PDA

View Full Version : Чалга-фония



Emcho
12-02-2006, 06:58
Само не казвайте че никой не слуша чалга ... Има ли някъде купон без чалга ... Кажете какво ви кефи като песни и изпълнители :-({|=

Emcho
12-02-2006, 07:00
Мене лично ме кефи ретро чалгата - годините преди 2001-02 ... Радки Пиратки , Радо Шишарката ...

А как се пие на такава музика не е истина ... ама т'ва е за друга тема ...

scion_of_Storm
12-02-2006, 07:15
Пахахахахахаахахахаххахах ах :mrgreen: *drops dead*

karina_91
12-02-2006, 07:56
AzZZzZ mrazq chalgata taka 4e gledam da ne q slu6am po kuponi :)

Emcho
12-02-2006, 09:05
Да бе аз па забравих че никой не слуша чалга ... А като се напиете се кефите на Бритни Спиърс и Мадона ... а докато пиете слушате Радио Романтика и Ерос Рамацоти ... РУЛЗЗ

AngelOfMercy
12-02-2006, 09:17
Блякссс Чалга..а ве хорца как може да слушате тази прокажена музика.....леле...просто немога да си го представя... :smt017

fake
12-02-2006, 09:22
ебати тъпата тема :lol: :lol: :lol: аз ходя на купони без чалга, пия на метъл, пънк, хардкор, проблем не виждам...
пила съм и на чалга, честно казано ми е все едно, щото съм седнала да се напия и да си лафя с хора, а не да слушам музика...
но забелязах едно интересно нещо...като седна с някфа яка компания и пием примерно и слушаме да речем хардкор, е супер яко, лафим си, обсъждаме си песента, пием си, пак си лафим за какво ли не
чалгарите, като седнат да пият на чалга, или пеят(ако е бавна песента), или друсат кючеци.и почти нищо не си казват...това го установих на екскурзията, на която бях преди седмица, и не ми казвайте, че е така, щото имам достатъчно предишни наблюдения :smt005

magesnik
12-02-2006, 09:25
^случвало ми се е и по купони да има и изпразнена стая за пого. :)

fake
12-02-2006, 09:27
^случвало ми се е и по купони да има и изпразнена стая за пого. :)
мда, ама става въпрос, че някси...купоните без чалгари са ми много по-забавни.въпреки, че с чалга се напивам повече, щото като никой не говори и всички или ше пеят или ще танцуват...аз си събирам още 1-2 човека дето не се кефят на чалга и се наливаме с алкохол.
извода е - ако искате да се напиете като животни, пийте на чалга :lol:

IdiOtKa
12-02-2006, 11:38
в интерес на истината хората които не се кефят на чалгата са доста малко ..което е доста жалко ... то тука в тая държава сичко е толкова затапено маина че няма на каде .. тъпите чалгари дават луди пари за някви албуми с 5-6 песнички вътре и за някви гнусни концерти или по някви заведения да гледат как няква се праи че пее .. ама един път не са се сетили да имат на театар ,кино ,цирк или нещо такова ...а каква култура то на тях ако не им се пуснеш чалга няма как да си прекарат хуаво и ше мрънкат през 10 секунди че не им харесва и че било то метъл ,рап или техно е супер тъпо или нещо такова всякаква култура що не е гюбек няма бъдеще ... как може толкова ограничена държава не ми е ясно !

evil_lady_in_black
12-02-2006, 11:43
Аз лично не слушам.Предпочитам симфония пред чалга #-o чалгата е доста тъпа музика смисъл пее се все за едно и също нещо.Доста безмиалено :roll:

[Industrial_Fr3aK]
12-02-2006, 11:48
Да бе аз па забравих че никой не слуша чалга ... А като се напиете се кефите на Бритни Спиърс и Мадона ... а докато пиете слушате Радио Романтика и Ерос Рамацоти ... РУЛЗЗ

като се напия се кефа на Sex Pistols, The Casualties, Hatebreed и още куп неща.. чалгата верно че е музика за маса.. ама не и се кефа.. :smt017

martinka_91
12-02-2006, 11:50
Мен пък ми е забавно да друсам гюбеци на чалга :mrgreen: Тоя номер не бях го правила от три месеца...Снощи го направих...и сигурно в следващите три няма да повторя да отида в тая дискотека, дето бях.Ама пък кой ме спира да си играя, като ми е кеф.Мога да се кефя на сяква музика.Мога да се радвам на чалга ( е не в мн големи количества, че почва да дразни ), мога и на метъл и на черно и на Бритни :mrgreen: Важното е да си с яки хора...Музиката не е проблем...Сичко се търпи в името на настроението ( ама то на половината форум му се скапва настроението, като чуе чалга #-o )

IlLuSi0nS`
12-02-2006, 11:51
хаха купона е за да се забавлявам.. да слушам чалга е направо мъчение.. не се сабирам с чалгари и на купоните не се пуска чалга хаха още повече че не се напивам.. бахти грозната гледка, пиян чалгар се кълчи на педалска песен хахаххаа

ErinEverly
12-02-2006, 12:17
Аз лично не слушам чалга и мога да се закълна в това. А купон без чалга - разбира се. Мисля че всеки може да се забавлява повече на някакви супер весели ретро парчета на Мадона, Скатман джон и т.н.

evil_lady_in_black
12-03-2006, 06:14
Аз лично не слушам чалга и мога да се закълна в това. А купон без чалга - разбира се. Мисля че всеки може да се забавлява повече на някакви супер весели ретро парчета на Мадона, Скатман джон и т.н.
абсолютно =D>

rosskata
12-03-2006, 12:59
:roll: НА купоните които ходя се слуша чалга . Не само чалга естествено, но има. Предимно някакви пълни олигофрении от типа на Амет или Кондъо или Слави... Внасят настроение на безгрижна олигофрения и пълна морална и умствена деградация. :smt005 А тва е яко ако искаш да се отпуснеш.
И честно казано много повече бих се забавлявала на някаква супер малоумна чалгия отколкото на някакво хипер комерсиално черно или поп, неща като Шугабейбс или Рихана или квато е там. Също много ме дразнят повечето чалгарки( в смисъл- певици)- сърцето миии, душата миии, виж ми цицитеее... Песни които не само са безсмислени, ама не си и признават. Пък и не си падам по цици (имам си).
Като се понапием, се почва с класиките- рок, ретро, мeтъл и такива работи... КОгато компанията е с различни вкусове за музиката, всеки прави малък компромис и се получаат нещата. Аз понасям Ивана и Малина, а някой друг понася малко pok... И всички са доволни...

Колкото до разговорите и танците- едното не пречи на другото... А алкохола подклажда и двете... ПОтанцуваш малко и се почват разговорите за живота(може и в обратен ред)... :roll:

perky_girl
12-03-2006, 13:04
аз пък ходя по купони, където няма чалга :shock:

и аз така!

Mo6no4
12-03-2006, 13:22
Аз лично не слушам чалга и мога да се закълна в това. А купон без чалга - разбира се. Мисля че всеки може да се забавлява повече на някакви супер весели ретро парчета на Мадона, Скатман джон и т.н.
Ех как лъжеш..не е истина...
дрънкаш ми против чалгата, но аз те разкрих...

защо в профилът ти в last.fm има Ивана, Галена, Камелия и т.н. :lol:


http://www.last.fm/user/ErinEverly/