PDA

View Full Version : Алтернативни Начини за друсане



Emcho
11-29-2006, 20:31
Имам един много добър приятел който по принцип не е наркоман и не се занимава с простотии от този сорт , от време на време малко тревица иначе нищо. Обаче измисля някакви такива заместители на дрогата който действат сходно с оригиналите ... Заменяне на амфети и др "носови" в-ва с протеини за мускулна маса , джоджен и разни подправки вместо трева и тн. Я споделете някой ваш опит от разни алтернативни друсалки .

11-29-2006, 23:28
хахахахахахха @JuSt Em0 твоя приятел голям пич пхахаха

Ас пък имам познавам един дето заменя хероина с зелева чорба хахаха

teenkopele
11-30-2006, 05:05
Ръгаш чушки в боба и после ядеш :mrgreen: . Няма такова "друсане", просто не е истина :smt005 . Даже на околните ще им влезне доста добре, без консумация. :lol: :smt005 :wink:

Emcho
11-30-2006, 05:50
хаха добра е идеята за зелевите чорби и боба ама нещо не допада мн :) По-добре звучи да кажеме една бутилка "Финландия" и една кутия натурален сок ... А може и бутилка "Собиески Грийн" и една кутия сок ябълка . :) Задължително не БГ водка щото после мн боли главата ... и направо ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

И все пак мислех че в тоя раздел се говори за наркотици цигари и тн .. пуснал съм темата в раздел храна явно ...

[Industrial_Fr3aK]
11-30-2006, 12:43
чух за някав тъпак дето се боцкал с течен аналгин вместо хероин и мн яко се надрусвал.. после обаче минал на хероин..
абе за к'во са ти тия раути? наркотиците (каквито и да са) са адски тъпо нещо..

DRUGS ARE DEAD! :smt011

crazy_vely
12-01-2006, 16:41
Ами една от нашия клас беше пила некфи хапчета за забавяне на рефлексите и праеше некфи странно бавни движения.Беше като дрогирана и очите и бяха зачервени.А пък и дойде на даскало за 4 час. :wink:

Emcho
12-01-2006, 18:13
Ами една от нашия клас беше пила некфи хапчета за забавяне на рефлексите и праеше некфи странно бавни движения.Беше като дрогирана и очите и бяха зачервени.А пък и дойде на даскало за 4 час. :wink:

ЧАК ЗА 4ти ?!?! НЕ я е срам ... По принцип като се надрусаш е по-добре изобщо да не ходиш на даскало ... Аз не ходим и като съм си нормален а пък камо ли като има нещо ...

evil_lady_in_black
12-02-2006, 08:19
Това да се заместват с подправки е тъъъъъпо #-o

forrzi
12-03-2006, 09:47
тъпо тъпо ама дай пари за "неподправки"
ако няяш трева май става с цигари без филтър,ама не хваща ве мамка муу
мое пък някой да го хване,споделям
нямате пари за твърд алкохол-2 литрувка със сламка за 1-2 минути е добра алтернатива,но повечето няма да им подейства
много кафета наведнъж
месиш всичко що прилича на трева у вас и пушиш като го смесваш и с тютюн..мое и да действа
и тва за течния аналгин би трябвало

evil_lady_in_black
12-03-2006, 09:52
аз един път в даскалото с приятели решихме да направим чаена цигара :lol: изпразнихме една цигара от тютюна и я напълнихме с сух чай \:D/ после като я пушихме имаше вкус на плодове беше много яко

magesnik
12-03-2006, 09:56
щом сте зарибени ще ви предложа един начин за осмъртяване,изпитан и доказан с които за около 1 и 20 се правите на животни.

Купувате си една бира,евтинка да ви стигнат парите и си купувате едно шишенце чист спирт,пиете малко от бирата сипвате спирта вътре и доизпивате.

тва аз не съм го пробвал,няма да и го пробвам но са ми казвали,че ефекта е брутален. :lol:

12-03-2006, 15:36
Хаха има толкова неща, с които може да се надрусате, ако искате... Обаче не мисля, че е мястото да ги споделям в такъв форум, че квито сте будали верно ще ги пробвате и после швисите по болници с различни натравяния...

KiLLeR_InSTiNkT
12-13-2006, 06:36
Ми аз имах едни френдове, дето си правеха "водка" със спирт и вода. Само не знам какви бяха пропорциите... Много е гадно...

|usHer_yeah|
12-15-2006, 23:42
Имам един много добър приятел който по принцип не е наркоман и не се занимава с простотии от този сорт , от време на време малко тревица иначе нищо. Обаче измисля някакви такива заместители на дрогата който действат сходно с оригиналите ... Заменяне на амфети и др "носови" в-ва с протеини за мускулна маса , джоджен и разни подправки вместо трева и тн. Я споделете някой ваш опит от разни алтернативни друсалки .

нема се плашиш браааат мойте приятели сяка божа вечер шмъркат пудра захар и адски много и се кефят :)

evil_lady_in_black
12-16-2006, 06:32
Имам един много добър приятел който по принцип не е наркоман и не се занимава с простотии от този сорт , от време на време малко тревица иначе нищо. Обаче измисля някакви такива заместители на дрогата който действат сходно с оригиналите ... Заменяне на амфети и др "носови" в-ва с протеини за мускулна маса , джоджен и разни подправки вместо трева и тн. Я споделете някой ваш опит от разни алтернативни друсалки .

нема се плашиш браааат мойте приятели сяка божа вечер шмъркат пудра захар и адски много и се кефят :)
Бахти извратените :lol: :lol: