PDA

View Full Version : pisna mi :((((((((((



12-02-2006, 00:38
ne izdarjam :( zna4i problema e sledniq ..priqtelq mi e dosta slabi4ak i mnogo kompleksari my nalitat na boi,ama tova e postoqnno, az izlizam s nego na strah nqkoi da ne mu sko4i :( sled kato me izprati se pritesnqvam kakvo moje da mu se slu4i, kogato neznam kade e sam pod naprejenie.tova e cql ad :( molq vi kajete mi kakvo da pravq za da se poospokoq malko pone :(

Crafter
12-02-2006, 04:10
Първо в никакъв случай не му казвай какво мислиш. Това ще го накара да се чувства доста зле. Ако някой му налита на бой (без приятеля ти да играе ролята на агресор) и той отстоява позицията си - още по-добре. Не виждам за какво има да се плашиш при положение, че имаш такъв смелчага.

{Sweety_f}
12-02-2006, 09:39
mm...nz kakfo moje da se napravi v toq slu4ai...

pampers
12-02-2006, 09:41
е той ако ни6то не прай за ко 6е му налитат на бой не моа разбера...явно той е напраил не6то за да е така.... :shock:

Qnchety
12-02-2006, 09:44
Оооооооооо това е гадна ситуация! Сори ама не се сещам как да ти помогна :cry: !!!

{Sweety_f}
12-02-2006, 09:59
mm...nz kakfo moje da se napravi v toq slu4ai...

TheSoulOfDeath
12-02-2006, 10:01
е той ако ни6то не прай за ко 6е му налитат на бой не моа разбера...явно той е напраил не6то за да е така.... :shock:
не е така , това че неразбираш не значи , че няма такива случаи напулно разбирам проблема и единственото решение е като излизат двамата да излизат извън квартала а като се прибират да се оглеждат защото от такива идиоти аман и оправяне нема

12-02-2006, 10:06
2 meseca fitnes i boks i 6e tro6i glavi s pogled :-D

12-02-2006, 10:41
naistina ni6to ne e napravil...prosto tezi tapaci re6avat 4e toi e po-slab i se pravqt na veliki :( mnogo e gadno 4esno... estestveno 4e nqma da mu kaja kakvo mislq po vaprosa znam 4e 6te se po4uvstva mnogo zle... vaprosa e v tva 4e minavame ot nqkade i nqkfi se provikvat 6te te s4upa ne6tasnik i spomenavat imeto mu ili ne6to takoa i nie si otminavame ...

bibonka
12-02-2006, 10:45
dam...ako tolkova se pritesnqvash my kaji naprimer :"Iskash li da idvash s men na fitnes,zashtoto neshto se chyvstvam dosta napylnqla i iskam da se stegna malko,a ne mi se hodi sama.." Ako trqbva my kaj iche si stanala svinia i iskash da hodish na fitnes ;]I go zaribi neshto tam i toi da pochne i posle nema iska da spre ;]

P.S. v niakkyv slychai ne my kazvai che hodite zaradi nego za da zaqkne i che e zaradi tova che my nalitat!Otrichai izmisliai vsekvi glyposti dori da ne iska,no ne my kazvai prichinata da hodite!

12-02-2006, 10:47
za boga toi e takav marzel.. pak i nqmam pari za fitnes..

bibonka
12-02-2006, 10:51
togava go izprashtai ti ...to az na moito bebche sym my zabranila da se bie,za da ne ybie nqkoi che to ie malko lyd...Ako ima problem i sledvashtiqt pyt nqkoi my naleti bez prichina vikni nqkoi priatel ..i po dqvolite kaji m yda se zashtitava!

12-02-2006, 10:55
bibonka mila razbirash li 4e ako tragne da se za6titava 6te go prebiqt ...te to4no za tova se zaqjdat za da stane kata 4e toi im e kazal ne6to...se6tash li se ...

bibonka
12-02-2006, 10:56
togava izlizaite nqkyde drygade tova e edinstveniq variant...az nz dali imash ti smelost da go zashtitish i da se zastypish za nego i dali imash takia poznati koito da gi splashat malko...no ako nqmash prosto smenete mqstoto na izlizane..vie otkyde ste btw ?

12-02-2006, 11:02
sorry no ne iskam da spomenavam ot kade sme ... grada e malak i nqma kade drugade da se hodi...

12-02-2006, 11:03
Трябва да го накараш да ходи на фитнес няма друг вариант и да се извика някой да ги сплаши ще е само врменно.

Фитнес му е мамата :smt016

12-02-2006, 11:10
ne ne nqma nikoi da gi splashva..nqma smisal ot tova,.. taka 6te stane o6te po-zle vse edno go e super strah i se zashtitava s po-golemi..primerno

™.:CeCkO®BoY::.™`
12-02-2006, 11:32
Ami da naistina nqkolko meseca trqbva da hodi na fitnes e sega bash kak e zimata i e studeno na vun nqma kude tolko da hodi i na fitnes da hodi i da prai muskuli ........ i da si zeme 1 boks ako nekoi neshto mu kaje vadi i nared troshi zubi tam

maldini
12-02-2006, 11:40
Фитнеса не е най-добрия вариант в случая има и по-добри и резултатни спортове като каратето например. :wink: Не е нужно да имаш мускули,за да можеш да се биеш.Все пак момчето трябва да има някои приятели,които да бъдат с него и да го защитават понякога,когато има проблем.Доста гаден ти е случая просто тези комплексарчета по улиците "големите мъже" няма да спрат лесно този тормоз. :|

™.:CeCkO®BoY::.™`
12-02-2006, 11:46
Фитнеса не е най-добрия вариант в случая има и по-добри и резултатни спортове като каратето например. :wink: Не е нужно да имаш мускули,за да можеш да се биеш.Все пак момчето трябва да има някои приятели,които да бъдат с него и да го защитават понякога,когато има проблем.Доста гаден ти е случая просто тези комплексарчета по улиците "големите мъже" няма да спрат лесно този тормоз. :|
Ne sum suglasen 4e karateto shte mu pomogne aide ako e 1 4ovek primerno shte mu pomogne ama ako sa 4.....5 s karateto deto e nau4il neshto ot nego li shte se pazi ili shte stane uli4en boi

maldini
12-02-2006, 11:51
Каратето е начин на мислине,а не само биене.Освен,че ще се научи да се бие той ще започне да мисли по-друг начин на нещата ,докато фитнеса е просто едно помпане на мускули... :?
В уличния бой той може и да не използва каратето,но ще успее да се съхрани в това бъди сигурен.

12-02-2006, 13:59
hora kak da mu kaja hodi na fitnes ili karate??? 6te se obidi spored men.. kazvala sam mu 4e go haresvam takav kakavto e i to naistina e taka, no tezi kompleksari me karat da mislq postoqnno kvo moje da mu se slu4i.mn e gadno na nikoi ne go pojelavam.mersi za mneniqta do sega