PDA

View Full Version : xei balgaria si e balgaria



aron14
12-01-2006, 09:05
na tezi koito iskat da otidat v 4ujbina 6te kaja samo edno ,kogato stapite niakade zad granicata ni togava 6te osaznaete kakvo e balgaria taka 4e otidete i vijte za da otcenite darjavata ni.viarno 4e e mnogo trydno da jivee6 tyk no ne si mislete 4e niakade na van e po lesno.i mejdy drygoto az iskam da y4a tyk niakoi bi li me naso4il kam yniversitet ili kolej kadeto bix mogla da izy4avam reklama kato specialnost e marketing no ne6to po naso4va6to kam reklamata

Sladkata_Nansi
12-01-2006, 09:59
na tezi koito iskat da otidat v 4ujbina 6te kaja samo edno ,kogato stapite niakade zad granicata ni togava 6te osaznaete kakvo e balgaria taka 4e otidete i vijte za da otcenite darjavata ni.viarno 4e e mnogo trydno da jivee6 tyk no ne si mislete 4e niakade na van e po lesno.i mejdy drygoto az iskam da y4a tyk niakoi bi li me naso4il kam yniversitet ili kolej kadeto bix mogla da izy4avam reklama kato specialnost e marketing no ne6to po naso4va6to kam reklamata
Bravo =D> Kato 4etoh redovete ti za Bulgaria naprao nastrahnah 6tot si mn prav/a! Vinagi kogato 4ovek zagubi ne6to togava go ocenqva!I tuk ne6tata stoqt gore dolu taka,za6toto vseki si misli,4e v 4ujbina jivota e po-lesen,no s prestapvane na granicata osaznavat,4e vsa6tnost Bulgaria si e Bulgaria!A kolkoto do universiteti ami eto ti edin link s vsi4ki universiteti v BG-potarsi sam tova,koeto t itrqbva ;) http://www.vobg.net/article.php?id=4

teenkopele
12-02-2006, 06:35
na tezi koito iskat da otidat v 4ujbina 6te kaja samo edno ,kogato stapite niakade zad granicata ni togava 6te osaznaete kakvo e balgaria taka 4e otidete i vijte za da otcenite darjavata ni.viarno 4e e mnogo trydno da jivee6 tyk no ne si mislete 4e niakade na van e po lesno...

Много правилни думи. :wink:

olive_oil
12-07-2006, 20:52
мда хубава си ни е страната.Ходих до банско и рилски манастир - мн мн мн красиво.Просто някои хора не оценяват в какъв рай сме се родили

12-09-2006, 12:49
naistina e taka, znam go ot lichen opit , ot 3 godini veche jiveq v ispaniq i 08.2006 bqh v bg i naistina chuvstvoto koeto te obzema oshte ot nashata granica e neveroqtno :lol: :lol: :lol: