PDA

View Full Version : концерта на Kultur Shock



magesnik
12-02-2006, 00:13
Айдеее хората дето бяхме да споделят мнение и ако има някой дето е бил пък не сме го видели и той да сподели мнение.


Аз само ще кажа:даснхугфуопахфасдуиг аве^(*&&)Ъ*()ЪСДУАСД&*()АСЪД&)АСТ&ДАСТ&)Д&)

Уникално,оргасматрониращо, стабилитрониращо аааааа/


Уикеда просто разцепиха и аз се разцепих на тях :),но Кълчър Шок направо убиха всичко живо.Адски добър звук,минаха през цялата си дискография,чухме адски яки работи мелницата беше на адски добро ниво.Абе уникално,уникално ше помня дълго тоя концерт. :-)


даже плакат си имам и успях да се здрависам с вокала. :mrgreen: :mrgreen:

teenkopele
12-02-2006, 05:29
Аааааааааааа не...колко исках да отида на тоя концерт!!! :? :( :?

Някой ако даде снимки, ще съм много благодарен. :wink:

scissorhand
12-02-2006, 07:11
Аз само ще кажа:даснхугфуопахфасдуиг аве^(*&&)Ъ*()ЪСДУАСД&*()АСЪД&)АСТ&ДАСТ&)Д&)


Подкрепям! :mrgreen:

Наистина беше много добро! Просто няма по-върховно усещане на тоя свят от концертите! Беше суперско и уникално и дори смотания вирус не ми попречи да се накефя на макс! :D

И все още съм много горда от факта, че оцелях в погото няколко минути! :mrgreen: :lol:

brain_stew
12-02-2006, 08:17
Неее, концерта беше.....убиец!Аз наистина се разкуфях много....Балканджи ми оставиха впечатление на една доста стабилна групичка, песничките които изпяха бяха приятни!

Уикеда....беше нещо невероятно!И аз оцелях малко в погото, даже отнесох един (случаен предполагам) удар в носа и лакът в темето, но беше невероятно!(бтв имам чувството, че сега носа ми е по-крив! :shock: сигурно си въобразявам!)

Но Култур шок...Култур шок бяха...неописуеми!Беше едно от най-върховните неща, които съм изпитвала!Наистина беше велико!Пяха много песнички, всичките бяха невероятни, вокала по едно време почна да раздава бутилки вода, но аз се разминах!Обаче беше нещо невроятно!Със scissorhand си поделихме един плакат на Култур шок....беше велико!

i'm so excited!
12-02-2006, 08:55
беше най-тъпия концерт на който съм била еВЪР
по едно време обмислях идеята за самоубийство.

quench
12-02-2006, 08:55
Балканджии не успяха да ме раздвижат - свикнал съм у "Фенс"-а да си седя на баръ и да си пия кротко на пеенето им. Но "Уикеда" направо беха покъртителни. Не е истина! "Сканааааархияяя!!! Засега сме само двамина! ...." Гуахахахамххххх!!!! Скачай,куме!!! И накрая - Култур Шок! "Ай,Мустафа,ай,Мустафа..."!!!
Аз ударих 2 екса,отидох и се поблъсках малко,после пак 2 екса,после пого,после 2 екса и писах смс на Брейнстю...

Но!!!

"Тути-фрути,джелаьо..."