PDA

View Full Version : Как да го зарежа



sirius_fenka
12-01-2006, 17:45
Леле хора искам да ме посъветвате какво да направя. Запознах се с едно момче, но той учи в плд, а аз съм от стз. Сега си пишем с него и много често се чуваме по тела. Да, ама той постоянно ми вика че ме обича и ей такива глупости. Няколко пъти вече му казвам, че не искам да ми казва, че ме обича, че аз не вярвам в любовта и такива неща. А сега на всичкото отгоре ми предлага да станем гаджета, а аз сто пъти му казах, че не искам връзка с него или с който и да било точно сега. Ама той само ми говори някакво неща колко много ме обикнал и дори веднъж му се развиках за някаква глупост. А той ми пише смс и ми вика че все на него се случвало така, че все него наранявали по такъв гаден начин. Още тогава смятах да му казавам, че няма да стане нищо между нас, ама ми стана кофти и не му казах. Сега вече не знам как да му го кажа. Мился, че той почва да разбира, защото постоянно не му вдигам на тела и не му отоварям в скайпа. Все си измислям някакви извинения. ОО моля ви, как да му кажа, че не искам да става нещо между нас? Просто си нямам и на идея как да му го кажа, дали ще е по-добре с смс или да му се обадя? Просто не знам.

Nadelina
12-01-2006, 17:56
Obadi mu se .. I mu go kaji po nai taktichniq nachin... Kaji mu che go haresvash no samo kato priatel.. i granicata e qsno nachertana.. nqma da q prekrachish.. kakvoto i da stava.. kaji mu che e edin strahoten chovek koito zaslujava neshto mnogo poveche ot tova koeto ti mojesh da mu predlojish (a imenno nishto) ..kaji mu che zaslujava da e mnogo shtastliv no s momiche koeto naistina go obicha.. a tova momiche za syjalenie ne mojesh da bydesh ti.. izvini mu se .. i tfa e :P

Elinka9208
12-01-2006, 18:18
ми наистина гадничок се получава...просто накарай го да разбере че не го харесваш каго за гадже а като приятел примерно ... той ако наистина те обича ще те разбере и ще те остави на мира ... не знам честно казано какво да те посъветвам...

koalka
12-01-2006, 19:02
Недей със смс,по-добре му се обади.Кажи му истината,без да крие нищо.Той ще е наранен и не смята любовта за глупост,както ти,но понякога не можем да имаме това,което искаме...

akademika
12-01-2006, 21:41
Да хамлетувам, или да не хамлетувам ...

Ти си средностатистическа "куха лейка", а той е наивен идиот (като мен).
С извинение, нищо лично към теб. Тая която ми каза, че не вярвала в любовта, все още си я харесвам. Въпреки че от 3-4 месеца ме е отрязала, но аз все още държа на нея.


..просто накарай го да разбере че не го харесваш каго за гадже а като приятел примерно ...

То да не става толкова лесно, момчето веднага ще се усети, той да не е прост/пък и прост да е/. Ще си помисли нещо от рода /хиперболизирам/ "по-добре да и бях теглил един *ур, и да ми се маха от главата", а в по-оптимистичния вариант ще изпадне в депресия (мноо готино трае 2-3 месеца - голям кеф ....)
И не му се обаждай по-телефона, аз лично ще го приема като пристъп на безочие и слабост в характера, най-добре му го кажи лично.


^^DeAtH_ToUcH^^ :

... той ако наистина те обича ще те разбере и ще те остави на
мира ... не знам честно казано какво да те посъветвам...

А, че тоз човек остава в "суспендирано" състояние ти дреме на *ура дето го нямаш.

Тривиално решение, постарай се да му "изневериш", защото докато не знае, че е "изместен" от някой, все ще продължава - да си мисли, че има надежда (от опит знам).

P.S. Извинете в състоянието на момчето съм в момента и за това пиша малко агресивно. (сублимирам)