PDA

View Full Version : 6te moje li nqkakav savet molq vi



ot4aqnata15555
11-30-2006, 12:52
AMI ZDR PROBLEMA MI E TAKAV:
zna4i az sam na 15 god. i sam ot burgas.Vsqko lqto sam pri baba mi i tam se zapoznah s edno mom4e s koeto mn si dopadnahme i stanahme gadjeta oba4e sledkato si trugvam nie ne se vidame adski mn vreme i tova e edinstvennoto koeto ni razdelq.Edno lqto neznam kakvo mi stana i re6ih da go zareja po nai gadniq na4in kato daje se smqh.Po kusno kogato se pribrah v bs az usaznah kakvo sam napravila i 4e sam vliubena v tova mom4e.Toi su6to mi be6e priznal 4e me obi4a predi da skusam s nego.Sled nqkolko meseca moje bi 5-6 az mu zvannah po GSM-a i mu kazah 4e o6te go obi4am no toi ve4e si ima6e dr priqtelka .Sled nqkolko dena toi mi zvanna i mi kaza 4e iska otovo da stanem gadjeta i ne e prestanal da me obi4a.OT 2-3 meseca mu pi6a sms-i a toi ne mi otgovarq a puk nemoga da se vidq s nego.ADSki mn go obi4am i nz kakvo da pravq dali me e zabravil ili se opitva da mi otmasti nz.Mnogo sam ot4aqna?Molqvi daite nqkakv savet ili ne6to nz

ObI4Am_Te
11-30-2006, 13:02
emi spored men tr da si otide6 v seloto ti i da pogovorite sigorno ne iska da ti otmasti a da te zabravi tova e edin variant za koito sigorno ne si pomislila .. no pomisli dali iska da te zabravi .. za6toto se pak ti si go naranila ... 6tom ne ti e pisal ili ne ti e zvunnal variqnta e da idi6 i da govori6 s nego posledno iska li da ste pak zaedno da se obi4ate ili vseki da produlji po svoq put ... Idi i govori s nego ..

Tender Poison
11-30-2006, 13:09
Мисля ,че ти отмъщава,но за всеки случай се убеди като отидеш възможно най-скоро при него

koalka
11-30-2006, 15:01
Мисля,че лееееко е преувеличил,че те обича.Сама си се убедила,че вашата връзка не може да съществува от разстояние.След като не те е виждал 5 месеца,той се е е отказал от теб и си е намерил друга.Обичал те е и не те е потърсил?Това е невъзможно.

GalleNo_MoMi4eNce
11-30-2006, 15:42
ami moje bi e iskal da si otmasti za tova koeto ti si napravila.Spored men mn gadno si postapila!

11-30-2006, 15:49
Nqma kvo da mu misli6,vmesto da mu pi6e6 sms-i mu se obadi i se vijte nqkak.

mimi_gothica
11-30-2006, 15:51
Nqma kvo da mu misli6,vmesto da mu pi6e6 sms-i mu se obadi i se vijte nqkak.

zaglasna sam

without_name
11-30-2006, 15:55
Ти си постъпила доста безрасъдно и грубо,защото просто не си осъзнала какво имаш...Е,ВСЕКИ ПРАВИ ГРЕШКИ/но с тези грешки нараняваме другите или самите нас/!!!
Връзка от разтояние,не е пълноценна връзка!
Мисля,че той не те обича (по-скоро те харесва,а има разлика в ХАРЕСВАМ и ОБИЧАМ!),защото ако те обичаше щеше да те потърси!
По-добре го забрави и всеки да си хваща пътя!защото "връзката" Ви както казах е непълноценна и няма смисъл да си губите времето в смс-и и разговори по телефона.като можеш да си с момче,с което по цял ден да сте заедно,да се забавлявате и т.н

panterata
11-30-2006, 21:20
отмъщава ти. и си е с правото.. ще потърпиш :) като отидеш пак на село ще си се видите и.. ще сте си заедно :) успех

NightCrawler
11-30-2006, 21:49
Мисля,че лееееко е преувеличил,че те обича.Сама си се убедила,че вашата връзка не може да съществува от разстояние.След като не те е виждал 5 месеца,той се е е отказал от теб и си е намерил друга.Обичал те е и не те е потърсил?Това е невъзможно.

добре бе тя къса с него и на сичкото отгоре той да я търси от къф зор ? :)
ама си мисля че просто ти прави мръсно подхвърлел ти е едно камъче и ти дай кат си закопала чак 2 месеца смс-и пф хаха щом имал друга приятелка тва е твоя си е грешката

gerinceto
12-03-2006, 16:42
spored men triqbva da go nameri6 i da si pogovorite.ne misliq 4e te e zabravil,no pak e i napalno vazmojno da iska da ti otmasti.nz,no nai dobre pogovori s nego.kasmet