PDA

View Full Version : Обърквация с чувствата



Брачеда`Бойко
11-30-2006, 09:31
Здравейте ,форумци !!!

Ето и моят проблем,то за мен голям

Аз (не че се хваля)съм сладур ,със зелени очи,висок и строен ,черни коси-както някои казват момче-мечта,17г -и пълен с обожателки-и някак си с тях ми е добре за вечер-две и после ми е скучно -а и някак си с тях неможе да се разговаря за каквото и да е ..

Ето и същината-имам брачедка ,на 20г минъонче ,голяма сладуранка-с гадже 3 години и половина-и както останалите казват-време им е за сватба-а аз не искам #-o О,Боже не и това..
Влюбен съм в нея-знаете ли колко бързо ми минава вреемто с нея,като я видя губя ума и дума и някакви тръпки ме побиват..абе адски много ми липсва,когато не е до мен,само като я видя не отделям поглед от нея-има по-голяма сестра на 24 ,ама не е същото ,нея си я обичам като кака,и двете са ми 1ви братовчедки ..

като съм с "моето момиче " гледам само как да й намигна,да я гушна,да се закачаме и така..



Кажете какво да правя?!?Объркан съм

Myrcheto
11-30-2006, 10:13
хаха,едно времекръвната връзка е била основание за брак,сега ... нз питай я тя дали те възприема по тоя начин

XXX_f
11-30-2006, 10:30
Vurvi se zastrelqi.Kak moje da si pozvolish takiva volnosti , to vqrno lubovta nepitala...ama i ti si si vinoven kakvo e tova neshto....c..c.c.c. [-( [-( [-(
moje puk i d ne si vluben v neq a da se chyvstvash po tozi nachin , zashtoto samo s neq mojesh da obshtuvash normalno... :roll:

BeBcHeTo
11-30-2006, 11:02
Хахах....Ти луд ли си?Как може да харесваш бра4етка си..леле

Iviqna
11-30-2006, 11:11
олее ... аз ли не разбрах или ти наистина харесваш братовчедка си?!? да ти кажа щом си има гадже не се опитваи да ги разделиш-така или иначе няма да ти върже [-X

BunnYY_f
11-30-2006, 11:56
олее ... аз ли не разбрах или ти наистина харесваш братовчедка си?!? да ти кажа щом си има гадже не се опитваи да ги разделиш-така или иначе няма да ти върже [-X
НАпълно подкрепям мнениетоо!!!!

TikiraYang
11-30-2006, 12:10
izwraten si priqtel...otidi na psihiatyr

Tender Poison
11-30-2006, 13:26
Съвет:Преди да предприемаш каквото и да е,опитай да разговаряш с някое момиче без да се забиваш с нея,може да попаднеш на някоя свясна и да разбереш ,че тва не е любов,а просто желание да общуваш

iiirish
11-30-2006, 13:33
определено трябва да подписнеш тези чувства. между вас никога не може да има нищо, най-малкото защото сте братовчеди, при това първи! каквото и да изпитваш към нея трябва да си наложиш да я забравиш, защото това е една повече от невъзможна любов! [-X

ABSOLUTme
11-30-2006, 13:37
spored men ti ne si vliuben.tq se durji milo i prekrasno s teb i tova te kara da se 4uvstva6 specialen.ti si malkiqt i bratov4ed,kak o4akva6 da se otnasq kum teb??po-dobre q otbqgvai za izvestno vreme ili puk izlizaite 3mata-ti,tq i 'bude6tiqt i muj'..taka moje bi po-lesno 6te vuzprieme6 fakta,4e tq ne e momi4e za teb :!:

koalka
11-30-2006, 14:44
Не мисля,че имаш някакъв шанс с нея на този етап...да не кажа въобще.По-добре не се бъркай във връзката им.Няма да излезе нищо добро.Ок,разбирам тяхното да е нещо мимолетно,краткотрайно,но при тях далеч не е така,щом са от 3 години заедно.Явно много се обичат и искат да са си заедно.А и помисли за роднините...да не мислиш,че биха приели такава връзка?А пък и приятелят на момичето няма определено да е очарован.

ATAKABG
11-30-2006, 16:18
Аз па съм на мнение че от втора братовчедка нагоре спокойно може да си я чукаш. 8) Виж за първа е малко по-различно,но ако и двамата се харесвате защо да не тръгнете? Няма да се жените или да си правите деца. Просто ше си правите кефа. И не мисля,че е извратено. :wink:

olive_oil
11-30-2006, 16:39
престани в най-скоро време с тези свалки,защото ще се досети,че не са толкова непорочни.Просто приени,че няма да я имаш и карай напред.С теб е изключено да легне,освен ако не е луда глава като теб.Сори че толкова дирекно ти го казвам,но не всичко,което искаме става наше.

{Sweety_f}
11-30-2006, 17:19
mi spored men trqbva da si namerish nqkoi druga zashtoto pyrvo 4e es 3 godini po golqma ot tebe vtoro 4e ti e bratov4edka i treto mislq 4e e nevyzmojno da stane neshtu m\u vas ne 4e iskam da te ot4aivam no.....

gerinceto
12-05-2006, 12:39
Vurvi se zastrelqi.Kak moje da si pozvolish takiva volnosti , to vqrno lubovta nepitala...ama i ti si si vinoven kakvo e tova neshto....c..c.c.c. [-( [-( [-(
moje puk i d ne si vluben v neq a da se chyvstvash po tozi nachin , zashtoto samo s neq mojesh da obshtuvash normalno... :roll:

IKisseDAGirL
12-05-2006, 13:37
хормоните си казват думата.. по някой път наистина имат неприятни странични ефекти :mrgreen: