PDA

View Full Version : daite mi po edno mneniice plisss:)



bilqn4etoo
11-30-2006, 17:50
zdraveite,predi nqkolko dena iskah savet za tova "zdraveite,dano ne vi zanimavam s gluposti,no iskam da spodelq i da pomolq za savet,ako e vazmojno.zna4i.............na edin rojden den se zapoznah s edno mom4e,to mi dopadna i malko po-kasno mi predloji daje.az estestvenno mu kazah 4e tova ne e vazmojno,za6toto ne go poznavam,to oba4e me mole6e v nesvqst.kakto i da e...ne tragnahme.a,zabravih da kaja 4e e ot pavel bania,a az ot kazanlak.ta...edna sedmica po-kasno pak se vidqhme na drug rojden den.dalga vreme samo se spoglejdahme,dokato nakraq toi ne me izvika otvan da pogovorim.togava me popita "sega kakvo 6te pravim",az oba4e se 6a6tnah i sled kratak razgovor re6ih datragna s nego,za6toto nqkak ne mi be6e udobno.mom4eto naisdstina e simpati4no,no ne go poznavah,tova e ganoto.momi4etata pot rojdenniqt den vse pak me ubediha 4e e m qk.sled dva dena serazbrahme toi da doide v kazanlak,dimek dnes.kogato postoqhme az vsa6tnost razbrah 4e e malko glupovati4uk i mnogo mnogo nemi haresva i nqmahme vaob6te interesni temi za razgovor.sega bih iskala da mu kaja 4e ne e moi tip i 4e ne mi haresva,no nqmam tazi smelost npuk i sled nqkolko dni ima rojden den,napravo ujas. ako nqkoi ima mnenie po vaprosa neka go pusne pliiis,6te sam vistra6no blagodarna.mersi predvaritelno."

a nqkoi bi li mi dal ideq kak da mu go kaja,za6toto tova be6e purvoto mi gadje i ne sam mnogo v 4at s tiq raboti,napravo stra6no sam zagazila.

madlencheto:)
11-30-2006, 18:08
Еми щом не ти допада няма смисъл да си с него. . .
Кажи му всичко,което мислиш.Е разбира се,не му казвай,че ти изглежда глуповатичък.. но му кажи,че като си тръгнала с него не си го познавала много добре, а когато вече сте се по опознали си преценила,че не е твой тип и така..
или пък може да му кажеш,че просто в момента не искаш да имаш приятел и тва е! айде не му мисли много, успех!:}

I_ve7o
12-01-2006, 06:07
Еми щом не ти допада няма смисъл да си с него. . .
Кажи му всичко,което мислиш.Е разбира се,не му казвай,че ти изглежда глуповатичък.. но му кажи,че като си тръгнала с него не си го познавала много добре, а когато вече сте се по опознали си преценила,че не е твой тип и така..
или пък може да му кажеш,че просто в момента не искаш да имаш приятел и тва е! айде не му мисли много, успех!:}
i as tei mislq :) nqma smisal da go lyje6..

pampers
12-01-2006, 07:11
ами като не е твой тип..кажи му 4е трябва да поговорите серизно най-добре е оба4е га говорите на живо 6тот по смс-и или пък с обаждане е мн кофти..и му казва6 тва което мисли6...няма се 6а6ка6..ай успех :lol:

NightCrawler
12-01-2006, 08:06
zdraveite,predi nqkolko dena iskah savet za tova "zdraveite,dano ne vi zanimavam s gluposti,no iskam da spodelq i da pomolq za savet,ako e vazmojno.zna4i.............na edin rojden den se zapoznah s edno mom4e,to mi dopadna i malko po-kasno mi predloji daje.az estestvenno mu kazah 4e tova ne e vazmojno,za6toto ne go poznavam,to oba4e me mole6e v nesvqst.kakto i da e...ne tragnahme.a,zabravih da kaja 4e e ot pavel bania,a az ot kazanlak.ta...edna sedmica po-kasno pak se vidqhme na drug rojden den.dalga vreme samo se spoglejdahme,dokato nakraq toi ne me izvika otvan da pogovorim.togava me popita "sega kakvo 6te pravim",az oba4e se 6a6tnah i sled kratak razgovor re6ih datragna s nego,za6toto nqkak ne mi be6e udobno.mom4eto naisdstina e simpati4no,no ne go poznavah,tova e ganoto.momi4etata pot rojdenniqt den vse pak me ubediha 4e e m qk.sled dva dena serazbrahme toi da doide v kazanlak,dimek dnes.kogato postoqhme az vsa6tnost razbrah 4e e malko glupovati4uk i mnogo mnogo nemi haresva i nqmahme vaob6te interesni temi za razgovor.sega bih iskala da mu kaja 4e ne e moi tip i 4e ne mi haresva,no nqmam tazi smelost npuk i sled nqkolko dni ima rojden den,napravo ujas. ako nqkoi ima mnenie po vaprosa neka go pusne pliiis,6te sam vistra6no blagodarna.mersi predvaritelno."

a nqkoi bi li mi dal ideq kak da mu go kaja,za6toto tova be6e purvoto mi gadje i ne sam mnogo v 4at s tiq raboti,napravo stra6no sam zagazila.


ей тука ти е била грешката 1 човек като не го познаваш къф е смисълът затова преди да се тръгне се ходи по срещи,кафенца,дискотеки ала бала ... че после да не се съжалява но уви ти си сгафила лука
имаше някакъв такъф израз не знам дали е точно такъф но "каквато си я нацапаш ти ще си я миеш" тка че .. :)

BeBcHeTo
12-01-2006, 08:07
Еми щом не ти допада няма смисъл да си с него. . .
Кажи му всичко,което мислиш.Е разбира се,не му казвай,че ти изглежда глуповатичък.. но му кажи,че като си тръгнала с него не си го познавала много добре, а когато вече сте се по опознали си преценила,че не е твой тип и така..
или пък може да му кажеш,че просто в момента не искаш да имаш приятел и тва е! айде не му мисли много, успех!:}
i as tei mislq :) nqma smisal da go lyje6..
и аз сам на вашето мнение :)

die_die_my_darling
12-01-2006, 10:51
i kvo 6e naprai kat mu kaje6?6te te izqde li??

MoHuTo
12-01-2006, 11:09
Еми говори с него, обясни му че не искаш да си с него и че не е твой тип!Пък той дано те разбере...Успех! :?

bilqn4etoo
12-01-2006, 19:10
emi i az taka mislq,6te pogovorq s nego seriozno,no ne sam sigurna dali 6te e po-dabre da napravq tova predi ili sled rojdenniqt den.e imam o6te malko vreme da pomislq,6te vidq. i mersi za savetite :)

iiirish
12-01-2006, 19:44
ами така ще е то като не си избираш сама гаджетата, а оставяш приятелките ти да те "убедят", че е як! :? най-добре първо си вземи поука и при следващия случей мисли хубаво преди да си сложиш главата в чувала както се казва :D
а за късането най-добре изчакай да мине родженния му ден, защото ако той наистина те харесва повярвай ми - ще му го провалиш малко или много

{Sweety_f}
12-01-2006, 22:09
sled kato ne ti e daje i simpati4en prosto nqma smisyl da si s ss nego kaji mu 4e prosto ne ispitvash nikakvi 4ustva kym nego i 4e nemojesh da se prinudish da go haresvash...s vremeto shte svikne s tova i shte te zabravi:)

bibonka
12-01-2006, 22:26
Kaji my go napravo...zashto trqbva da ovyrtash.Kolkoto i da ti e kofti my kaji...mislia che trqbva da se razdelime,zaslyjavash neshto po-dobro ot men,zashtoto az qvno oshte ne sym dorasla za vryzka ...
Uspeh..

gerinceto
12-03-2006, 15:36
polojenieto ti e malko gadni4ko.6tom ne go haresva6 zna4i nqma smisal da si s nego.ako az bqh na tvoe mqsto 6tiqh da iz4akam rojeniq mu den da otmine i nqkolko dena sled tova 6tiqh prosto da mu kaja 4e ne e moq tip i 4e prez vremeto koeto sme bili zaedno mi e bilo qko ,no 4e ne moje6 da sme zaedno pove4e.kaji mu tova koeto misli6 i nedei da se strahuva6.po dobre da mu kaje6 vsi4ko v nai-skoro vreme,otkolkoto da iz4aka6 i da naranqva6 sebe si,a sled tova da skasa6 s nego,kogato toi ve4e ima po dalboki 4uvstva kam teb