PDA

View Full Version : Въпрос за рутер ?



CandyKiller
12-01-2006, 15:25
Неска си купих рутер , и нали го включвам сичко ок , докато не се стигна до свързването !Включвам аз лан кабела в рутера и др.-гия кабел от рутера ка ПЦ-то и заради тъпото PPPoE не се кънектва , а ако е директно свързано с компа става !Свъня аз на НетИсСат , казаха че имало някакъв проблем ма не знаят какъв , и аз се чудя , ако има някой който разбира нека да ми помогне :)

AngelOfMercy
12-01-2006, 17:40
Значи преди време си прайхме партия няколко човека от 1 нет..и си зехме рутер....значи не тругна...обаче го дадох и ми го настроиха и тругна..може да е същия проблем..пробвай успех 8)

Fena
12-01-2006, 18:49
Значи преди време си прайхме партия няколко човека от 1 нет..и си зехме рутер....значи не тругна...обаче го дадох и ми го настроиха и тругна..може да е същия проблем..пробвай успех 8)

Яко тъпо парче си ... ебати обяснието, ебати и чудото.

ziky
12-02-2006, 06:18
Значи преди време си прайхме партия няколко човека от 1 нет..и си зехме рутер....значи не тругна...обаче го дадох и ми го настроиха и тругна..може да е същия проблем..пробвай успех 8)


Батееее :D:D:D:D:D:D:D

Rand0m
12-05-2006, 14:00
Kfi operacionni systemi sha svurzvash?

Amayo
12-05-2006, 14:03
Значи преди време си прайхме партия няколко човека от 1 нет..и си зехме рутер....значи не тругна...обаче го дадох и ми го настроиха и тругна..може да е същия проблем..пробвай успех 8)


Батееее :D:D:D:D:D:D:D
Да точно същия проблем е - и на моя рутер беше така. :mrgreen: Квото и да значи тва... интернет-мените ми оправят сякви проблеми кат почна да им дзяя по телефона.