PDA

View Full Version : Момчета,вие обичате ли?



katrina88
11-30-2006, 12:15
Дали има момчета на които думата любов им е позната?Защото май няма такива или само момчетата, които са с комплекси или са по-грознички казват "Обичам те"???

priti_kiti
11-30-2006, 12:22
кво кво? тва последното не го разбрах. о_0

иначе.. е не,не обичат. те са едни безчувствени и гадни 'кучки',които мислят само за е*ане. това ли се надяваш да чуеш ?

MaDonna
11-30-2006, 12:31
Рабира се, че обичат, те също са хора с чувства като нас...
Щом задаваш такъв въпрос, значи си едно много наранено момиче. Бъди спокойна, просто най - вероятно не си попадала на правилните хора ... Но това рано или късно се случва :)

МЪДРЕЦ
11-30-2006, 12:45
katrina88


Дали има момчета на които думата любов им е позната?Защото май няма такива или само момчетата, които са с комплекси или са по-грознички казват "Обичам те"???

Не взимай всички всички под едно, но като цяло съм съгласен, че повечето момчета ги влече главно секса, а не любовта.... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Tender Poison
11-30-2006, 12:50
Обичат естествено,но не обичат да го показват

radito
11-30-2006, 12:52
абе и те обичат ест,ама нямат смелостта да си го признаят!момчетата преживяват всичко сами без да показват чувствата си!и тва е адски тъпо!е разбира се има и изключения!

BeBcHeTo
11-30-2006, 12:53
кво кво? тва последното не го разбрах. о_0

иначе.. е не,не обичат. те са едни безчувствени и гадни 'кучки',които мислят само за е*ане. това ли се надяваш да чуеш ?
Мн правилно казано...на тфоито мнение съм

les
11-30-2006, 13:50
Mnoo qsnoo

hamilcar
11-30-2006, 14:15
И ние сме хора, не сме камъни. Понякога не казваме "обичам те" когато трябва, но го казваме все някога.

koalka
11-30-2006, 14:18
Не е вярно,че само грознички и комплексирани момчета,както ти ги нарече изпитват любов.Не зависи от красотата на човек,а до чувствата.Приятелят ми далеч не е сдухан и грозен,но ме обича адски много,за което съм щастлива.

Krem4eto
11-30-2006, 15:48
Може и да обичат,но се правят на "студенокръвни к***и" ,за да изглеждат като истински мъже(нали казват,че мъжете са силната половинка)!!!И така просто нищо не печелят ,освен поредната разпадната връзка....
Може да има и изкючения...нз...

Едно момче
11-30-2006, 16:08
Естествено, че обичаме...
Знам, че сега е някак си "модерно" да си "ебач" и да правиш бройка...е не мога да кажа, че тези хора обичат...ще им дойде акъла някога, но за сега са с хлапашки манталитет и не могат да разберат какво правят...но замисли се...има и такива момичета...и за съжаление не са никак малко...никога не съм одобрявал краткотрайните, още по-малко пък здрасти-секс-чао, връзки...но какво да се прави, такива са новите "ценности"...дано им дойде акъла от рано...на хората като цяло...та мисълта ми е...не зависи от пола, а от човека...от ценностната му система дори...не съм с 3 очи, гърбав и нямам комплекс за малоценност и все пак съм непоправим романтик...и обичам...
Друг въпрос е как различните полове го показват...момичетата като "нежната" част имат склонността да разкриват чувствата си...дори понякога прекалено много и на неподходящи хора...а при мъжете/момчетата още от патриархата е останало убеждението, че трябва да си истински мъж...което значи да не плачеш, да не се радваш, да не обичаш...не трябва да показваш чувства...естествено има и родители които възпитават синовете си по коренно различен начин...а основният проблем в днешно време е, че много от родителите въобще не възпитават децата си, било то синове или дъщери...защото ако се бяха запазили тези изконни ценности каквито сега почти не се срещат у хората, нямаше да има такива теми...и моля не ме разбирайте погрешно, не съм консервативен, не твърдя, че все още трябва пола до коляното, да се счита за разврат...твърдя, че...абе просто хората трябва да си спомнят от къде идват и да видят на къде отиват...и може би ще съчетаят добрите страни и на 2те и настоящето ще стане малко по хубаво...

Сигурно някой ще пита затова: на 16 съм...и малко отгоре :wink:

П.С.Трябва да взема да се рег-на най-накрая...

Crafter
11-30-2006, 16:54
абе и те обичат ест,ама нямат смелостта да си го признаят!момчетата преживяват всичко сами без да показват чувствата си!и тва е адски тъпо!е разбира се има и изключения!

Драга, тук грешите много. Имено тази позитивно-негативна черта изгражда характер. А пък и нека помислим върху алтернативата - момче, което "реве" пред всички за някаква загуба. Много привлекателно, много мъжествено...

{Sweety_f}
11-30-2006, 16:58
spored men obi4at i to ponqkoga mn silno,no kogato gi naraish pravqt vsi4ko vyzmojno da ti go vyrnat....e samo nqkoi de:)

ATAKABG
11-30-2006, 17:03
Обичаме,даже повече от вас...

Някой...
11-30-2006, 17:32
Ами много ясно, че обичаме. Всеки човек има чувства, независимо дали този човек е момче или момиче. Просто някои не обичат да го показват или просто нямат смелост да го признаят. ;-) А и защо реши, че само грозните и комплексираните обичат? Вярно е, че в днешно време ПОЧТИ всеки гледа бройката, но това не ти дава основание да слагаш ВСИЧКИ под един знаменател [-X

11-30-2006, 17:36
кво кво? тва последното не го разбрах. о_0

иначе.. е не,не обичат. те са едни безчувствени и гадни 'кучки',които мислят само за е*ане. това ли се надяваш да чуеш ?
Мн правилно казано...на тфоито мнение съм

Abe momchetata ot koga sa edni bez4ustveni i gadni ku4ki koito mislqt samo za ebane????? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) vie chetete li izob6to kvo pi6e?

madlencheto:)
11-30-2006, 18:19
Ее разбира се,че и те са човешки същества, и те имат чувства, и те обичат.Това,че има много тъпаци,които мислят само за секс е вярно, но все пак не трябва да губиме надежда.Всеки си намира майстора рано или късно.Просто трябва да срещнат точния човек . . . :roll:

lady_bird
11-30-2006, 18:36
Обичат..... :mrgreen: .... Бира
:lol: eee,tva si e taka,to ne podleji na komentirane,za6toto e fkt.
da ,i te obi4at,no prosto po razli4en na4in i ne go pokazvat mn,prosto sa po vuzdurjani...

lady_bird
11-30-2006, 18:37
кво кво? тва последното не го разбрах. о_0

иначе.. е не,не обичат. те са едни безчувствени и гадни 'кучки',които мислят само за е*ане. това ли се надяваш да чуеш ? abe ne e suvsem taka,ne sum suglasna s teb.vqrno e,4e pove4eto sa takiva,no ne vsi4ki.

11-30-2006, 18:40
ОМГ престанете да коментирате това, което каза priti_kiti, нарича се сарказъм...не го коментирайте все едно го казва буквално...

Amayo
11-30-2006, 18:44
Повечето време лъжем кат дърти цигани, но понякога се случва и да е вярно. :-D

levskarkata_
11-30-2006, 20:30
Az li4no moga da kaja,4e mujete obi4at pove4e ot nas-jenite.Te sa super 4uvstvitelni i su6tevremenno ujasno slabi,v smisul,4e edna jena moje da preodolee mnogo po lesno primerno edna rqzdqla,otkolkoto edin muj.Te prosto sa prekaleno gordi i nali sa "silniq pol" ne obi4at da pokazvat 4uvstvata si,za pove4eto ot mujete da pokaje6 4uvstvata si e da pokaje6 slabost.A koi siksa tova? :D

England
12-01-2006, 08:37
Az li4no moga da kaja,4e mujete obi4at pove4e ot nas-jenite.Te sa super 4uvstvitelni i su6tevremenno ujasno slabi,v smisul,4e edna jena moje da preodolee mnogo po lesno primerno edna rqzdqla,otkolkoto edin muj.Te prosto sa prekaleno gordi i nali sa "silniq pol" ne obi4at da pokazvat 4uvstvata si,za pove4eto ot mujete da pokaje6 4uvstvata si e da pokaje6 slabost.A koi siksa tova? :D


Da pokaje6 slabost ne e mujestveno,zatova istinskite muje ne go pravqt,koeto e pravilno i taka trqbva da bude!A kakvo 4uvstvat otvutre neka si ostane za tqh...

teardrop
12-01-2006, 11:48
Обичат, естествено! Никой не е от камък, всеки има чувства!

za3k^dFsG
12-01-2006, 12:21
Дали има момчета на които думата любов им е позната?Защото май няма такива или само момчетата, които са с комплекси или са по-грознички казват "Обичам те"???Ах колко си наранена но този форум не е мястото да си извееш гнева

12-02-2006, 09:55
разбира се, че обичаме,всеки има чувства и ние сме с по-силни чувства,но не е казано че трябва да го казваме НИЕ ГО ПОКАЗВАМЕ!!!

gerinceto
12-03-2006, 16:15
az sam na mnenie 4e pove4eto mom4eta sa prosto jenkari koito se interesuvat samo ot piene i sex.no za vsi4ko si ima i izklu4eniq

Night_lover
12-03-2006, 16:27
Обичаме много ясно! Друг е въпроса , че много момчета искат да праят бройка и нищо повече.....
Аз обичам да казвам на човека до мен "ОБИчАм ТЕ" когато е така! Обичам да е с мен и да сме на някое романтично място ::: , Обичам всичко което е свързано с думата "ЛЮБОВ" и е в добрият смисъл де ;)

Искам да отправя 1 съобщение към всички момчета , които мислят само за СЕКС :
Ей , големите пичове, аре по-полека с тва е*ане и после да захвърляте момичетата като парцал а? Я се погледнете какви сте вие а ? Вземете се в ръце и бъдете такива каквито тря да сте а не каквито др искат да бъдете! Погледнете сладураната от вашият клас , която ви казва ,че иска да е с вас ама понеже вие сте Готини а тя е няква срамежлива незаслужава капка внимание и обич.........
Love Don't Coast a Thing! Be yourself! Respect!

Master_88
12-04-2006, 16:20
Не знам защо третирате момчетата като някакви безчувствени същества,придавате им все отрицателни качества и в повечето случаи те са виновни за всичко.
Постът ми е насочен изцяло към авторите на подобен род смешни теми,претърпяли разочарование от дадено момче и слагащи под общ знаменател всички нас. Все още има свестни момчета,макар и малко. Това,че вие не сте ги открили си е ваш проблем

Emilie
12-04-2006, 18:29
Не знам защо третирате момчетата като някакви безчувствени същества,придавате им все отрицателни качества и в повечето случаи те са виновни за всичко.
Постът ми е насочен изцяло към авторите на подобен род смешни теми,претърпяли разочарование от дадено момче и слагащи под общ знаменател всички нас. Все още има свестни момчета,макар и малко. Това,че вие не сте ги открили си е ваш проблем
Не искам да споря с никой, ама как да откриеш игла в купа сено?!
Малко е трудно!Всички момчета ги слагаме под общ знаменател, защото...ами незнам, аз поне, просто защото рано или късно /по-скоро рано/ всички показват кривотията си и гадостта си!Много е гадно, когато се довериш на някой, харесаш си го, смяташ, че е улегнал вече, понеже е на примерно 20 год., а изведнъж се окаже, че е пълна к***а в мъжки род! :( Менка ги ей тей само за бройка, но все пак си има и една сигурна.Това е наистина много гадно, после в училище слушаш само кой с каква е спал или с ква иска да спи....и после как да не ги слагаш под общ знаменател?!

Crafter
12-04-2006, 18:36
Не знам защо третирате момчетата като някакви безчувствени същества,придавате им все отрицателни качества и в повечето случаи те са виновни за всичко.
Постът ми е насочен изцяло към авторите на подобен род смешни теми,претърпяли разочарование от дадено момче и слагащи под общ знаменател всички нас. Все още има свестни момчета,макар и малко. Това,че вие не сте ги открили си е ваш проблем
Не искам да споря с никой, ама как да откриеш игла в купа сено?!
Малко е трудно!Всички момчета ги слагаме под общ знаменател, защото...ами незнам, аз поне, просто защото рано или късно /по-скоро рано/ всички показват кривотията си и гадостта си!Много е гадно, когато се довериш на някой, харесаш си го, смяташ, че е улегнал вече, понеже е на примерно 20 год., а изведнъж се окаже, че е пълна к***а в мъжки род! :( Менка ги ей тей само за бройка, но все пак си има и една сигурна.Това е наистина много гадно, после в училище слушаш само кой с каква е спал или с ква иска да спи....и после как да не ги слагаш под общ знаменател?!

Хайде, да не обобщаваме толкова бързо, а.
От скромният си опит мога да кажа, че повече от половината момичетата са материалистки и използвачки, повече от половината са лигави, повече от половината имат УЖАСНО ниска хигиена, повече от половината не знаят какво искат и огромна част от тях изневеряват.
Въпреки всичко аз се надявам, че има поне една, която не фигурира в горния списък.

kAdrOkoSkA
12-04-2006, 20:06
Дали има момчета на които думата любов им е позната?Защото май няма такива или само момчетата, които са с комплекси или са по-грознички казват "Обичам те"???

Оооо! Това са абсолютни глупости! =; [-X Момчетата са хора също и те изпитват чувства, но природата им е друга и изразяват чувствата си по различен начин, което не ги прави безчувствени! Лошото е, че когато едно момиче бъде наранено, то продължава напред и опитва отново и отново. Докато за момчетата е по трудно... Когато се изправят на крака след такъв удар, те не продължават пътя, по който са били поели (както правят момичетата в повечето случеи), а избират съвсем нов път, обръщат нова страница или както искате го наречете, но никога няма да позволят да им се случи повторно това което ги е наранило!!! И в повечето случеи се превръщат в непукисти, които се интересуват само от себе си... :smt010 И създават в нас впечатление за коравосърдечност и безчувствие...

Emilie
12-05-2006, 16:05
Не знам защо третирате момчетата като някакви безчувствени същества,придавате им все отрицателни качества и в повечето случаи те са виновни за всичко.
Постът ми е насочен изцяло към авторите на подобен род смешни теми,претърпяли разочарование от дадено момче и слагащи под общ знаменател всички нас. Все още има свестни момчета,макар и малко. Това,че вие не сте ги открили си е ваш проблем
Не искам да споря с никой, ама как да откриеш игла в купа сено?!
Малко е трудно!Всички момчета ги слагаме под общ знаменател, защото...ами незнам, аз поне, просто защото рано или късно /по-скоро рано/ всички показват кривотията си и гадостта си!Много е гадно, когато се довериш на някой, харесаш си го, смяташ, че е улегнал вече, понеже е на примерно 20 год., а изведнъж се окаже, че е пълна к***а в мъжки род! :( Менка ги ей тей само за бройка, но все пак си има и една сигурна.Това е наистина много гадно, после в училище слушаш само кой с каква е спал или с ква иска да спи....и после как да не ги слагаш под общ знаменател?!

Хайде, да не обобщаваме толкова бързо, а.
От скромният си опит мога да кажа, че повече от половината момичетата са материалистки и използвачки, повече от половината са лигави, повече от половината имат УЖАСНО ниска хигиена, повече от половината не знаят какво искат и огромна част от тях изневеряват.
Въпреки всичко аз се надявам, че има поне една, която не фигурира в горния списък.

Незнам какво да кажа!Не, наистина ИМА момичета, които са материалистки, но в какъв смисъл го използваш???За използвачки, ако наистина харесват едно момче няма да го използват или да изневеряват!А и това е в природата и на двата пола!Просто искат да опитат различни неща, това е!Лигавииииии, ами незнам и мен ме дразнят такива момичета, ама те го правят, за да бъдат забелязани, не за друго

ton1
12-05-2006, 22:07
Ей авторката ... тва че ти не си срещнала момче което да те обича не означава че момчетата не обичат ... В тая тема мога да защитя момчетата с тезата че дори когато и двамата партньори се обичат,много често именно момчетата показват повече любовта си,а момичетата дори да обичат много силно играят някакви си техни тъпи игрички защото ги е страх да не загубят човека до себе си ...

Reni_ty
12-05-2006, 23:25
i spored men vse o6te ima malka 4ast koqto istinski obi4at i mn rqdko si priznavat..

12-06-2006, 01:05
Рабира се, че обичат, те също са хора с чувства като нас...
Щом задаваш такъв въпрос, значи си едно много наранено момиче. Бъди спокойна, просто най - вероятно не си попадала на правилните хора ... Но това рано или късно се случва :)

Hahahaha, jenite bili hora... kvi sa tiq vicove?

DevilWish
12-06-2006, 06:17
Да моят бивш приятел е правил какви ли не неща и ми е доказвал много пъти ,че ме обича и вече почти година от както ходихме и скъсахме и преди 2-3 дни отново ми прати смс още те обичам..
Т.е. момчетата обичат и то много силно!!!

I_ve7o
12-06-2006, 06:37
ima nqkoi i***i koito ne obi4at no ima i mom4etata koito obi4at...a i da dobavq zna4i po moe mnenie kogato edno mom4e obi4a ,obi4a mn dylgo..i silno..as ne sam popadala na takyv 4ovek no vse nqkoga trqbva da popadna :))

nikSu_
12-08-2006, 22:41
tcc.. lele i nie cme horave ... mn qcno 4e obi4ame... i uvujavame 4oveka do cebeci..
ama ti cigorno neci cre6tala 4ovek koito da moje da te obi4a ictincki... 3a tva preka3vaj taka...

Evil_ChilD_f_
12-08-2006, 23:30
еми те повечето мисля че се правят на много интересни,че са си мислили сао за е*ане ... много ясно че могат да обичат и те са хора ... човеци :mrgreen: ... а и се пак и те имат своите нужди ...