PDA

View Full Version : Отмъщение към една кифла!!! Препоръчайте разхлабително!!!!!!



REVENGE!!!
11-30-2006, 21:42
Така, тая тема не я пускам за бъзик, сериозно искам да си върна на тая куха лейка всичко което днес ми наговори!!!!! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 Никой досега не ми беше казвал толкова унизителни неща :smt013 :smt013 Просто не съм на себе си..... Та идеята ми е да сложа някво разхлабително в кафенцето на тая мастия...... И нека после се чуди от къде й е дошло :smt017 :smt017 :smt017 Както всеки ден си го оставя на чина и после си излиза от стаята.......АУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУУУУУ Въпроса оба4е е дали в подобна смес разхлабителното ще има ефект.... И дали се продават течни разхлабителни??? Които има личен опит с тия работи да пише :D Благодаря ви предварително :D :D :D

11-30-2006, 22:29
Сладко от рози. Е тва е най-силното :lol: Пробутай й го по някъв начин.

Как бе това съм го ял доброволно. Нищо му няма.
Не знам защо, но английската сол ми се върти в главата. Може би много ми се спи вече.

DetE-Idi0t
11-30-2006, 22:31
Сладко от рози. Е тва е най-силното :lol: Пробутай й го по някъв начин.

Как бе това съм го ял доброволно. Нищо му няма.
Не знам защо, но английската сол ми се върти в главата. Може би много ми се спи вече.

Аз бях... :?

RAWRRR
12-01-2006, 02:53
Като бивша булимичка бих те посъветвала да не го пробваш,понеже ефекта може да не е само комичен.Разхлабителните и повръщането предизвикват механично изхвърляне на важни вещества,дори такива,които спомагат за биенето на сърцето.Може цялата работа да има доста нежелан завършак,в най-добрия случай в някоя долнопробна болница..

Както и да е,има едни разхлабващи шоколадчета,може да й купиш 5-6 уж за подарък,да махнеш само опаковката на която пише разх;абително :twisted: .Има разтворими,но за жалост са с гаден вкус,тъй че може да се усети,че кафето й е много солено или горчиво,така че ако псува персонала,не се учудвай...Има и хапчета. :-)
Около 0,50-2 лева се въртят цените. :mrgreen:

teenkopele
12-01-2006, 04:51
Шоколадче без опаковката, хммм...според мен ще се усъмни. :-k

:arrow: Най-добре отиди в някоя аптека и помоли да ти препоръчат течно разхлабително, ако може безвкусно...абре знаеш какво да им кажеш. :wink:

machoka
12-01-2006, 07:19
Ех, ама големи сте съветници, когато се отнася въпрос за такава простотия.

Хайде моля без подобни теми.