PDA

View Full Version : Kakvo da pravq,6te poludeq?



11-30-2006, 15:41
Lele hora,nz kvo da pravq.Na4i hoda s edno mom4e ot drug grad,i az nz kak stan 4e sq hodim,nemoga da go zaobi4am i nemislq 4e taq vrazka ima bade6te,a moje i da ima,no sam tolko obarkana.Dosega sam bila s mom4eta i ne sam mojela da obikna nikoi ot tqh,tapo mi i nz kav e problema.Sega se poqvi edin mn e sladak i toi mn me haresva i mn iska da e s mene,no si e imal priqtelka koqto e obi4al i sa hodili 3 godini,skasali sa,tq e ot drug grad,i sega tq pak iska da si e s nego, 6toto mn go obi4a.Toi mi kaza,4e 6te q zareje zaradi mene,za da e s mene,no az nz dali 6te go obi4am i 6te bada tolko dalgo s nego,neiskam da go naranq,a moje i mn da go zaobi4am,no me e strah 4e moje da mi omrazne na 3-tata sedmica,nz postoqnno mislq za nego,no pak na6ite sa protiv tva da sam s nego.A az imam 4uvstvoto 4e ve4e dori zapo4na vsi4ko koeto 4uvstvah kam moq priqtel da se izparqva sas maksimalna skorost.Molq vi priemam i kritiki kvoto i da e samo pomognete,pone toq problem da si razre6a,molqqqq viiiiiiii,iska mi se da kre6tq. :smt010

mimi_gothica
11-30-2006, 16:07
Mili4ka,ami kakvo da ti kaja prosto ostavi ne6tata samo da se opravqt s malko tvoq pomo6t.Samo ne se tormozi i vj kvo 6e stane v opredeleni situacii.Ostavi ne6tata samo da se naredqt,vse pak ne e kraq na sveta,nali taka.Gore glavata.

{Sweety_f}
11-30-2006, 17:30
mmm.....nz kak moga da ti pomogna no ako tolkova go haresvash prosto trygni s nego i tva e:)

koalka
11-30-2006, 17:36
Най-добре му кажи,за да не живее в евентуална заблуда.Все пак това са 3 години и,ако се надява на нещо,все пак трябва да е наясно,че ти за сега не можеш да му дадеш нищо повече от харесване.Но ако въпреки всичко той иска да е с теб,не виждам нищо лошо.И споко,има време за всичко,има време да се влюбиш.

AngelOfMercy
11-30-2006, 17:37
Най-добре му кажи,за да не живее в евентуална заблуда.Все пак това са 3 години и,ако се надява на нещо,все пак трябва да е наясно,че ти за сега не можеш да му дадеш нищо повече от харесване.Но ако въпреки всичко той иска да е с теб,не виждам нищо лошо.И споко,има време за всичко,има време да се влюбиш.


МмМмМ Съгласен с КоАлКаТа :mrgreen:

madlencheto:)
11-30-2006, 18:16
Появи ли се друго момче, чувствата веднага се изпаряват, от личен опит го знам. . а щом мислиш,че вече не се кефиш на сегашния си приятел няма смисъл да си с него:( дори и да не се хванеш с другото момче,което харесваш. . по-добре сама,от колкото да се измъчваш с човек към когото тръпката вече е изчезнала, а и щом има друго момче едва ли ще се появи отново. . . поне засега.
Абе с една дума прави това,което ти диктува сърцето!:)

gerinceto
12-03-2006, 16:57
nz kak da ti pomogna poneje polojenieto ti e dosta obarkano.no 6tom toi predpo4i da e s teb,a ne s biv6ata,prosto tragni s nego i ostavi ne6tata da se razvivat pak kakvoto stane

iiirish
12-03-2006, 18:49
Появи ли се друго момче, чувствата веднага се изпаряват, от личен опит го знам. . а щом мислиш,че вече не се кефиш на сегашния си приятел няма смисъл да си с него:( дори и да не се хванеш с другото момче,което харесваш. . по-добре сама,от колкото да се измъчваш с човек към когото тръпката вече е изчезнала, а и щом има друго момче едва ли ще се появи отново. . . поне засега.
Абе с една дума прави това,което ти диктува сърцето!:)