PDA

View Full Version : Pomagaite hora,v panika sym



upla6eno-f
11-29-2006, 20:14
V mnogo lo6a situacia sym i ne znam kakvo da pravia.Na 19 godini sym i imam seriozen priatel na 23.Mnogo go obi4am,mislia i toi mene.V minaloto si imam niakoi tymni petna,4estno kazano ne biah ot primernite momi4eta i imah dosta vryzki,pove4eto prosto zaradi edinia sex.To4no se biah otkazala da tyrsia liubovta i se poiavi toi i zivota stana rozov,vsi4ko e kato syn za mene prez poslednite 4 meseca.Ne sym kazala na priatelia si,4e sym imala dosta drugi predi nego.Ne mu kazah,za6toto usetih,4e izob6to niqma da se zaradva i nai-veroiatno bi skysal s men vednaga,bez zna4enie,4e me obi4a.Vednyz mi kaza,4e nenavizdal gadnite kurvi,koito bili s po 10-15 mom4eta i se radval,4e nameril momi4e kato men.Napravo onemiah,10-15 mom4eta i kurva spored nego e nqkoq,nenavizdal gi...Pravih vsi4ko vyzmozno da kriq,4e sym imala mnogo pohozdeniq i vsi4ko be6e OK do v4era,do denq v koito re6i da me zapoznae sys semeistvoto si.Maika mu,ba6ta mu me prieha super,no....brat mu,po-malkiqt mu brat.S nego sym bila v edno uchili6te 5 godini,ne v edin klas,no se znaehme,toi sy6to e na 19 kato mene.Ne sme imali nikakvi otno6enia s nego,nito dobri,nito lo6i,a o6te po-malko intimni,prosto se poznavahme po fizionomii.Uvi oba4e tozi negov brat e dosta naqsno s ne6tata ot moeto minalo i izob6to ne se zaradva kato vidq brat si s men.Ne znam dali 6te si myl4i pred brat si oba4e,za6toto moqt priqtel vidq,4e brat mu me gleda nakrivo ne6to i ve4e me pita kakvo ima mezdu men i brat mu.Misli,4e brat mu me haresval i e besen,no se sdyrza da ne govori s nego zasega.Mnogo sym pritesnena kakvo 6te kaze po-malkiq,dali 6te si myl4i ili pyk ne?Samo me gleda nakrivo i dumi4ka ne obelva pred men,brat si ili roditelite si.Te sy6to usetiha posle,4e toi ima da kazva ne6to i sy6to go podpitvat za men,zasega qvno si myl4i,no dokoga?Ne znam kakvo misli da pravi ili kazva,edna negova duma i krai na vsi4ko!!!Dali na ne priznaq pyrva na priqtelq mi,kak 6te me posyvetvate,mnogo me e strah...

panterata
11-29-2006, 20:38
признай му! защото иначе ще излезе че криеш пред него. признай му а той ако те обича няма да те остави каквато и да си била в миналото. успех

Vaniushkata
11-29-2006, 20:51
PRIZNAI MU GO!!!Estestveno,4e trqbva da mu kaje6,no mu go kaji po po delikaten na4in,ne kazvai 4e si spala s mnogo mom4eta,spomeni mu,4e si hodila s pove4e.Kogato zapo4ne6 da vijda6,4e toi se qdosva i,4e e gotov da te skysa mu kaji."Vij kakvo az ve4e ne sym onova malko momi4e,ve4e sym dostaty4no golqma,za da rasyjdavam pravilno i ako naistina me obi4a6 nqma da ostavi6 minaloto da popre4i na byde6teto.Ako iska6 6te te ostavq da re6i6 kakvo iska6 ot tuk natatyk.Vseki e imal vryzki.Ti sy6to dosta si se zabavlqval kato si bil tineidjyr"ei taka mu kaji vsi4ko tova,ako te obi4a nqma da mu obyrne tolkova golqmo vnimanie.Men ne me interesuva kakvo sa pravila gadjetata mi predi,interesuva me kakvo pravqt po vreme na vryzkata ni.Uspeh!!!:)

11-29-2006, 20:53
Ми изяж си го, заслужаваш си го, тва е, кат прави някой нещо, първо мисли и трябва да знаеш че каквото правиш сега, ще съжаляваш за него, мнооооооооооооооооооооооо ооооооооого по-късно, мнооооооооооооооого ама точно когато му е момента че да се сринеш.
Кой каквото си направи, на себе си го прави и никой не може по-лошо да му направи, дори дявола(Българският народ е умен)

Vaniushkata
11-29-2006, 21:31
Ne misli6 li,4e si prekaleno jestok/a.Tva pyk sa pylni gluposti,4ovek si prai kvoto si mu e kef.da ne misli6,4e oniq kato e bil po malyk ne gi e 4ukal podred.Aide molq ti se,naprao gi e sysipval ot 4ukane.xaxax.takyv e jivota.ne moa da razbera za6to na jenite im se dyrji smetka za6to sa spali s edi kolko si mom4eta,a na myjete ne moje da se dyrji smetka.oniq ne e bil devstven kogato e trygnal s neq nali,6to i tq trqa byde takava.az sym protiv bezrazborniq sex,ama vse pak tuka sym mnooooooooooooooooooooo prava.zamisli se pak.Ako nqkoe momi4e te skysa zaradi tova,4e si predi neq si bil s mnogo drugi tvoqta reakciq,6te e smqh i u4udvane nali?aide sq pak si pomisli,misliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.xaxaxxa.

11-29-2006, 22:11
Az,4e syjaliavam e qsno,no tova ne mi pomaga v slu4aq.Moqt priqtel za syjalenie e imal samo 2 gadzheta predi men i to si e hodil 1 godina s ednata,s drugata celi 4,toi si pada ot serioznite i to4no za tova ne mu dopadat takiva izpylnenia kato moite predi da sre6tna nego.Az go razbiram napylno za6to misli taka,qvno poumnql o6te ot malyk.Po-malkiq oba4e deistvitelno 4uka6e nared i be6e(a i o6te e) edno lekence.Da se sravnqva s po-golemiq si brat i duma ne moze da stava,tolkova razli4ni sa.Malkiq zlobar oba4e naro4no pravi takiva sceni na pogledi,aha da kaze,no ne kazva i vsi4ki se 4udqt,a az treperq.Ama kak da priznaq,poznavam mnogo dobre priqtelq si,6te go obidq i naranq mnogo,vse edno sym go lygala v o4ite prez cqloto tova vreme i sega mu priznavam,zaradi brat mu vse edno,ot strah,ne ot tova,4e iskam da sym 4estna.Za ogromno syzalenie,makar i razli4ni harakteri,moq priqtel stra6no mnogo uvazava brat si,naistina ne znam za6to,onzi e lekence nai-4ista proba i ne se znae koi 6te ima predimstvoto,az ili malkiq intrigant.Basi,kato iska da si myl4i kfo mu pre4i da go pravi bez da podmqta razni osobeni pogledi

Tokio_Hotelkata
11-29-2006, 23:21
Mi po-dobre mu priznai!

I_ve7o
11-30-2006, 05:55
mi priznai my 6toto sh e po kofti da razbere ot dryg

11-30-2006, 06:02
Nqma smisul da se izmu4va6 kato neprekusnato jivee6 v o4akvane dali brat mu dneska nqma da mu go kaje. Po-dobre da si s 4ista suvest,obqsni mu 4e ve4e ne si takava, ako te obi4a 6te te razbere.

ATAKABG
11-30-2006, 06:14
Еми да си мислила едно време,преди да се пускаш насам-натам. 8)
И все пак май в случая ще е по-добре да му признаеш,защото ако брат му те изпревари тогава става лошо :wink:

koalka
11-30-2006, 09:12
Ами трябва да решиш какво ще правиш.Аз например първо бих говорила с брат му и да го помоля да не му казва,защото все пак е тъпо да се спомня миналото.Всеки е правил грешки и той не е безгрешен...Няма да му е много гот,ако за нещо минало,което той е направил и ти да го скъсаш.Или бъди искрена,или кажи на брат му да не ти казва.И още едно нещо:ако истински те обича и иска да е с теб,няма да скъсате заради едното минало.

BeBcHeTo
11-30-2006, 11:10
mi priznai my 6toto sh e po kofti da razbere ot dryg

11-30-2006, 11:11
ei trqbva da go 4ye ot teb, nemoje da jivee6 v strah, dali priqtelq ti 6te razbere dnes, ili ytre, kaji my, prosto 4e si imala mn vryzki predi nego, sq ako my kaje6 4e si si lqgala s vseki, mn qsno 4e nqma da go ponese dobre, zatva my obqsni, nemislq 4e tova 6te e nekyv problem, samo4e tva e 4e kato razbere 6te si ima edno naym, no 6te my mine, sigyrna sam 4e te obi4a, prosto my kaji, dai my malko vreme, za da go prieme, i vsi4ko 6te se opravi :)
prosto trqbvda da my kaje6 predi da go e ney4il ot nqkoi dryg
YSPEH!!!

katrina
11-30-2006, 11:34
V mnogo lo6a situacia sym i ne znam kakvo da pravia.Na 19 godini sym i imam seriozen priatel na 23.Mnogo go obi4am,mislia i toi mene.V minaloto si imam niakoi tymni petna,4estno kazano ne biah ot primernite momi4eta i imah dosta vryzki,pove4eto prosto zaradi edinia sex.To4no se biah otkazala da tyrsia liubovta i se poiavi toi i zivota stana rozov,vsi4ko e kato syn za mene prez poslednite 4 meseca.Ne sym kazala na priatelia si,4e sym imala dosta drugi predi nego.Ne mu kazah,za6toto usetih,4e izob6to niqma da se zaradva i nai-veroiatno bi skysal s men vednaga,bez zna4enie,4e me obi4a.Vednyz mi kaza,4e nenavizdal gadnite kurvi,koito bili s po 10-15 mom4eta i se radval,4e nameril momi4e kato men.Napravo onemiah,10-15 mom4eta i k***a spored nego e nqkoq,nenavizdal gi...Pravih vsi4ko vyzmozno da kriq,4e sym imala mnogo pohozdeniq i vsi4ko be6e OK do v4era,do denq v koito re6i da me zapoznae sys semeistvoto si.Maika mu,ba6ta mu me prieha super,no....brat mu,po-malkiqt mu brat.S nego sym bila v edno uchili6te 5 godini,ne v edin klas,no se znaehme,toi sy6to e na 19 kato mene.Ne sme imali nikakvi otno6enia s nego,nito dobri,nito lo6i,a o6te po-malko intimni,prosto se poznavahme po fizionomii.Uvi oba4e tozi negov brat e dosta naqsno s ne6tata ot moeto minalo i izob6to ne se zaradva kato vidq brat si s men.Ne znam dali 6te si myl4i pred brat si oba4e,za6toto moqt priqtel vidq,4e brat mu me gleda nakrivo ne6to i ve4e me pita kakvo ima mezdu men i brat mu.Misli,4e brat mu me haresval i e besen,no se sdyrza da ne govori s nego zasega.Mnogo sym pritesnena kakvo 6te kaze po-malkiq,dali 6te si myl4i ili pyk ne?Samo me gleda nakrivo i dumi4ka ne obelva pred men,brat si ili roditelite si.Te sy6to usetiha posle,4e toi ima da kazva ne6to i sy6to go podpitvat za men,zasega qvno si myl4i,no dokoga?Ne znam kakvo misli da pravi ili kazva,edna negova duma i krai na vsi4ko!!!Dali na ne priznaq pyrva na priqtelq mi,kak 6te me posyvetvate,mnogo me e strah...

Много е трудно да си признаеш,знам по-добре недей признава това е било в миналото,ако те обича няма да те остави и ако признаеш ще го понесе много тежко не го наранявай.Всеки би реагирал така.
Моят съвет е Не признавай!!!

ABSOLUTme
11-30-2006, 12:14
mila,naistina polojenieto ti e dosta komplicirano..da mu priznae6 istinata si e noj s 2 ostrieta..no ako toi nau4i ot drug - povqrvai mi,nqma da e o4arovan.
hvani go na 1 seriozen razgovor i mu obqsni,4e tova,koeto si,4uvstvata ti kum nego v momenta,nqmat ni6to ob6to s onova,koeto si bila predi da go sre6tne6!!mn e vajno toi da proumee,4e imenno toi e pri4inata ti da se promeni6,predi da mu priznae6 kakvoto i da bilo.'MINALOTO SI E MINALO,KAKVOTO BILO - BILO!'...ako toi tova ne go razbira,zna4i s takuv 4ovek nqma da moje6 i da jivee6 za napred..predstavi si samo,vseki put kogato sburka6 v ne6to i posle toi da ti natqkva :-s .istinskata liubov se durji na spodelenite 4uvstva,vzaimnoto doverie i bezuslovnata pro6ka(v nqkoi slu4ai de).tova,kakvo si pravila,ne mislq,4e trqbva da go burka,sled kato e stanalo predi da go sre6tne6 i si predpo4ela nego,pred hilqdite drugi..iskreno se nadqvam toi tova da go razbere..i da,i az mislq,4e trqbva da mu kaje6 vsi4ko i edva sled kato govori6 s nego,da probva6 da govori6 i s brat mu,4e i s roditelite mu(6toto portata si e porta,ako moje i na susedite 6te razkaje za teb,stiga da te zlepostavi podobava6to,znam gi az tiq...) 8-[ uspeh!

Tender Poison
11-30-2006, 13:18
Признай му!Така ще е най-добре,да го чуе от тебе

gerinceto
12-05-2006, 12:36
признай му! защото иначе ще излезе че криеш пред него. признай му а той ако те обича няма да те остави каквато и да си била в миналото. успех