PDA

View Full Version : Взимане на шофьорска книжка?



11-30-2006, 19:48
Кажете ми абсолютно всяко нещо , което се минава за да се вземе шофьорска книжка.. курсовем изпити, прегледи - абсолютно всичко и ако може с подробности. Също така и някакви цени горе-долу...

Amayo
11-30-2006, 20:07
Ми шофьорски курс. 8-[

AngelOfMercy
11-30-2006, 20:11
Бате пурво кормуване после листовки и накрая изпита....там е трудното а за цени...различните категории са разлчни пари...но ако ше караш карай ся щото след нова година цените ще са 3ини.....иначе некаде околко 500 лева за кола книжка :mrgreen:

BornFromPain
11-30-2006, 20:36
Абе добре за вас тоя форум да не е отдел справки бе.. Отиваш в някой офис или взимаш номер и питаш. Цени, условия ала бала и решаваш. Ти кво искаш тука да ти напиша 20 фирми с цените им и с координати после да ти напиша неща които задължително ти се казват щом минеш курса. Нема скрито покрито в тая работа. Всичко ти се казва и не се налага да разпитваш по форуми ебати..

RoyTheReaper
11-30-2006, 20:57
доколкото разбирам нещата са се попроменили откакто аз държах курса (преди по-малко от година!!). изкарах курса, който се състои от 24 часа практика и незнам-си-колко часа теория (общо взето докато минете правилника). трябва да изкараш курс за първа помощ в БЧК и да вземеш сертификат; трябва да издържиш изпит (листовки и практика) и да вземеш свидетелството; трябва ти медицински преглед, който явно се различава в различните градове (за повече инфо: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=66536&highlight=). мен ме скъсаха един път на практиката, за което трябваше да изкарам 4 допълнителни часа, за всеки от които се плаща по 12 лева. курса ми беше 300 лв, изпита 30, имаше такси за БЧК и за медицинско. по всяка вероятност сега са се вдигнали цените.

и на изпита - гледай си огледалата че мен за това ме скъсаха :lol:

BlueBlueBlue
12-11-2006, 13:25
Шофьорска книжка - къде, как и колко?
http://nolimit.cult.bg/presscenter/?p=281

Пепи Пекторалиса
12-11-2006, 13:35
700лв при Спас с Аудито и това е. Дори 2ра нема нужда да вкараш. :lol: