре не се занимавай съвет от мен!

ziky
12-05-2006, 17:36
Не знам сигурно беше прекалено да и подарявам 8800,ама за пръстена и колието не съжелявам,те бяха некви простоти от сребро,вие жените нали обичате лъскавите неща,така става когато човек с влюби до уши,а най-лошото е че още я обичам до полуда Ужас!!! Какво да правя като не ми излиза от главата,а е такава к***а :smt088 :smt088 :smt088 :smt088 :smt088
глей са брато най оферта ше е да и дадеш едно пликче .. с едно лукче вътре .. като го отвори ше и кажеш да лапне лукчето и после счупи и зъбите да си ги събере в шепичка и след тфа си вземи телефона и аре чау


ХАхаха :D:D

Лукчето за вкус ли ше е :D:D

teardrop
12-05-2006, 17:41
Не всички сме материалистки. Да, парите са си пари, но не са най-важното. И така поне си си взел поуката, че не бива да подарявш толкова скъпи подаръци поне на такива етапи от връзката, а чак след като я опознаеш и разбереш, че е с теб заради..теб, а не заради парите ти.

Pezzzz
12-06-2006, 15:48
Да, всички сме материалистки, курви, кучки и клюкарки :evil: Тва ли искаше да чуеш :?: Еми айде радвай се сега 8)

ДА сичките сте матерялистки Сичките сте кюкарки ама несте всичките курви тва е .....!


Еми комшиче ... са ли разбра че сички са такива ама абослютно сички... като се замисля и аз на тяхно място бих се възползвал от нас момчетата само да наливаме пари и чат пат да ни се умихват... Спокоино има и момичата в истиския смиъл на думата... но са много малко момчетата които ги заслужават.... бе тръбка от секаде... теа момичета напро хихи като си спомня даже една мацка толко много ме мразеше ама си купих едо лъзкаво моторче и вече ми беше първа фенак..... нема какво да говоря повече!

RoSsY88
12-06-2006, 16:23
Мн гадно за теб приятелче,но ти сам си я научил...Ако не беше започнал никога нямаше да се стигне до тва....Та не всички жени са материалистки..аз лично никога не бих взела подарък от момче на първата седмица или втората нещо скъпо като телефон...ако ходим мн време имем сериозна връзка да...но няма и месце и да и подаряваш неща...Не си добре...Моят бивш приятел меко казано имаше пари да ме воид кадето си поиска и да ми купува каквоот си поискам...аз даже сметкаат в кафето не му позволявах да ми я плаща,да му докажя,че го обичам и не съм снего заради парите му и готината му кола...вместо на кафета настоявах на разходки или да прекараваме повече време у тях или у нас гледайки филми и така...Та замисли се дали сам не си го направил това...

ziky
12-06-2006, 17:04
Мн гадно за теб приятелче,но ти сам си я научил...Ако не беше започнал никога нямаше да се стигне до тва....Та не всички жени са материалистки..аз лично никога не бих взела подарък от момче на първата седмица или втората нещо скъпо като телефон...ако ходим мн време имем сериозна връзка да...но няма и месце и да и подаряваш неща...Не си добре...Моят бивш приятел меко казано имаше пари да ме воид кадето си поиска и да ми купува каквоот си поискам...аз даже сметкаат в кафето не му позволявах да ми я плаща,да му докажя,че го обичам и не съм снего заради парите му и готината му кола...вместо на кафета настоявах на разходки или да прекараваме повече време у тях или у нас гледайки филми и така...Та замисли се дали сам не си го направил това...


:-({|=

Pezzzz
12-07-2006, 11:44
Мн гадно за теб приятелче,но ти сам си я научил...Ако не беше започнал никога нямаше да се стигне до тва....Та не всички жени са материалистки..аз лично никога не бих взела подарък от момче на първата седмица или втората нещо скъпо като телефон...ако ходим мн време имем сериозна връзка да...но няма и месце и да и подаряваш неща...Не си добре...Моят бивш приятел меко казано имаше пари да ме воид кадето си поиска и да ми купува каквоот си поискам...аз даже сметкаат в кафето не му позволявах да ми я плаща,да му докажя,че го обичам и не съм снего заради парите му и готината му кола...вместо на кафета настоявах на разходки или да прекараваме повече време у тях или у нас гледайки филми и така...Та замисли се дали сам не си го направил това...

:smt006 :smt006 :smt006 :smt007 :smt007 :smt007 :roll: :roll: :roll:

gotinam
12-07-2006, 11:48
Преди месец тръгнахме с бившото ми гадже,и понеже много й се кефех и правих постояно скъпи подаръци (първата седмица пръстен,след това колие,и преди няколко дена готина nokia),тя в началото оценяваше всичко и бяхме много щастливи,но след телефона разбра,че имам малко повече пари от другите момчета на моята възраст и ми каза днес "Кога ще ме разведеш по Витошка за дрехи".След тези думи разбрах,че само ме е използвала и ми стана много неприяно,няма ли нормални момичето,който да не мислят само за пари,а да има други ценности като ЛЮБОВ,ПРИЯТЕЛСТВО и тн.

Ми ти ако на всяка дето обичаш и купуваш скъпи подаръци и най-нормалната да е, ще се разглези и ще ти иска само това. А още по-лошото е, че на всяка една в очите й, в крайна сметка ще си просто - глупак.
Смени подхода към жените и ще видиш, че материалистките не са чак толкова много ;-)

SINDEL
12-07-2006, 12:02
Много сме, няма кво да го лъжем 4овека. Достатъ4но доказателство е тва 4е със секи богат 4и4ко се движи по някое и друго заблудено девой4е. Независимо колко е плешив, мазен, гнусен и дебел. Щом има лъскава кола и възможност да си глези мадамата, няма да остане на сухо при вси4ки положения. :-#
Разглезил си си моми4ето, друго няма кво да ти кажа. Много ясно 4е ако на втората седмица й купиш телефон и не знам си кво си още, ше изнаглее и ше реши 4е на третата си длъжен да я водиш по Витошка. И тва е вярно за много много много моми4ета. Донякъде сам си си виновен - големи подаръци се правят когато си сигурен 4е връзката ви е сериозна и тя не е с теб само за парите. А дори и тогава ако по4неш много да я глезиш пак ше си патиш. Разбирам подаръци, подаръци, ама всяко нещо с мярка :-s
Ама поне се радвай 4е си я видял навреме каква е. А не да се заблуждаваш колко много те оби4а и да се ръсиш за още и още глезотии. Зарежи я тая и си търси някоя, за която и едно цветенце би било достатъ4ен подарък \:D/

feshankaa
12-07-2006, 13:57
Виж са пич,начи ти си я разглезил и като е видяла че имаш парички-та що да не те използва...Ами ъо подаръци се подаряват само по празници .ДОбре ,хубаво подарил си и пръстен...Стигнал си до колие..ама баш гсм и то сигурно е бил скъп..Та защо да не ми нете и през дрешки????????тя така мисли ,но не всички са такива.

Мен не ме интерсуват парите на едно момче,искам само любов от него.Не ми е комфортно като съм на кафе някой да ме черпи ,не мога да взимам пари от хората,некомфортно ми е. :-$

Krem4eto
12-08-2006, 13:02
Преди месец тръгнахме с бившото ми гадже,и понеже много й се кефех и правих постояно скъпи подаръци (първата седмица пръстен,след това колие,и преди няколко дена готина nokia),тя в началото оценяваше всичко и бяхме много щастливи,но след телефона разбра,че имам малко повече пари от другите момчета на моята възраст и ми каза днес "Кога ще ме разведеш по Витошка за дрехи".След тези думи разбрах,че само ме е използвала и ми стана много неприяно,няма ли нормални момичето,който да не мислят само за пари,а да има други ценности като ЛЮБОВ,ПРИЯТЕЛСТВО и тн.

Явно те е използвала...тъпа работа..НЕ СИ ПОПАДНАЛ на точното момиче,не слагай всички под общ знаменател не всички момичета са материалистки!!!

playful_baby
12-08-2006, 15:37
Преди месец тръгнахме с бившото ми гадже,и понеже много й се кефех и правих постояно скъпи подаръци (първата седмица пръстен,след това колие,и преди няколко дена готина nokia),тя в началото оценяваше всичко и бяхме много щастливи,но след телефона разбра,че имам малко повече пари от другите момчета на моята възраст и ми каза днес "Кога ще ме разведеш по Витошка за дрехи".След тези думи разбрах,че само ме е използвала и ми стана много неприяно,няма ли нормални момичето,който да не мислят само за пари,а да има други ценности като ЛЮБОВ,ПРИЯТЕЛСТВО и тн.
не разбирам какво искаш да ти кажем!!!че всички сме материалисткики?Сам знаеш че това няма да стане!Ето защо според мен въпросът е неуместен

S_T_E_V_E
12-11-2006, 17:35
Скиф брато..ти сам си си постлал ситуацията...пари..подаръци тва е тъпо подаръци се дават по поводи отначало..не за щяло и нещяло...а до това дали имам такива момичета дето да не са материалистки има...но доста рядко се срещат..за на пред не показвай че си много повече паралия от другите успех [-X :mrgreen:
точно и аз това си мислих. Ти просто си я примамил като начало с това и тя очаква още и още. Трябваше да я тестваш още отначало :)

FiRe_LaDy
12-11-2006, 18:04
Ami ne vsichki sa kato priqtelkata ti.Ima mnogo momicheta,koito cenqt lubovta i drugi kachestva v choveka do sebe si,no tvoqta priqtelka mai si e naistina materialistka.Ama da ti kaja li ot prochetenoto razbrah che ti sam i davash povodi ... Az lichno do sega sym hodila vse sa po bogati momcheta,no mse sa karali za tova,zashtoto ne iskam i kafeto mi da platqt.Mrazq nqkoi da harchi pari za men,vypreki che kogato polucha podaryci mnogo im se radvam ... I vse pak ne vsichki sme kato priatelkata ti.

TraPPed
12-11-2006, 18:13
Ami kato ne broim apartament4eto mi-podaryk ot mama i tati ,a i vili4kata,2-te koli,koito mnogo haresvam,na mama i tati apartamenta v koito jiveq(i koito 6te nasledq-O6TE EDIN!!!),selskata ky6ta i semeiniq biznes i t.n -Ne tvyrdo ne sym materialistka!GROZNO E!

cvety_i_bebeto
12-11-2006, 18:18
Мн гадно за теб приятелче,но ти сам си я научил...Ако не беше започнал никога нямаше да се стигне до тва....Та не всички жени са материалистки..аз лично никога не бих взела подарък от момче на първата седмица или втората нещо скъпо като телефон...ако ходим мн време имем сериозна връзка да...но няма и месце и да и подаряваш неща...Не си добре...Моят бивш приятел меко казано имаше пари да ме воид кадето си поиска и да ми купува каквоот си поискам...аз даже сметкаат в кафето не му позволявах да ми я плаща,да му докажя,че го обичам и не съм снего заради парите му и готината му кола...вместо на кафета настоявах на разходки или да прекараваме повече време у тях или у нас гледайки филми и така...Та замисли се дали сам не си го направил това...
=D> =D> =D>

allera_hell
12-11-2006, 18:28
ne vsi4ki sa materialistki no pove4eto drukpat ne pravi tazi gre6ka s podaracite dori i genata da ne e takava tia lesno se u4i a kolkoto do gadjeto- biagai na dale4e

Deflector
12-12-2006, 04:19
Виж сега, всичко зависи от подхода и стила ти. Ако се държиш така, че натъртваш на парите си, то винаги ще привличаш подобни жени. За мен подобни подаръци са изхвърляне, а не признак на обич ( боже ква обич на втората седмица ).

Не всички жени са материалистки, напротив, днешните жени в по-голямата си част са горди и предпочитат каквото имат, сами да си го осигурят, но винаги има и от другите, които само чакат да им падне някой по-наивничък и с парици...
В общи линии, каквото повикало, такова се обадило...

real-girl
12-12-2006, 11:19
Mm,kofti se e polu4ilo pri teb naistina..ama smqtam,4e prosto ne e trqbvalo ot samoto na4alo da q zaliva6 s tolkova ne6ta,a i takiva momi4eta-bol,a ti bi razbral dali d1rji na teb ne kato i razdava6 sk1pi podar14eta,ami kato nabludava6 reakciite i i v1ob6te q opoznae6 i t.n.,spored men gre6kata e i v tebe--> trqbvalo e p1rvo da se uveri6,4e tq e s teb zaradi TEB samiq,i kato tolkova mn q haresva6-posle da i podarqva6 gsm,kolieta i pro4ie..i pove4e k1smet sledva6tiq p1t!

perky_girl
12-12-2006, 11:25
Мен предишния ми прятел разполагаше като теб с доста средства.И мога да ти кажа,че въобще не съм ходила година и половина с него само заради това.С него сме имали хиляди сакндали,затова,че си пилее парите за глупости.Парите не са всичко!Има много по-ценни работи-любов,приятелство /както сам каза/.Не всички момичета са еднакви,не ни поставай под общ знаменател.Дано си намериш момиче,което да те обича заради теб самият,а не заради парите,които претижаваш.

ПП:не ги демонстрирай толкова много,защото така привличаш онзи тип момичетата,които ти много добре нарече 'материалистки"

Хайде късмет :smt006

BeBencEto
12-12-2006, 12:00
opredeleno ne vsichki momicheta sa materialistki..prosto greshkata ti e,che se izhvurlqsh tolkova mnogo i kupuvash tolkova skupi pdoaruci na priqtelkata si...tq dori i da te haresva vijda i v teb parite ti...zashtoto gi pokazvash...ako momicheto e iskrenno kum teb i chuvstvata si shte si bude vsichko nared i bez podarucite...