PDA

View Full Version : KAK DA POSTUPQ?DAVAITE SAVETI ZA MEN E MN VAJNO!



Sunlivka_7178
12-01-2006, 19:14
Hodq s edno mom4e ot dosta vreme i mnogo go obi4am toi su6to me obi4a.Daje vsi4ki priqteli mi kazvat 4e me obi4a prosto idealen 4ovek e.Stana taka,4e predi 2 dena vsi4ko be6e nared kazvahme si 4e vsi4ko e nared i t.n dokato dnes ne polu4ih SMS sas sudarjanie "Nalaga se da skusame.Sajelqvam ne me tarsi pove4e" Az se za4ydih obadih se na toq tel kadeto mi e praten SMS-a i purvo mi se zatvarq6e,a posle mi vdigna bratov4edka mu i mi kaza 4e gajeto mi neiska da govori s men!Predstavqte li si???Oba4e az ne se otkazah da zvanq!Nai posle mi vdigna "gajeto".Az go popitah kakvo e tova ,a toi mi otgovori 4e se e skaral s roditelite si i nemoje da se vurne pri tqh za tova prosto trqbva da skusa s mene?Spored mene tova e mnogo glypavo opravdanie de!Az go popitah dali me obi4a a toi mi otgovori 4e me obi4a mnogo i 4e sum nai vajunata za nego.Togava az mu kazah 6tom e taka doji mi go kato se vurne6 i toi mi kaza obe6tavam 6te si doida utre ili v ponedelnik i 6te se razberem nakraq mi kaza 4e me obi4a i az mu zatvorih!
I taka teen-4eta nerazbiram za6to neiska6e da govori s men i za6to vse pak iskal da skusame sled kato "uj me obi4a"!Daite saveti pls.Ax sum na 17 god a toi e na 19 ako ima zna4enie tova!Blagodarq Vi predvaritelno.

slladkata
12-01-2006, 19:20
Ми аз незнам какъв съвет да ти дам.А това за скандала с родителите му незнам дали казва истината или си измисля.Всичко ще се разбере,ако се върне при тях и когато поговорите.Успеххххххх :!:

iiirish
12-01-2006, 19:22
това, че се е скарал с родителите си не е причина поради която може да скъса с теб! аз не виждам тук какво общо имат отношенията му с техните и връзката му с теб. аз лично не вярвам това да е основната или поне не и единствената причина заради която прекъсвате взаимоотношенията си. мисля, че тук има нещо друго, което го притеснява повече. но пък не вярвам да не те обича, защото когато искаш да се разделиш с един човек заради отсъствието на чувства, ти никога няма да му казваш, че въпреки всичко го обичаш. тога е глупаво тъй като по този начин му вдъхваш надежда.
така че и този вариант отпада!

най-добре се опитай по някакъв начин да го намериш и да говорите, но очи в очи! не бързай да го правиш още днес или утре. първо осмисли нещата около вас, твоето и неговото поведение, абстрахирай се от чувствата си и се опитай да дадеш обективна оценка на ситуацията. това винаги помага ;) чак след това го потърси и не се отказвай докато не говорите!

Eleonora
12-01-2006, 19:38
Мисля, че не са виновни родителите му за отчуждението между вас.Но трябва непременно да говориш с него.Малко странно звучи хем да казва, че те обича, хем да иска да скъсате. :-D

sladakk
12-01-2006, 20:06
Ами незнам защо ти е казал така, но щом се е скарал с родителите му значи нещо е станало, а и за да скъсате, може би е заради теб, Аз така си обяснявам нещата

Sunlivka_7178
12-01-2006, 20:14
Toi se e skaral s roditelite si i e zaminal pri brat si v burgas.Razbirate li?Smisal kaza mi 4e nemoje da se vurne ve4e pri roditelite si i za tova re6ava da skusame za6toto demek nqmalo da se vidim ve4e i takiva ne6ta!Oba4e posle mi kaza 4e v kraina smetka 6te se pribera i 6te se razberem po skype

{Sweety_f}
12-01-2006, 21:43
spored men nqma za kakvo da se syrdish zashtoto sled kato ima problemi s roditelite shte e nai dobre da gi razreshi sleed tova da si izqsnite i 4uvstvata i mislite i vsi4ko...ta taka ne se ot4aivai znam 4e moje da ti e kofti no se opitai da sviknesh s tova polojenie

gerinceto
12-03-2006, 16:00
tova 4e se e skaral s roditelite si ne mu dava pravoto da kasa s teb

koalka
12-03-2006, 17:54
Ами ето ти го отговора-той НЕ те обича!Просто нямаше да постъпи така и никога да скъса с теб,само при някои обстоятелства,но тук липсват.И не мога да разбера,каква връзка имат родителите му с цялата работа?

Boynce
12-03-2006, 18:04
хаха Това е просто интервенция хахах а тва за братовчедката всеки го знае,имах един любовник който ме представяше като братовчедка си пред приятелите му и тези на жена му.Така за мен този случай е ясен просто те върти :) бии му шута щот е измамник :)

djidjito
12-03-2006, 18:04
Ami spored men mai tova 4e se e skaral s roditelite si ne trqbva da vi pre4i i da vi sazdava problemi na va6ata vrazka.Daje toi ako e pomislil kakto trqbva moje6e da ti zvanne da ti obqsni kakvo to4no e stanalo 4e mu e tejko i tn.I v tozi truden moment za nego ako e pomislil dobre 6te razbere 4e ti trqbva da si do nego,za6toto ti si 4oveka koito nai mnogo obi4a.Kasmet mila [-o<

{SwEeT_anGeL_F}
12-03-2006, 18:58
Приятелят ти е постъпил наистина мн странно :-k Това, че има проблем с техните не му дава повод по този начин да те отреже..Поне да ти беше споделил, че му е гадно и иска да замине за малко.. а не така "налага се да скъсаме.." без обяснение, само щото ей тъй му скимнало на човека..тука има нещо скрито, от което явно той бяга.нз..дано греша и нещата се оправят.. :(

Crafter
12-03-2006, 20:03
Едно мнение от мъжка гледна точка.

Лъже! Това, че ти пише СмС (смехотворно) за да приключи връзката ви. Това, че не ти вдига а след това отговаря неговата братовчедка. След това някакво евтино оправдание.... цялата работа намирисва на умрели катерички в устата.
Човека просто иска да сложи край.

Boynce
12-03-2006, 20:10
Едно мнение от мъжка гледна точка.

Лъже! Това, че ти пише СмС (смехотворно) за да приключи връзката ви. Това, че не ти вдига а след това отговаря неговата братовчедка. След това някакво евтино оправдание.... цялата работа намирисва на умрели катерички в устата.
Човека просто иска да сложи край.
Абсолютно те подкрепям с допъление че ролята на братовчедка играе новата му приятелка която е малко по смела от него за да вдигне телефона :(

Tender Poison
12-03-2006, 20:12
Според мене си измисля :cry:

BeBcHeTo
12-03-2006, 20:37
Скарал се е с родителите си и за тфа скасал с тебе...не ми се вярва много много

MoHuTo
12-03-2006, 23:14
Абе ако те обичаше, нямаше да скъсате а и не мислиш ли, че след като се е скарал с родителите си ти щеше да си най-вероятно първата с която щеше да сподели колко му е тежко и т.н..просто или има друга или не е знаел как да сложи край и е измислил тази глупава историйка.. :-k

Sunlivka_7178
12-04-2006, 07:33
Ne hora....Naistina e bratov4edka mu za6toto i poznavam glasa.Gajeto mi se obadi i kaza 4e ne e znael kakvo pravi kaza da zabravq za tozi SMS...Prosto go e pisal za6toto e mislel 4e edinstveniq izhod i kato zamine i nqma da se vurne i nqma da se vidim nikoga ve4e za tova mi e go e pisal pone taka kaza.Toi kaza 4e nemoje bez zakle mi se 4e nqma druga i 4e obi4a samo men...Ohhh neznam kakvo da si mislq :smt010

pampers
12-04-2006, 08:30
Мисля, че не са виновни родителите му за отчуждението между вас.Но трябва непременно да говориш с него.Малко странно звучи хем да казва, че те обича, хем да иска да скъсате. :-D
напълно съм съгласна с тва мнение :mrgreen:

12-04-2006, 09:20
oti6al e v burgas vilnql e 2-3 dena s brata na4esal si krastata i sa vurnal pak pri tebe ne6to slojno ?

Love_wanted_
12-04-2006, 18:31
ako питаш мен ако той реши да бъде с теб няма да слуша своите родители на пример на мен маика ми не ми дава да съм с моя приятел но аз сам и казала да не ми се бърка в моите работи и аз съм на 17 г.а приятеля ми е на 19г с него съм от 4 години и тя знае че ако се обади нещо да ми каже аз веднага и се развиквам така че едва ли това е проблема поне аз така си мисля.Това е от мен аз съм на това мнение,всеки човек си има различно мнение :( :( :(